sadsad x
asdasd

Kütahya Porselen ile sofralarınızın keyfini çıkarın!

Günümüzün yoğun iş temposunda kişilerin alışverişe zaman ayırmaları artık büyük bir lüks. Kütahya Porselen'de, ürün çeşitliliğiyle fonksiyonel çözümler yaratan tasarımlar tek bir tık uzağınızda!

Dünya'nın en büyük porselen üreticisi olarak Kütahya Porselen, sadece alışılagelmiş ürünleri değil farklı beklentileri de düşünerek yeni ve özel tasarımları müşterileriyle buluşturuyor. Fark yaratan hizmetleri sayesinde en çok tercih edilen Kütahya Porselen, sadece ürün gamıyla değil sunduğu cazip hizmetleri ile de her yaşa ve profile hitap ediyor.

KutahyaPorselen.com, evlilik hazırlığında olanların, ev kadınlarının, çocukların, maç tutkunlarının; kısacası her kesimden tüketicinin ihtiyacına cevap veriyor. Birçok farklı markanın ürünlerinin yer aldığı KutahyaPorselen.com'da şık, gündelik ve çeşitli tarzlarda ürünlerin bulunurluğunun yanı sıra, kişiye özel tasarım hizmeti de büyük ilgi görüyor. Sitede yer alan özel kampanyalar ile yüksek kalitedeki tasarımlar, avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşturuluyor.

Porselen kırılabilen bir malzeme olmasına rağmen KutahyaPorselen.com, özel paketleme yöntemleriyle bu riski minimuma indiriyor, ama yine de kırılma durumunda ürün teminini yine kendisi gerçekleştiriyor. Tüketici için bir başka avantaj ise porselen ağır bir malzeme olduğundan, taşıma derdinden kurtulup evlerine kadar teslim rahatlığına kavuşuyorlar.

KutahyaPorselen.com'da yemek, içecek, cam, dekorasyon, pişirme, hediyelik, tek parça, temalı ve kurumsal gruplarına ait tüm ihtiyaçlara uygun ürünler yer alıyor. Ateşe dayanıklı porselen tencerelerden, puzzle setlere; çatal-bıçak takımlarından vazo ve şekerliklere kadar yüzlerce koleksiyon, KutahyaPorselen.com'da tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

İletişim Formu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.