sadsad x
asdasd
Filtrele
{{translate.categories}}
{{translate.size}}
{{translate.color}}
{{F.NAME}}
{{translate.brands}}
Filtreyi Uygula
 • Yeniden Eskiye
 • Eskiden Yeniye
 • Fiyat Artan
 • Fiyat Azalan
 • Alfabetik A-Z
 • Alfabetik Z-A
 • Puana Göre
 • Varsayılan
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Saklama Kapları

Mutfak içerisinde birçok gıdayı barındıran bir alandır. Bu gıdaların dolap içlerinde, tezgâh üstlerinde düzenlenmesi için çeşitli ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Saklama kabı bu ihtiyacı karşılayan bir üründür. Hem buzdolabınızdaki hem de dolaplarınız içerisindeki ürünleri düzenlemenize ve çeşitli kategorilere ayırmanız açısından oldukça yararlı bir üründür. Hem evlilik arifesinde olan çiftlerin hem de mutfaklarında düzenleme yapmak isteyenlerin sık olarak tercih ettikleri bir üründür. Saklama kabı seti farklı renklerde, desenlerde ve modellerde olabilmektedir. Ayrıca bu setlerin sayısı ve boyutları setten sete göre değişiklik gösterebilmektedir. Saklama kaplarının kullanıldığı alanlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Dolap içi organizasyon, bu alanda kullanılan saklama kapları genel olarak çeşitli kuru bakliyat, çay, şeker, kahve gibi paketli ürünlerin paketlerinden alınarak hem daha düzenli bir şekilde bu ürünleri sıralayabilecekleri hem de saklanması açısından daha korunaklı olması açısından tercih etmektedirler. Özellikle saklama kabı kapaklı modeller dolap içi organize edilirken sık olarak tercih edilen modellerdendir. Bu ürünlerin kolay bir şekilde bulunması açısından isimli olarak satılan saklama kapları ya da çeşitli etiketler satın alınabilir. Dolap içerisinde kısım kısım organize etmek sizin daha kolay ürünlere ulaşmanıza ve daha düzenli bir görünüm elde etmenize fayda sağlayacaktır. Bu ürünleri koyabileceğiniz saklama kabı boyutları modelden modele değişkenlik göstermektedir.
 • Buzdolabının içerisinde bulunan ürünlerin organizasyonu yapılırken saklama kapları sık olarak tercih edilmektedir. Saklama kaplarının yapısından ve korunaklı olması sebebiyle buzdolabına koyulan ürünler tazeliklerini, lezzetlerini güzel bir şekilde muhafaza edebilmektedirler. Bu alanda sık olarak tercih edilen model saklama kabı kahvaltılık Bu setin tercih edilmesinin iki sebebi vardır. Birincisi, ürünün çok pratik olması ve masaya direkt olarak koyulabilmesidir. Vakit kazandırdığı ve şık tasarımlara sahip olması sebebiyle masada hızlıca yer alması kullanıcıları ve alıcılarının tercih etme sebeplerinden biridir. İkinci sebebi ise ürünlerin korunaklı ve kapaklı olması sebebiyle kahvaltılıkların lezzetlerini ve tazeliklerini muhafaza etmesidir.
 • Ayrıca bu ürünler tüm kahvaltılıkları bir araya toplayarak bir düzen sağlar ve dolaptaki karışık görüntünün önüne geçilmesini sağlar. Ayrıca saklama kabı büyük boy çeşitleri ile kalan yemeklerinizi, salatalarınızı buzdolabınızda kolay ve pratik bir şekilde ertesi gün tüketmek üzere saklayabilirsiniz. Bu şekilde buzdolabınızda çeşitli büyüklükte yer kaplayan tencerelerden ve borcamlardan çok daha pratik, hafif ve düzenli olan saklama kapları oldukça iyi bir alternatif olarak hayatımızda yer almaktadır. Ayrıca çeşitli sebze ve meyvelerin tazeliklerini koruması açısından bu kaplarda saklanabilir.
 • Tezgâh üstü organizasyonu içinde tercih edilen ve bu alanda en çok öne çıkan ürün 3 lü saklama kabı Ocağınızın yanında pratik olarak bulunmasını istediğiniz çeşitli baharatları bu kaplar içerisinde saklayabilirsiniz. Ayrıca günlük olarak tükettiğiniz kuru meyveleri, kuru yemişleri, bitki çaylarını yine düzenli ve kategori etmiş halde tezgahınızın üstünde bu ürünlerle muhafaza edebilirsiniz.

 

Saklama Kabı Fiyatları

 

Bu ürünlerin fiyatları çeşitli kriterlere göre değişkenlik gösterebilmektedir;

 • Ürünün yapıldığı ham madde; Saklama kabı çeşitli ham maddelerden üretilmektedir. Ürünlerin üretildiği maddenin piyasa fiyatına ve kalitesine bağlı olarak fiyat yükselip alçalmaktadır. Bu noktada dikkatli olunması gerekmektedir. Ucuz plastikten üretilen saklama kabı ürünlerinden uzak durmak sağlımız açısından oldukça önemlidir.
 • Ürünün markası; Saklama kabı takımı oldukça geniş bir yelpazeye ve sektöre sahiptir. Bu sebeple birçok mutfak ürünleri konusunda üretim yapan marka bu ürünleri satışa sunmaktadır. Bu noktada markamız ürünlerini yüksek kalite standartlarıyla üretmesi sebebiyle rakip firmaların önüne geçmektedir. Sizi ve sağlığınızı önemseyen markamız oldukça hassas davranarak ürünlerin üretimi aşamasında kaliteden ödün vermemektedir. Ayrıca markamız birçok model ve tasarımda ürün üreterek kişilerin ihtiyaçlarını ve isteklerini en güzel şekilde karşılamaktadır.
 • Ürünün ölçüleri; Saklama kabı ölçülerine bağlı olarak fiyat değişebilmektedir. Saklama kabı büyük ve küçük modellerine göre fiyat artabilmektedir ya da azalabilmektedir. Fiyatın tam olarak belirlenmesi için bir kriter yoktur. Fiyatın belirlenmesi birçok kritere bağlı olarak sonuçlanan bir olaydır. Bu sebeple saklama kabı ölçüleri, fiyat aşamasında fiyatın artıp azalmasını etkileyen bir faktör olarak ortaya çıkabilir, yalnız bu fiyatı tek başına belirleyen bir faktör değildir.
 • Ürünün parça sayısı; Saklama kabı çeşitleri hem set olarak hem de tek olarak satın alınabilen ürünlerdir. Kullanmayı tercih ettiğiniz alana ya da ihtiyacınıza göre çeşitli boyutlarda ve ölçülerde olan setleri ya da tek ürünleri tercih edebilirsiniz. Genel olarak set halinde bulunan ürünlerin boyutları birbirlerinden farklıdır. Örneğin markamızın sık olarak tercih edilen ve satın alınan setlerinden biri olan 3 lü saklama kabı seti şu ürünlerden oluşmaktadır; Büyük Boy Saklama Kabı 15 cm, Orta Boy Saklama Kabı 12 cm, Küçük Boy Saklama Kabı 8 cm'den oluşmaktadır.

 

Aynı modelin farklı renk ve boyutlardaki setinin içeriği ise şu şekildedir; Büyük Boy Saklama Kabı 17 cm, Orta Boy Saklama Kabı 15 cm, Küçük Boy Saklama Kabı 13 cm'den oluşmaktadır.

 

Saklama Kabı Modelleri

 

Saklama kabı modelleri farklı renk ve tasarımlarda satışa sunulmaktadır. Çeşitli geometrik şekillerden ve farklı tasarımlardan oluşan bu modeller alıcılarının beğenisini kazanmaktadır. Saklama kabı satın alınırken kişilerin ilk dikkat ettiği şey ürünün görüntüsüdür. Bu modeller satın alınırken bir diğer dikkat edilen nokta ise kişinin bunu nerede hangi alanda kullanacağıdır. Eğer küçük bir mutfağı ve eşyalarını koyabileceği dar dolapları varsa kişiler saklama kabı küçük modellerini daha sık tercih etmektedirler. Sık olarak tercih edilen modellerden bir başkası saklama kabı yuvarlak tasarımıdır. Düz kesim saklama kaplarına göre daha estetik olan bu tasarımlar şık tasarımlara sahiptir. Bu sebeple mutfağınıza hem modern bir hava katmakta hem de farklı tasarımıyla dikkat çekmektedir. Saklama kapları düz, kare, dikdörtgen vs. gibi şekillerde olabilir.

Saklama Kabı Porselen

Bu ürünler satın alınırken en çok tercih edilen biri saklama kabı porselen ürünlerdir. Porselen hem çok dayanıklı hem de çok şık bir yapıdadır. Ayrıca markamızın yıllardır porselen ürünlerle hizmet vermesi bizi porselen üzerinde farklı tasarımlar yapmamıza ve çeşitli ürün yelpazesine sahip olmamızı sağlamıştır. Bu noktada markamızdan satın alacağınız porselen ürünler hem kendi sağlığınız için hem de sevdiklerinizin sağlığı için güvenli bir alışveriş olacaktır. Porselen saklama kaplarını mutfağınızın her alanında kullanabilirsiniz. Farklı renklerde ve tasarımlarda olan bu kaplar mutfağınızda sade bir şıklık yaratacaktır. Ayrıca ürünlerin kapaklı olması ve ürünün porselen olması içerisine koyduğunuz gıdanın tazeliğini muhafaza etmesinde ve korunmasında tam koruma sağlayacaktır.

Porselen sağlıklı bir ham maddedir ve yiyeceklerinizi güvenle korumanızı sağlar. Çeşitli ham maddesi plastik olan saklama kaplarından kaçınmak istiyorsanız porselen saklama kapları sizin için hem sağlıklı hem de şık bir tercih olacaktır. Markamız piyasaya farklı tasarım, model ve boyutlarda saklama kapları sunarak kişilerin kalite ve şıklık beklentilerini karşılar. Bu sebeple alıcılarının ve kullanıcılarının güzel bir alışveriş deneyimi yaşamasını sağlamaktadır. Sizde hemen web sitemizi inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun saklama kabı ve saklama kabı setini kolayca satın alabilirsiniz.

 

Devamı.. Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.