Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim
KARGO
BEDAVA
150 TL ve üzeri
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
256 Bit SSL
& 3D secure
KIRIK PARÇA
GARANTİSİ
Kırılan parçalarını tek
tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ
ALIŞVERİŞ
Peşin Fiyatına
4 Taksit

Kütahya Porselen Ayla 26 Parça 6 Kişilik Yemek Takımı

AYL26YS00
%30İndirim
7.644 TL
5.351 TL
  Fiyat Alarmı
  {{installments.COUNT}} x {{installments.AMOUNT}} TL’ye kadar taksit seçeneği
Ürün Açıklaması

Akşam yemeği sofraları, o sofraları daha özel yapacak misafirler varken daha değerlidir. Bu özel masalar hazırlanırken en şık takımlar çıkarılır, sofralar olabildiğince özenilerek kurulur. O gün, o mutfakta büyük bir coşku, tatlı bir telaş hakimdir. Bu coşkuya 50 senedir ortak olan Kütahya Porselen gecenin ışığından esinlenerek oluşturduğu Ayla Serisi’yle bu ortaklığı devam ettiriyor. Ayla 26 Parça Yemek Seti özellikleri sadeliğin ve şıklığın etrafında şekil alırken, zarafeti mutfağına taşımak isteyen kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Gökyüzünden Esinleniyor
Ayla, kamerin ve bazı yıldızların çevresinde görülen ışık halkası anlamına geliyor. İsmini gecenin karanlığını aydınlatan haleden alan Ayla Serisi, ayın asaletini ve gizemini sofralara taşıyor. Derin ve geniş yüzeyiyle karanlık gecelerdeki dolunay görüntüsünü masalarımıza konuk ediyor. Abartılı desenlerden uzak, dekorsuz bir tasarım kullanılırken kaliteden ödün vermeyen Kütahya Porselen, Ayla 26 Parça Yemek Seti sade tasarımı ile başarılı bir yemek setinden istenilen zarafet, şıklık, dayanıklılık gibi özellikleri eksiksiz bir şekilde kullanıcıya veriyor.
Ailenize Layık
Kütahya Porselen’in 50 yıllık deneyimini ve kalitesini sofralarınıza taşıyan yemek seti, Kunter Şekercioğlu’nun yeteneği ile oluşturuldu. Ayla 26 Parça Yemek Seti hakkında mükemmeliyet çizgisine varmayı başarın bir tasarım denilebilir. Ürün aldığı Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’nden 2 tanesini alarak bu mükemmeliyetini tescilli bir hale getiriyor. Kalabalık sofraları ayın ihtişamıyla birleştirmek isteyen kullanıcılar Ayla 26 Parça Yemek Seti tasarımını tercih ediyor.


Ürün Özellikleri
• Bulaşık makinesinde yıkanabilir
• Fırın ve mikrodalga fırında kullanılabilir
• Elde yıkamaya uygundur

Ürün içeriği;

6 Adet 27 cm Servis Tabağı,
6 Adet 21 cm Çukur Tabak,
6 Adet 16 Cm Kase,  
6 Adet 22 Cm Pasta Tabağı,
1 Adet 23 cm Bol Kase
1 Adet 34 cm Kayık tabaktan oluşmaktadır.

Ödeme Seçenekleri
Yorumlar
  (3)
Öneri Kutusu
64x64 Badge.png (60 KB)
KARGO
BEDAVA
150 TL ve üzeri
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
256 Bit SSL
& 3D secure
KIRIK PARÇA
GARANTİSİ
Kırılan parçalarını tek
tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ
ALIŞVERİŞ
Peşin Fiyatına
4 Taksit