Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Neden Kütahya Porselen

1- Bol Seçenek

Yüzlerce Seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

Porselen yemek takımları geniş yer kapladığından, standart mağazacılık yapısında en büyük mağazanın bile sergileyeceği ürün 50 adeti geçmez. Oysa kutahyaporselen.com'da yüzlerce yemek takımını ayrıntılı fotoğraflarıyla görüntüleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz.

2- Fikir Almak Serbest

Kararsız Kaldığınız Ürünleri Çevrenizle Paylaşıp Fikir Alabilirsiniz.

Kutahyaporselen.com'da kararsız kaldığınız ürünler için çevrenizden kolayca fikir alabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla beraber mağazaya kadar gitmenize gerek kalmaz. Ayrıca Müşteri Hizmetlerimiz aracılığıyla ürünlerimiz hakkında doğrudan bilgi alabilirsiniz.

3- Peşin Fiyatına 4 Taksit

Bizde Size Uygun Bir Ödeme Seçeneği Mutlaka Vardır

Kutahyaporselen.com'da anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

4- Taşımanız Gerekmez

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Ürünleriniz Kapınıza Kadar Teslim Edilir.

Kutahyaporselen.com'dan yapacağınız 400 TL ve üzeri tüm alışverişleriniz ücretsiz kargo avantajı ile teslimat adresinize teslim edilir.

5- İade Garantisi

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Memnuniyet Garantimiz Altında

Bütün ürünlerimiz beşli kalite standartlarına sahiptir. Ürünlerimizi özenle seçeriz ve alışverişlerinizde memnun kalmanız bizim için çok önemlidir. Şayet aldığınız üründen memnun kalmazsanız 14 gün içerisinde iade etme veya değiştirme hakkına sahipsiniz.

6- Kırık Parça Temini

Kargoda Oluşabilecek Hasarları Telafi Etmek Sözünü Veriyoruz.

Porselen yemek takımlarında kırılan bir parça bütün takımın bozulmasına neden olur. Mağazadan alacağınız ürünlerde, evinize getirirken meydana gelebilecek bir kazada, mağaza sorumluluk kabul etmez. Oysa, kutahyaporselen.com'da ürünlerimiz kapınıza gelene kadar garanti altındadır.

KARGO BEDAVA 400 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit