sadsad x
asdasd

Neden Kütahya Porselen

Bol Seçenek 1

Yüzlerce Seçenek arasından seçim yapabilirsiniz.

Porselen yemek takımları geniş yer kapladığından, standart mağazacılık yapısında en büyük mağazanın bile sergileyeceği ürün 50 adeti geçmez. Oysa kutahyaporselen.com'da yüzlerce yemek takımını ayrıntılı fotoğraflarıyla görüntüleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz.

Fikir Almak Serbest 2

Kararsız Kaldığınız Ürünleri Çevrenizle Paylaşıp Fikir Alabilirsiniz.

Kutahyaporselen.com'da kararsız kaldığınız ürünler için çevrenizden kolayca fikir alabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla beraber mağazaya kadar gitmenize gerek kalmaz. Ayrıca Müşteri Hizmetlerimiz aracılığıyla ürünlerimiz hakkında doğrudan bilgi alabilirsiniz.

Peşin Fiyatına 4 Taksit 3

Bizde Size Uygun Bir Ödeme Seçeneği Mutlaka Vardır

Kutahyaporselen.com'da anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Taşımanız Gerekmez 4

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Ürünleriniz Kapınıza Kadar Teslim Edilir.

Kutahyaporselen.com'dan yapacağınız 100 TL üzeri tüm alışverişleriniz ücretsiz kargo avantajı ile teslimat adresinize teslim edilir.

İade Garantisi 5

Sitemizden Yaptığınız Alışverişlerde Memnuniyet Garantimiz Altında

Bütün ürünlerimiz beşli kalite standartlarına sahiptir. Ürünlerimizi özenle seçeriz ve alışverişlerinizde memnun kalmanız bizim için çok önemlidir. Şayet aldığınız üründen memnun kalmazsanız 14 gün içerisinde iade etme veya değiştirme hakkına sahipsiniz.

Kırık Parça Temini 6

Kargoda Oluşabilecek Hasarları Telafi Etmek Sözünü Veriyoruz.

Porselen yemek takımlarında kırılan bir parça bütün takımın bozulmasına neden olur. Mağazadan alacağınız ürünlerde, evinize getirirken meydana gelebilecek bir kazada, mağaza sorumluluk kabul etmez. Oysa, kutahyaporselen.com'da ürünlerimiz kapınıza gelene kadar garanti altındadır.

İletişim Formu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.