Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Sofralarınızdaki Şıklığı Ön Plana Taşıyacak 12 Kişilik Yemek Takımları

Evinize gelen misafirlerinizi hazırladığınız yemeklerle ve onlara yapacağınız sunumlarla etkilemek ve de şık bir şekilde ağırlamak için yemek takımlarına ihtiyaç duyarsanız. Kalabalık sofralar kuracağınız zaman karışıklıktan kaçınıp göz alıcı ve ihtişamlı sofralar kurmak için yemek takımları son derece büyük önem taşır. Misafirleriniz için hazırlayacağınız en basit yemekleri bile şık yemek takımları ile inanılmaz güzel bir hale getirebilirsiniz. Yemek takımları kaç kişilik sofra hazırlıyorsanız ona göre değişiklik göstererek misafirlerinize ve hazırlayacağınız masaları uyum sağlar. Sofralar kişi sayısına göre hazırlanır ve kişi sayılarına göre de tabak takımı tercihleri yapılır. Takımda bulunan parça sayıları o takımın kaç kişiye hitap edeceğini gösterir. 6 kişilik yemek takımı modelleri daha çok günlük yemeklerde ve az kişi sahip sofralarda kullanılırken 12 kişilik yemek takımları daha çok kişiye sahip sofralar hazırlanırken kullanılır. Evinize bir misafir davet ettiğimizde 12 kişilik takımlar en ideal yemek takımları arasında yer alır. 12 kişilik takımların içerisinde sabit bir sayı yoktur. Bu takımlar 39 parça ve 12 kişilik yemek takımı 83 parça arasında çok sayıda bulunur. Bu takım modelleri ailenizle, dostlarınızla ve davet ettiğiniz misafirlerinizle düzenlenen günlük yemek sofralarında ya da önemli akşam yemeği sofralarında rahatlıkla kullanabileceğiniz şık ürünlerden oluşur. Hazırlayacağınız yemekler kadar bu yemeklerin sunumu da büyük önem taşır. Bu sebeple masanızda kullanacağınız yemek takımları şık ve gösterişli olmalıdır. Bugün hemen hemen tüm evlerde ve restoranlarda karşınıza çıkan yemek takımları ile yapılan sunumlar herkesin hoşuna gitmektedir. Zamanla değişen tarzlara ve gelişen ihtiyaçlara göre çeşitlilik gösteren 12 kişilik yemek takımı seti hem tarzınıza uyum gösterip hem de sunum yaptığını sofralara daha estetik bir görünüm kazandırır. Her tarza uyum sağlayan bu kadar çeşitli modeller arasında tercih yapmanız da çok kolaydır. Bugün bir restorana gittiğinizde yediğiniz yemek yemeklerin lezzetinin sunumu yapılan yemeklerin ise sunumunun muhteşem bir güzellikte olmasını istersiniz. Bu sebeple sizler de evlerinizde bazen kendiniz bazen ise davet ettiğiniz misafirlerini için bu yemek takımlarını kullanarak sofranızı daha şık hale getirebilirsiniz gülmekten kırılmak.

Çeşitli Modellere Sahip 12 Kişilik Yemek Takımları

Yemek takımları tercih edileceği zaman çok çeşitli modeller karşımıza çıkar. Bunun asıl sebebi herkesin aynı tarzda sahip olmaması ve herkesin sofrada ihtiyaçlarının aynı olmamasıdır. 12 kişilik yemek takımı satın alacağınız zaman karşımıza çok fazla sayıda herkesin tarzına göre değişiklik gösteren 12 kişilik yemek takımı modelleri çıkar. Bu fazlalık sofralarında şıklık yaratmak isteyen herkese kolaylık sağlar. 12 kişilik yemek takımları içerisinde en küçük ürünlerden en büyük ürünlere kadar pek çok ürün bulunur. Bunlardan bazıları peçetelik, tuzluk, yemek takımı, çatal bıçak seti ve bardaklardır. Bütün bu ürünler 12 parçalık yemek takımları içerisinde set halinde bulunur. Yemeklerinizin sunumunu hazırlayacağınız odanın renkleriyle ve kullandığınız masa örtüsü, Amerikan servislerinin renkleri ile uyumlu olan çok fazla sayıda yemek takımı çeşitleri bulunur. Eğer masanızdaki aksesuarlar son derece şatafatlı ise 12 kişilik yemek takımı sade modellerini tercih etmeniz en doğru karar olacaktır. Masa örtünüz veya Amerikan servislerinin koyu renkli lise 12 kişilik yemek takımı beyaz modelleri gibi açık renkli yemek takımlarını tercih etmeniz sofranızda şıklık yaratacaktır. Ancak kullandığınız örtüler sade renklere sahip ve bu noktada 12 kişilik yemek takımı renkli modellerini tercih etmeniz sofranızda şıklık sağlayacaktır. Sofralarınızda şıklığı yakalamak için sunumlarınıza kazandıracağınız yemek takımları çeşitleri, üretildiği malzemelere göre de farklılık gösterir. Üretiminin yapıldığı malzemeler şunlardır; 12 kişilik yemek takımı porselen, seramik ve de camdır. Porselen modeller yüksek kısımlara rağmen bile son derece dayanıklılığı ile sizleri Ve misafirlerimizi tatmin edecek türdedir. Porselen modeller her ne kadar dayanıklı olsa da diğer modeller de porselen tabaklar kadar sunumlara şıklık katacaktır. 12 kişilik yemek takımı günlük modelleri boyutlarına göre de çok sayıda modele sahiptir. Yemek takımları gerek tabaklar gerek bardaklar gerekse de diğer aksesuarlar olsun üzerlerine yapılan bazı işlemeler ile modeller çeşitlenir. Bu yemek takımlarındaki tabak modelleri şekillerine göre değişiklik gösterir. Kimi tabak modelleri kare iken kimi yuvarlak, elips, oval ve de altıgen şekillerinde olabilir. Bu kadar çeşitli yemek takımları arasından seçimler yaparak sunumlarınızı daha harika hale getirebilirsiniz.

12 Kişilik Yemek Takımı Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • 12 kişilik yemek takımı seti içerisinde yer alacak olan parça sayılarına göre değişiklik gösterir. Bu sebeple bütün yemek takımlarının içeriği aynı olmaz. Bu yüzden yemek takımı alırken içeriklerine kontrol etmeniz dikkat etmeniz gereken noktalardandır.
  • Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ihtiyacınız olan ürünleri satın almanız olacaktır. 12 kişilik takımların içerisinde ihtiyacınız olmayan ürünlere Fazladan para vermek bütçeniz için olumsuz bir durum oluşturacaktır.
  • 12 kişilik yemek takımı modellerinin içerdiği adet sayısı da satın almanız gereken miktara uygun olmalıdır.
  • Eğer çeyiziniz için yemek takımı satın alıyorsanız bu takımlar uzun yıllar boyunca kullanılabilir olmalı. Bu sebeple 12 kişilik yemek takımı çeyiz seti modellerinin hangi malzemeden üretildiği dikkat etmeniz gereken noktalar arasında yer alır.
  • Renk seçimleri de her ne kadar önemsiz gibi dursa da dikkat etmeniz gereken önemli noktalar arasındadır. Sofralarınızda bir bütünlük ve şıklık ön planda olsun istiyorsanız renklerin birbiriyle uyumuna dikkat etmeniz gerekir.
  • Son olarak da eğer çok şatafatlı aksesuarlar kullandıysanız daha sade modeller tercih ederek yemek sunumlarınızı ön plana çıkarmış olursunuz.

Tüm bunlarla beraber ürünlerin sağlığınız açısından da kaliteli olmasına ve bütçenizi aşmayacak ürünler olmasına dikkat ederek bu ürünlerinizi şık sofralarınızda gösterebilirsiniz.

Hem Sunumlarınıza Hem de Cebinize Uyum Sağlayacak Yemek Takımları

Sofralarınıza şıklık kazandırmak için satın alacağınız 12 kişilik yemek takımı fiyatları kullanılan malzemeye sade ya da işlemeli oluşuna takımın içerisinde kaç tane ürün olduğu ve bu ürünlerin çeşitli modellerine göre değişiklik gösterir. Bunlardan sırayla bahsedecek olursak; kullanılan malzemelere göre fiyat değişmesinin sebebi ürünlerdeki kaliteyi ve dayanıklılığı doğrudan etkilediği içindir. Kim ürünler sade kimi ürünlerde işlemeli olur. Bu ürünler arasında da fiyat farkı gözlemlenir. İşlemeli olan bu ürünlerde el emeği olduğu için fiyatlar düz olan modellere göre daha farklı olur. Örneğin 12 kişilik yemek takımı sade modelleri ile üzerine farklı figürler ile işlemeler yapılan modeller arasında fiyat farkı vardır. Takım çeşitlerinde boyutlarda fiyatlarda son derece etkilidir. Küçük boyuttaki yemek takımları ile büyük boyutlardaki yemek takımlarının fiyatları aynı olmayacaktır. Klasikleşmiş bazı renklerin dışına çıkmak isteyen yemek takımı kullanıcılarının 12 kişilik yemek takımı renkli modelleri daha çok hoşuna gider. Alışılagelmişin dışında olan renklere sahip bu ürünler arasında fiyatlar farklılık gösterir. Pek çok modele göre fiyatlar artıp azalsa da bu ürünleri sofralarınıza kazandırmanız son derece mümkündür. Fiyatlar ne kadar artış gösterirse göstersin bütçenize aşmayacaktır. Çok sayıda ürün ve fiyat arasından kendinize en uygununu bulup sofralarınıza şıklık katabilirsiniz.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit