Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Teslimat ve Kargo Prosedürü

Kutahyaporselen.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile teslim edilmektedir.
Siparişinizin durumunu Hesap Bilgilerim / Siparişlerim sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Siparişlerim sayfasında, sipariş durumunda gönderildi yazan siparişleriniz kargo firmasına teslim edilmiş olup sipariş numaranıza tıklayarak sipariş detayını ve siparişinizin kargo takibini yapabilirsiniz. Gönderildi durumunda görünen siparişlerinizin kargo takip numarası ekrana bir süre sonra yansımaktadır.

400 TL ve üzerindeki tüm siparişlerin kargo bedeli tarafımızca karşılanmaktadır.

Not: Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken hususlar

Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızdayken teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol etmeniz çok önemlidir. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık , eksiklik veya hasar söz konusu ise kargo tutanağı hazırlatarak ürünü bize geri gönderebilir ya da tarafımıza konuyla ilgili bilgi verebilirsiniz.

Kutahyaporselen.com'un satışını yapmakta olduğu tüm ürünler, siz değerli müşterilerimize ulaştırılmak üzere satıcı firmalardan alınması ve kargo firmasına teslim edilmek üzere paketlenmesi sırasında hasar kontrolünden geçmektedir. Firmamızdan hiçbir ürünün hasarlı olarak gönderiminin yapılma ihtimali yoktur. Fakat niteliği itibariyle sitemizde satışa sunulan ürünlerde (cam ürün, porselen ürün gibi hassas ürünler), direkt taşıma esnasında düşürülebilen veya kargo yüklemesinden kaynaklanan hasarlar olabilmektedir. Bu tip durumlarda yapmanız gerekenler;

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve kutuda herhangi bir hasar olması durumunda teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı " hazırlaması yönünde uyarmanız gerekmektedir. Hasarlı kolinizi tutulan tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz. Yapılacak değerlendirme sonucu, satın almış olduğunuz ürünle ilgili izlenecek yol tarafınıza Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafından bildirilecektir.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık veya darbeli olduğunu
farkettik ne yapmalıyız?

Kargo firmasının görevi kutahyaporselen.com'dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında; kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamaz iseniz Müşteri Hizmetleri departmanımıza konuyla ilgili bilgi vermeniz gerekmektedir.

Elinize hasarlı ulaşan ürününüzü, size teslimatı yapan kargo firması aracılığı ile ve tarafımıza hasar tespit tutanağı ile ulaştırmanız durumunda, yapılacak inceleme sonucu , değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

Faturam nasıl iletilecek?

Kargoyla teslimi yapılan tüm siparişlerin teslimatı sevk irsaliyesi ile yapılmaktadır. Faturanız yasal zorunluluk gereği e-fatura / e-arşiv fatura olarak üyelik bilgilerinizde kayıtlı e-mail adresinize iletilmektedir.

KARGO BEDAVA 400 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit