Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

Hediyelik

 

Yeni evlenmiş çiftlere veya ev ziyaretlerinde yanınızda hediyelik ürünler götürmek, karşıdaki kişiye gösterilen önemi ve değeri anlatma da en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Hediyelik eşyalar, porselen takımları, fincan takımları, çay takımları gibi setlerden veya tek tür birkaç porselen ürününden oluşmaktadır. Hediyelik ürünler, kısa vade de bir veya birkaç tane alınan güzel ve estetik duruşu ile evin havasında küçük değişiklikler yapmaya yardımcı ürünlerdir.

 

Hediyelik Fincan Takımları

 

Son yılların trendini yakalayan hediyelik fincan takımları modern, sade, şık ve üzerine işlenen birkaç farklı motif çeşidi ile kendinden emin olabilen ürünlerdir. Özellikle son yıllarda yapılan evlerin büyük bir çoğunluğunda sade, düz tondaki renkler, açık aydınlatmalar ve modern tipte evler mevcuttur. Bu yüzden hediyelik eşya alacağınız kişinin evini iyi bilmeniz ve hediyelik fincan takımı eşyanızı en doğru şekilde tercih etmeniz gerekmektedir. Bu anlamda evlere hediyelik fincan takımları seçimleri;

 

  • Hediyelik fincan takımı alacağınız ev; sade, tasarıma sahipse alacağınız fincan takımları sade, göz yormayan, küçük motif işlemelerine sahip, bulunduğu her ortama ışık katabilecek açık renk tonlarında fincan takımları olmalıdır.
  • Hediyelik fincan takımı alacağınız ve hediye edeceğiniz ev; koyu renklerde, ihtişamlı, ağır, zarafetli ise alacağınız fincan takımının da evin bu özelliklerinden geri kalmaması gerekmektedir. Bu yüzden alacağınız ve hediye edeceğiniz fincan takımları ağır, ihtişamlı, genellikle osmanlı tarzı motif işlemeli, koyu renk tonlarına sahip ürünler olmalıdır.

 

Hediyelik ürünlerde aşırıya kaçmamak ve dozunda alışveriş yapmak gerekmektedir. Bu anlamda hediyelik ikili fincan takımı gerek sayı bakımından gerekse kullanış tarzı bakımında hediyelik ürünler arasında en uygunu olarak karşınıza çıkmaktadır. İkili fincan takımları, yüzlerce farklı motifte ve yapıda karşınıza çıkmaktadır. Sizin yapacağının fincan takımları alacağınızın evin şartlarını da düşünerek doğru bir karar vermek olacaktır. Özellikle son yıllarda hediyelik ikili kahve fincan takımı setlerinin çokça satılmasından ötürü piyasaya her yıl yüzlerce farklı iki kişilik fincan takımı setleri dahil olmaktadır. Her yıl farklı motif seçenekleri ile karşınıza çıkan iki fincan takımı sadece hediyelik ürünlerde değil evinizde de kullanılmaya açık modeller arasındadır.

 

Hediyelik Porselen

 

Ev hediyelerinde kahve fincanlarının yanı sıra porselen ürünleri de çok rağbet gören parçalar içerisinde yer almaktadır. Özellikle tek ürün olarak satılan porselen parçalar, üzerine işlenmiş olan motifler ile odaya apayrı bir hava katmada yardımcı olacaktır. Aynı zamanda porselen takımı hediye etmeniz karşıdaki kişiye göstermiş olduğunuz önemi ve değeri anlamada en etkili yöntemler arasında kendine yer bulmaktadır. Hediyelik porselen eşyalarında en çok öne çıkan ürün genellikle vazolar olmaktadır. Bunun asıl nedeni vazoların üstüne işlenen desenler ve renk uyumudur. Özellikle son yılın trendini yakalamış olan siyah ve altın renk tonlarındaki vazolar porselen hediyelik eşyalar arasında en çok göze çarpanlardan olmuştur. Özellikle bu iki rengin birleşiminden oluşan ürünler çok rağbet görmekte ve her yıl yeni çeşitler ile karşınıza çıkmaktadır.

 

Hediyelik Tencere Takımları

 

Hediyelik eşyalar arasında bir başka takımda tabiki de tencere setleridir. Özellikle yeni evli çiftlerin ilk ev ziyaretlerinde hediye olarak seçilen hediyelik tencere takımları, her yıl güncelliğini korumakta ve sürekli olarak yeni modeller ile piyasaya çıkmaktadır. Tencere takımları üzerine işlenen küçük motifler ve renk tonlamaları ile hediyelik eşya alımlarının baş tacı haline gelmektedir. İkili ve dörtlü tencere takımları sayı bakımından hediyelik ürünler arasında en mantıklı ve doğru tercihler arasında yer almaktadır.

 

Hediyelik ürünlerin hepsi üzerine işlenmiş olan farklı motifler ile bulunduğu odaya farklı bir hava katmaya yardımcı olacak unsurlar içerisinde yer almaktadır. Farklı konseptler ile karşınıza çıkan hediyelik ürünler, sizin isteklerinizi tam olarak karşılayabilmektedir.

 

Birden çok renkte motiflenmiş hediyelik ürünler, bu yılın tredini yakalamış durumdadır. Özellikle farklı tarzda hediyelik ürün arayanlar için birden çok rengi aynı anda tek bir fincan üzerinde kullanılan fincan takımları tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

 

Hediye ürünlerinin hepsi kendi başına bir anlam ifade etmektedir. Bu yüzden hediye olarak alacağınız her bir eşyanın değeri ve kıymeti ölçülemeyecek derecede fazladır. Özellikle vazo tarzı hediyelik ürünler çok sık tercih edilen parçaların başında gelmektedir.

 

Hediyelik Çay Takımı

 

Bir başka hediyelik ürün ise çay takımıdır. Hediyelik çay takımı setleri; estetik duruşu, bulunduğu ortama ilham katması, üzerine işlenen motifler ile odaya farklı bir hava katmada birebir parçalardandır. Altın renk tonlarının bolca kullanıldığı çay takımı setlerinden birisi olan hediyelik çay takımı setleri, uzaktan bakıldığında dahi üzerine işlenmiş olan motifler ile her daim dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu setleri alırken alacağınız evin ne tür mimari eserlere dikkat ettiğini tam olarak bilmeniz ve alacağınız çay takımı setinide bu bilgiler ışığında almanız gerekmektedir. Aynı zamanda hediyelik çay takımı setlerinde, çay bardağının ve çay tabağının birbirleri ile uyum göstermesi gerekmektedir.

 

Devamı.. Gizle
KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına Taksit İmkanı