Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Tek Parça Ürünler

Bu ürünler genel olarak set halinde satın almadığımız ve tek olarak satın aldığımız ürünlerden oluşmaktadır. Farklı ihtiyaçlara ve isteklere göre gelişen ve genişleyen sektörde birçok farklı mutfak ürünü ve masa üstü aksesuar üretimi yapılmaktadır. Çeşitli talepleri karşılamak adına birçok farklı sayı ve modelde üretim yapılmaktadır. Bu üretimlerde dikkat edilen bir diğer nokta ürünlerin tasarımıdır. Görsel olarak dikkat çekici hale getirilen ürünler çok daha fazla rağbet görmektedir. Set halinde yemek takımları, çatal bıçak kaşık takımları gibi set olarak tercih edilen ürünlere ek olarak tek olarak satın alınan ve fazlasına ihtiyaç duyulmayan ürünler mevcuttur. Tek parça ürünler şu şekilde sıralanabilir;

 • Saklama Kabı
 • Mumluk
 • Bardak Mum
 • Kase
 • Küllük
 • Limonluk
 • Kek Kalıbı Seti

Bu ürünler iki farklı kategoride sınıflandırılabilir;

 • Mutfak Ürünleri
 • Masa Üstü Aksesuarları

Mutfak Ürünleri

Saklama kabı mutfaklarda sık olarak ihtiyaç duyduğumuz bir üründür. Farklı boyutlarda, renklerde, tasarımlarda ve modellerde piyasada birçok saklama kabı çeşidi mevcuttur. Saklama kaplarının ufak boyutlarda olanları buzdolaplarının iç organizasyonunda, çeşitli baharatların organize edilmesinde kullanılmaktadır. Tercih edilen ürünlerin boyutları ve şekilleri farklılık göstermektedir. Bu ürünler set olarak ya da tek olarak satın alınmaktadır. Set olarak satın alınan ürünler farklı boyutlarda birçok üründen mevcut olduğu gibi komple ufak boyutlardan da oluşmaktadır. Set olarak tercih edilen ürünlerde farklı boyutlardan oluşan ürünler daha çok ilgi çekmektedir. Bu sebeple 3 lü saklama seti rağbet gören ürünler arasındadır. Bu ürünler şu boyutlardadır;

 • Büyük Boy Saklama Kabı 15 cm
 • Orta Boy Saklama Kabı 12 cm
 • Küçük Boy Saklama Kabı 8 cm'den oluşmaktadır.

Tek olarak satın alınan ürünler genel olarak daha büyük boyutlardaki ürünlerdir. Tercih edilen ürünler dolaplarda geniş yerler tutmaması adına bir maximum iki tane olarak satın alınmaktadır. Yuvarlak, dikdörtgen, kare şekillerinde olabilen saklama kaplarında en çok tercih edilen modellerden biri porselen ürünlerdir. Özellikle baharat koymak için genel olarak porselenden yapılan ürünler tercih edilmektedir. Markamız yıllardır porselen ürünleri kalite ve şıklık ile birleştirerek piyasaya sunmaktadır. Sizde hemen sitemizden saklama kabı modellerine göz atarak, beğendiğiniz ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kase kullanım alanı oldukça geniş olan ve farklı boyutlarda piyasada yer alan bir üründür. Kaseler cam, plastik, porselen gibi malzemelerden üretilebilen ürünlerdir. Kapaklı ya da kapaksız olarak satışa sunulmaktadır. Set halinde satıldığı gibi tekli olarak da satılmaktadır. 3lü kase setleri piyasada en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Genel olarak kaseler çeşitli çorba, püre, yoğurt vs. gibi ürünlerin sunumu esnasında tercih edilmektedir. Tekli olarak satın alınan kaseler genelde geniş boyutlu çeşitli salata, kahvaltılık gevrek, süt ya da yoğurt kullanılarak oluşturulan çeşitleri yiyecekleri tüketmek için tercih edilmektedir.

Kek Kalıbı Seti içerisinde tek tek kek kalıplarını barındıran bir üründür. Tekli ürün kategorisine girmesinin sebebi içerisinde bulunan kalıpların hepsinin şeklinin ve modelinin farklı olması ve tek bir ürün olmasıdır. Fırına gönül rahatlığı ile koyabileceğiniz bu ürün özellikle çocuklu anneler tarafından tercih edilmektedir. Piştikten sonra kalıptan kolaylıkla çıkan ürünler yenilmeye hazır hale gelmektedir. Çeşitli renklerde ve desenlerde olan kek kalıpları genel olarak farklı konseptlerde hazırlanmaktadır. Örneğin doğa konsepti içerisinde çiçek, kelebek, yaprak gibi kalıplar var iken, deniz konseptinde balık, midye, deniz yıldızı, deniz atı, istiridye gibi kalıplar mevcuttur. Genel olarak bir set içerisinde 6 adet ürün bulunmaktadır.

Farklı bir alternatif olarak bu ürünlerin içerisine su koyarak buzdolabında dondurarak değişik şekillerde buz kalıpları elde edebilirsiniz. Bu ürün değişik tasarım ve sunum sevenlerin tercih ettikleri eğlenceli bir ürünüdür. Ayrıca çocukların dikkati çeken bu kalıplar içerisinde tatlı hariç çeşitli sebze karışımlarını da koyarak pişirebilirsiniz. Sebze yemek istemeyen çocuklar dikkatlerini çeken çeşitli desen ve motifte olan bu ürünlerden çıkan ürünü sizi zorlamadan yiyecektir. Ürün bu sebeple de annelerin tercih ettikleri bir ürün olmaktadır.

Limonluk kestiğiniz yarım limonları saklayabilmeniz ya da aldığınız limonların bozulmasını önlemek adına bu ürün piyasada yerini almaktadır. Silikon malzemeden üretilen bu ürünü buzdolabınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünü incelemek için web sitemize göz atabilirsiniz.

Masa Üstü Aksesuarları

Birçok masa üstü aksesuar çeşidi bulunmaktadır. Markamız bünyesinde de satışı gerçekleştirilen bu ürünler arasında en çok dikkat çekenler mumluk, küllük ve vazo çeşitleridir. Bu ürünlerin tercih edilme sebepleri ve kullanım alanları şu şekilde açıklanabilir.

Mumluk; Mumluklar çeşitli tasarım ve modellerde olabilmektedir. Şamdan gibi uzun mumların konumlandırılması için tasarlanan mumluk modellerinin olduğu gibi ufak mumların konumlandırıldığı minimal mumlar içinde mumluk tasarımları mevcuttur. Sık olarak tercih edilen tasarımlardan biri bardak mum modelidir. Mumluk ve mum ikilisinin bir araya getirildiği tasarım masalarda yer alarak hem masanın görüntüsünü zenginleştirmekte hem de ortama hoş bir loşluk katmaktadır. Masanızı ya da evinizi süsleyeceğiniz bu ürünleri farklı aroma ve şekillerde tercih edebilirsiniz. Markamızın şık tasarımlarla birleştirdiği mumluk çeşitlerimize göz atmak ve satın almak için hemen internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Küllük; Masa üstünde yer alan başka bir aksesuar küllük modelleridir. Bu ürünleri daha çok sigara kullanan çiftler ya da bireyler tercih etmektedir. Ayrıca sigara alışkanlığı olmamasına rağmen puro içmek gibi zevkleri olan kişilerde bu ürünleri tercih etmektedirler. Normal küllük modelinden daha farklı olan puro küllük çok sık olarak satın alınan ve herkese hitap eden bir ürün değildir. Normal küllüklerin sigara koyma alanları daha dar gelirken bu ürünlerde daha geniştir. Sizde evinize gelen misafirleriniz için ya da kendiniz için çeşitli model ve dekorasyondaki küllük modellerini tercih edebilirsiniz.

Vazo; Masalarınızın, vitrinlerinizin, sehpalarınızın ya da evinizin çeşitli köşelerini süsleyen vazolar farklı boyut ve tasarımlarda olabilmektedir. Vazoların içerisinde yer alan rengarenk çiçekler ya da süs amaçlı kullanılan cansız çiçekler evinize ve masanıza renk katacaktır. Aksesuar kullanımı oldukça önemli bir konudur. Kullandığınız çeşitli aksesuarlar evinize hoşluk ve zengin bir görünüm katmanıza yardımcı olacaktır.

Tek Parça Ürünler Fiyatları

Ürünlerin fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Genel olarak bu ürünler ortalamanın altında fiyatlara satılmaktadır ve bütçeleri zorlamamaktadır. Genel ve mutlaka olması gereken ihtiyaçlardan öte bu ürünlerin satın alınması daha çok kişilerin inisiyatifine kalmıştır. Tek parça ürünlerin fiyatları üründen ve ürünün sahip olduğu çeşitli özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Yılların getirdiği tecrübe ve sektörde edindiği yer sebebiyle markamız mutfak ürünleri sektöründe sık olarak duyuran bir firma haline gelmiştir. Ürünlerini yüksek kalite standartlarının çevrelediği fabrikalarda, işinde uzmanlaşmış kişiler ile beraber üretmektedir. Markamız hem kullanıcılarına hem de alıcılarından güzel yorumlar almaktadır. Güvenli ve güzel bir alışveriş deneyimi yaşatması sebebiyle piyasadaki diğer firmaların önüne geçmektedir. Sizde hemen markamızın internet sitesini ziyaret ederek, satışa sunduğumu ürünleri inceleyebilirsiniz. Zevkinize ve bütçenize en uygun olan ürünleri belirleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 400 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit