sadsad x
asdasd
Filtrele
{{translate.categories}}
{{translate.size}}
{{translate.color}}
{{F.NAME}}
{{translate.brands}}
Filtreyi Uygula
 • Yeniden Eskiye
 • Eskiden Yeniye
 • Fiyat Artan
 • Fiyat Azalan
 • Alfabetik A-Z
 • Alfabetik Z-A
 • Puana Göre
 • Varsayılan
YENİürün
Kütahya Porselen 8 Parça 4 Kişilik Kahve Takımı 12360
%29
indirim
797 TL
565 TL
Sepette %10 indirimli!
YENİürün
Kütahya Porselen 8 Parça 4 Kişilik Kahve Fincan Takımı 12358
%29
indirim
797 TL
565 TL
Sepette %10 indirimli!
YENİürün
Kütahya Porselen 8 Parça 4 Kişilik Kahve Fincan Takımı 12350
%30
indirim
840 TL
589 TL
Sepette %10 indirimli!
YENİürün
Kütahya Porselen 4 Kişilik 8 Parça Kahve Takımı 12363
%30
indirim
840 TL
589 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Pilea 12 Parça 6 Kişilik Kahve Takımı
%31
indirim
1.464 TL
1.015 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Toledo 8 Parça 4 Kişilik Kahve Takımı 11865
%29
indirim
797 TL
565 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Pedra 4 Parça 2 Kişilik Kahve Takımı
%30
indirim
1.272 TL
889 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Sophia Femina 12 Parça 6 Kişilik Kahve Takımı 12122
%31
indirim
1.296 TL
895 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Zeugma 12 Parça 6 Kişilik Kahve Fincan Takımı 93902
%35
indirim
1.200 TL
779 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Barista Kahve Filtresi Beyaz
%30
indirim
478 TL
335 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Rüya 4 Parça 2 Kişilik Kahve Takımı 4908R17
%30
indirim
770 TL
539 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Rüya 4 Parça 2 Kişilik Kahve Fincan Takımı 10234
%33
indirim
350 TL
235 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Snowy 4 Parça 2 Kişilik Kahve Takımı
%31
indirim
403 TL
279 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Snowy 4 Parça 2 Kişilik Kahve Takımı
%31
indirim
403 TL
279 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Snowy 4 Parça 2 Kişilik Kahve Takımı
%31
indirim
403 TL
279 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen 4 Parça 2 Kişilik Rüya Kahve Fincan Takımı 11784
%34
indirim
377 TL
249 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Despina 4 Parça 2 Kişilik Kahve Takımı Kırmızı
%30
indirim
1.272 TL
889 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Despina 4 Parça 2 Kişilik Kahve Takımı Siyah
%30
indirim
1.272 TL
889 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Despina 4 Parça 2 Kişilik Kahve Takımı Yeşil
%30
indirim
1.272 TL
889 TL
Sepette %10 indirimli!
Kütahya Porselen Rüya 4 Parça 2 Kişilik Kahve Fincan Takımı 11430
%31
indirim
533 TL
369 TL
Sepette %10 indirimli!
Toplam 170 ürün görüntüleniyor.

Kahve

 

Evlerde, restoranlarda, gıda marketlerinde görmeye alışık hale geldiğimiz kahve uzun yıllar boyunca Anadolu coğrafyasında severek tüketilen içeceklerin başında gelmektedir. Kahve sunumu çok eski tarihlerden itibaren özellikle Türk halkı için büyük bir anlam ifade etmektedir. Çok eski tarihlerden beri padişah ve krallardan tutunda misafirlere kadar her tür ve çeşit den insana sunulan kahve, sunumu ile göz kamaştırmaktadır. Kahve sunumları, her yıl yeni model ve çeşitler ile karşınıza çıkmaktadır. Kahveyle ilgili atasözlerinin bulunması özellikle Türk halkının eski tarihlerden beri kahveye vermiş olduğu öneme göstermede en net belgelerden birisidir. Kahveyi tamamlayan öğedir kahve sunumu. Bu yüzden kahve takımları çeşitleri güncelliğini sürekli olarak korumakta, yeni ürünler ile kendi dağarcığını sürekli olarak yükseltmektedir.

 

Kahve Fincan Takımı

 

Kahve fincan takımı kendi arasında iki ana başlık çerçevesinde ayrım göstermektedir. Bu başlıklar geleneksel tarz fincan takımları ile modern tarz fincan takımlarıdır. Geleneksel tarz fincan takımları;

 

 • Geleneksel tarz fincan takımlarına uzaktan bakıldığında dahi üzerine işlenen motiflerin belirginliği göze çarpmaktadır. Osmanlı tarzı işlenmiş motiflere öncelik verilmesi, koyu renk tonlarında ki ürünler ile takımı farklı bir boyut kazandırmaları, ağır ve ihtişamlı duruşu geleneksel tarz fincan takımlarının en çok göze çarpan özelliklerinin başında gelmektedir.
 • Modern tarz fincan takımlarında da motifler ya yoktur ya da yok denecek kadar az ve küçük işlemelere yer verilmiştir. Sade, açık renk tonlarına ağırlık verilmiş, uzaktan bakıldığında asaleti ile göz kamaştıran fincan takımları genel tabiri ile modern tarza dahil olmaktadır. Modern tarz işlenmiş fincan takımları özellikle son yılların trendini yakalamış durumdadır. Bunun en büyük sebebi ise yeni yapılan evlerin önemli bir bölümü modern tarzda olmasıdır. Modern tarz evlerin iç kısmına modern tarzda ve türdeki fincan takımları daha doğru ve mantıklı bir karar olacaktır. Hediyelik ürünlerde de çokça görmeye alışık olduğumuz modern tarz fincan takımları, birkaç yıldır trendlerin ilk numarası haline gelmiştir. Önümüzdeki yıllarda modern tarz fincan takımlarına duyulan ilgi ve alakada büyük bir artış görülmesi beklenmektedir.

 

Fincan takımları, kahve sunumunu güzelleştirmeye yarayan en önemli etkendir. Özellikle son yıllarda farklı tür ağaçlardan imal edilen fincan takımları, sınırları aşmak isteyen kişilerin bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Koyu renk tonlarında imal edilmiş fincan takımları farklı duruşu ile ön plana çıkmaya gayet müsaittir.

 

Kahve Sunum Seti

 

Kahve sunum seti, içeriği bakımından yüzlerce farklı çeşitte karşınıza çıkmaktadır. Kelebek tarzı motiflerden Osmanlı tarzı işlenmiş motiflere kadar her tür ve çeşitten kahve sunum setlerinin piyasada bulunması karar verirken zorluk çekmenize sebebiyet vermektedir.Yüzlerce farklı çeşitte ve renkte bulunan kahve sunum setleri arasından kendinize ve göz zevkinize en çok yakışanını bulmak için yapmanız gereken birkaç işlem mevcuttur. Bu işlemler;

-Kahve sunum setinizin ne tür olacağını önceden kararlaştırmanız ve kararlaştırmış olduğunuz takımlara yoğunluk vermeniz gerekmektedir. Önceden almış olduğunuz herhangi bir karar yoksa işiniz daha zor hale gelmektedir. Çünkü yüzlerce farklı modelde ve motifte kahve sunum bardakları mevcuttur. Bu yüzden karar vermenizi daha kısa sürede gerçekleştirebilmek için önceden bir kararınız olması ve bu karar üzerinden yolunuza devam etmeniz gerekmektedir.

-Evinizi tam olarak tanımanız, kahve sunum takımı alırken en çok işinize yarayan özelliklerdendir. Bu anlamda evinizde nasıl bir tarzın sahip olduğunu tam olarak bilmeniz tercih edeceğiniz kahve sunum takımında da bu özelliklere büyük önem vermeniz gerekmektedir.

 

Kahve sunumunuzu apayri bir boyuta getirmek yine sizin elinizdedir. Kahve bardaklarının yanına koyacağınız birkaç farklı kahve sunum dekorasyonu ile çok farklı bir kahve sunumu yapabilirsiniz.

 

Kahve Sunum Ürünleri

 

 • Kahvenizin yanına koyabileceğiniz birkaç kurabiye veya birkaç atıştırmalık kahve sunumuzu apayrı bir boyuta çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Hem göz zevkine hitap eden hem de farklı bir tad vermede en büyük etkenlerden birisi tabiki de kahvenin yanına koyabileceğiniz birkaç atıştırmalıktır.
 • Kahve sunum ürünleri arasında en çok göze çarpanlar kahvenin yanına yerleştirmiş olduğunuz su ve su bardağıdır. Hem kahvenin ağızda bırakmış olduğu tadı temizleme de hem de sunuma farklı bir hava katmada en etkili yöntemler arasında tabiki de su bardağı gelmektedir. Kahve bardağı ile uyumlu olan su bardakları, kahve sunumunuzu daha güzel olmasına yardımcı olacaktır.
 • Kahve tabakları, kahve fincanlarının olmazsa olmazları arasındadır. Bu anlamda kahve sunumunuzu göz kamaştırıcı bir şekilde sunabilmek için kahve tabaklarına büyük önem vermeniz gerekmektedir. Aynı zamanda sadece kahve bardağını kapsayan kahve bardakların çok hem kahve bardağını hem de kahve suyunu içine alabilen kahve tabakları son yılın trendini yakalamış durumdadır. Aynı zamanda kahve tabakları üzerinde altın renk tonlarındaki süslemeler ve motifler kahve tabağının çok daha göz alıcı durmasına yardımcı olmaktadır.

 

Kahve sunum modelleri her zevke uygun seçenekleri sizlere sunar. Her milletin farklı kültürlerini tam olarak anlayabilecek bilgi ve birikimleri olmasından ötürü Türkiye’de üretilen ve Türk gelenek ve göreneklerini temsil eden herhangi bir kahve sunum takımı Dünya’nın pek çok farklı yerinde de rağbet görmektedir. Durum bu şekil cereyan ettiğinden dolayı her yıl yeni ürünlerle birlikte sürekli olarak güncellenmektedir. Her yıl yeni ürünler ile birlikte kahve takımlarının modası ve trendleri değişmektedir. Kahve takımlarında trendini eskimeyen ve sürekli güncel kalabilecek ürünler çoğunlukla geleneksel tarz ürünlerden oluşmaktadır. Geleneksel tarz ürünlerin ağırlığı, zarafeti ve şıklığı hiçbir zaman eskimeyecek aksine yıllar geçtikçe daha da yenilebilir gözüyle bakılacaktır.

 

Kahvenin sunum şekli eski yüzyıllardan itibaren geleneğini sürdürmüştür. Çeyizlerin baş tacı haline gelen kahve fincan takımı setleri yüzlerce farklı çeşidi ile karşınıza çıkmaktadır. Kelebek işlemeli motifler özellikle son yılın trendini yakalamış durumdadır. Kelebek motiflerinin içine işlenmiş olan renk tonlarının birbirleri ile uyum göstermesi, bu ürünlere verilen değerin ve ilginin artmasına yardımcı olmuştur. Son yılın trendleri arasında kelebek motifleri gelmesi, aklınıza bu motifler içerisinden de kendinize en uygun düşecek takımı yakalamanıza yardımcı olabilmektedir. Bunun yanı sıra mozart türü işlenmiş kahve fincanı motifleri, bulunduğu her ortama parlaklık katma da en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Mozart türü işlenmiş genellikle koyu ve siyah renklere ağırlık verilirken beyaz gibi açık tonlu renkleri de geride bırakmamış kahve takımı setleri de bu birkaç yıl içerisinde ülkemizde dahi olmak üzere Dünya2nın birçok farklı bölgesinde rağbet görmektedir.

 

Devamı.. Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.