Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim
Sofra
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Diğer Tek Parça Ürünler

Sunum ürünleri son zamanlarda sevilerek kullanılan ve ilgi çekici ürünlerden oluşmaktadır. Birçok farklı model, renk ve tasarım seçeneği ile piyasaya sunulmaktadır. Bu ürünler farklı yemek, pasta, salata, ikram, meze vs. gibi ürünlerin sunumunda ya da masayı dizayn etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ayrıca dekoratif sunum ürünleri mumluk, küllük, vazo gibi süs eşyalarını da içermektedir. Bu noktada markamız sunum ürünleri çeşitleri konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu ürünleri sabah, öğle, akşam gibi ana öğünlerinizde ya da ara öğünlerinizde tüketeceğiniz meyve, kuruyemiş gibi öğünleri güzel bir şekilde ikram edebilmek adına kullanabilirsiniz. Çeşitli renklerde olan bu ürünleri evinize en iyi şekilde uyum sağlayacak renk ve modellerde seçmek sizin için çok daha avantajlı bir tercih olacaktır. Birbirleri ile uyum içerisinde olan ürünleriniz mutfağınızda karışıklık yaşanmaması ve belirli bir ahenk içerisinde olması açısından önemlidir.

Sunum Servis Ürünleri

Bu ürünleri kullanmak hem yaptığınız ürünü hem de masanızı daha özenli ve şık gösterebilmeniz adına önemlidir. Sunum ile yemekler ve ikramlar çok daha farklı bir boyut alabilmektedir. Sunumda kullanılan malzemeler ve tasarımlar kadar sunumun yapıldığı üründe çok önemli bir kriterdir. Mesela eğer bir pasta yaptıysanız bunu derin ya da kayık modellerde olan ürünlerle servis ederseniz pastanızın görünümü ve modeli zarar görebilir. Bu sunumu yaparken geniş ve düz bir pasta sunum ürünleri tercih ederseniz hem sizin sunumunuz çok daha şık gözükecektir hem de ürünü tüketmek isteyen kişiler rahatlıkla bu yiyeceği alabileceklerdir. Aynı şekilde salata ya da meze sunumları çok düz sunum gereçleri yerine daha ovalimsi ya da kayık modellerde sunulursa alımı ve tüketiminin daha kolay olacağı gibi görünüş olarak da çok daha hoş gözükecektir.

Sunum ürünleri farklı kesim ve modellerdedir. Bu sebeple sofrada çok daha hoş ve güzel bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Çeşitli pasta ve yemek sunum ürünleri üretilirken farklı ham maddeler kullanılabilmektedir. Oldukça geniş olan bu sektörde birçok farklı malzemede ve kalitede ürün bulunmaktadır. Bu noktada markamız porselen sunum ürünleri ile öne çıkmaktadır. Porselen çeşitli ham maddelerin şekillendirilerek yüksek sıcaklıklarda uzun saatler pişirilmesi sonucu oluşmaktadır. Üzerine farklı tasarımlar ve desenler özenle işlenen bu ürünler hoş görünümü ve kalitesiyle dikkatleri üstüne çekmektedir. Sunum ürünleri modelleri çeşitli boyutlarda, tasarımlarda ve desenlerle satışa sunulmaktadır. Sizde hemen internet sitemizi inceleyerek bu ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Masa sunum ürünleri

Sunum ürünleri kullanım alanları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu ürünler hem günlük hayatlarında hem de özel günlerde misafirlerini ağırlamak ve onlara şık sofralar kurmak için kullanılmaktadır. Çeşitli ihtiyaçlara ve isteklere göre şekillenen mutfak ürünleri sektöründe bu ürünler de çeşitli model ve tasarımlarla yer almaktadır. Sofra sunum ürünleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Oval kesimli ürünler; bu ürünler genel olarak çeşitli kızartma, salata gibi yiyeceklerin sunumu için tercih edilmektedir. Modern kesimlerle ve desenlerle desteklenen bu ürünler masanızda oldukça şık bir görünüm elde edilmesine olanak sağlayacaktır.
 • Düz kesimli ürünler; genel olarak bu ürünlerle sunulan yiyecekler çeşitli kurabiye, poğaça, börek vb. ürünlerdir. Ayrıca genel olarak yapılan çeşitli kek ve pastalarda bu özelliğe sahip sunum tabaklarının kullanımı ile masada yer almaktadır. Çeşitli model ve tasarımlarda olan bu ürünler masalarda çeşitli ikramlarla beraber yer almaktadır. Kullanışlı ve gerekli olması sebebiyle çeyiz alışverişine çıkan çiftlerinde satın aldıkları bir üründür.
 • Kayık model ürünler; bu kesime ve tasarıma sahip modellerde çeşitli meze, yoğurtlu salatalar, çoban salatalar gibi akışkan ya da küçük taneli malzemelerin bir araya getirilmesiyle hazırlanan yiyecekler sunulmaktadır. Çeşitli büyüklükte olabilen bu ürünlerin küçük boyutlu olanlarında kuruyemiş sunumu da yapılmaktadır.
 • Kare kesimli ürünler; modern kesimlere ve özel tasarımlara sahip olan modellerden biri olan kare kesimli ürünler genellikle ürünlerin yan yana veya üst üste dizilmesiyle sunulduğu bir üründür. Genellikle kurabiye, baklava gibi ürünlerin sunumu sırasında kullanılmaktadır. Sunum sırasında istediğiniz ürünün ikramını bu ürünle yapabilirsiniz.
 • Çukur tabaklar; Genel olarak yeşil sebzelerin ve diğer sebzelerin büyük büyük doğranmasıyla elde edilen (akdeniz salatası gibi) ürünlerin sunumları sırasında bu modelden faydalanılmaktadır. Ayrıca çeşitli makarnaların sunumunda da sıkça tercih edilmektedir. Ölçüt olarak derinliği fazla ve geniş ve geniş bir ürünse çeşitli içeceklerin sunumu sırasında da tercih edilebilir. Evde yaptığınız limonata ya da şerbet gibi ürünlerin sunumunda kullanabilirsiniz.
 • Peynir tabaklar; Özellikle sabah kahvaltılarında masalarda yerini alan bu ürün genel olarak kesme tahtası modelindedir. Bu ürün oldukça modeli ve tasarımdaki değişiklikten ötürü oldukça fazla tercih ve kullananlar tarafından tavsiye edilen bir üründür. Ayrıca peynir tabağını hazırlarken bu tabaklara çeşit çeşit peynirlerin yanında tabağın görümünü zenginleştirecek üzüm gibi çeşitli meyvelerde eşlik etmektedir.

Diğer Sunum Ürünleri

Çeşitli ana ve ara servis sunum ürünleri bulunmaktadır. Masalarınızda, sehpalarınızda yer alan ve sunduğunuz ürünlerin görünümü açısından olumlu bir etki yaratan bu ürünler ayrıca masanın organizasyonu açısından da önemlidir. Ufakta olsa masanızda düzen ve güzel bir görünüm yaratacak diğer sunum ürünleri şunlardır;

 • Reçellikler; sabah kahvaltınızda tatlı bir dokunuş için bu ürünler tercih edebilirsiniz. İçerisine çeşitli yaptığınız reçelleri sunup servis edebildiğiniz gibi bal, pekmez-tahin, çikolata, fındık ezmesi gibi akışkan ürünleri de servis edebilirsiniz. Genel olarak ufak ve minimal boyutlarda olan bu ürünler masada oldukça hoş bir görünüm yaratmaktadır.
 • Sos setleri; çeşitli yemeklere, salatalara ve tatlılara eşlik eden soslar ürüne genel olarak kişilerin tercihine bağlı olarak eklenmektedir. Sos, genel olarak çeşitli baharat, yağ, meyve püreleri, sebze püreleri gibi ürünlerin farklı ürünlerle karıştırılıp sıvı bir forma getirilmesiyle oluşmaktadır.
 • Şekerlik hem günlük hayatta hem de misafirlerinizi ağırladığında kullanılan bir diğer ürün şekerliktir. Ufak bir ürün gibi gözükse de eğer masadaki tasarım, renk ve modellerle uyum içerisinde değilse göze batabilir. Şeker kullanıyorsanız masanızdan eksik etmeyeceğiniz bir ürün olan şekerlik hem günlük hayatta kullanım için hem de özel günlerde kullanımı için farklı tasarım ve modellerden oluşmaktadır.
 • Çerezlik; akşam yemeklerinde sonra ya da günün çeşitli ara öğünlerinde kuruyemiş, bisküvi, cips gibi ürünlerin sunumları sırasında kullanılmaktadır.
 • Mezelikler; özenle hazırladığınız öğle yemekleri ya da akşam yemekleri sofrasında yer alan bir diğer üründe mezeliklerdir. Bu ürünler genel olarak çok büyük ve geniş olan servis ürünleri değildir. Orta boyutlarda olan bu ürün tıpkı diğer masa sunum ürünleri gibi masaya hoş bir detay kazandırmaktadır.

Sunum ürünleri kullanımı oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Ayrıca masalarınızı organize etmenize ve ürünlerinizi en güzel şekilde sofrada yer almasını sağlayan bu ürünler farklı ürünlerle farklı kullanım alanlarına da sahiptir. Sadece ürünlerin sunumunun yapıldığı ürünlerden değil aynı zamanda masanıza şıklık katacak olan ürünlerden de oluşmaktadır. Bu ürünler şu şekilde sıralanabilir;

 • Mumluklar
 • Vazolar
 • Peçetelikler

Tüm bu ürünlerle masanıza daha şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin pratik kullanımının tadını çıkarabilirsiniz.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 400 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit