Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

Sunumlarınızın Gözdesi Spagetti Tabakları

Her ne yemek yaparsanız yapın sunumlarınız yemekleriniz ile bir bütünlük oluşturmalıdır. Gösterişli bir yemeği kötü bir sunumla kötü gösterebileceğiniz gibi basit yemekleri muhteşem sunumlarla son derece ihtişamlı bir hale getirebilirsiniz. Sofralar ve sunumları evlerde ve dışarda bir şey yiyeceğiniz zaman her zaman çok önemli olmuştur. Bu sebeple çok sayıda sofra ürünleri üretilmiştir. Bu sofra ürünlerinden birisi de spagetti genel adıyla makarna tabaklarıdır. Makarna genel olarak kolay yapılan bir yemek türüdür. Ancak sunumunu yapacağınız bu tabaklar ile hazırladığınız makarnanıza şık bir görünüm katabilirsiniz. Spagetti tabakları düz olan tabak modellerine göre ortası içe doğru daha göçük haldedir. Bu sayede makarnalarınızı daha kolay koyabilir ve daha kolay yiyebilirsiniz. Bu tabakların içe doğru kıvrılmış olan kısmı makarnaların dökülmemesini sağlar. Makarnaları düz tabaklar yerine makarnalar için kullanılan tabakları ile sunulursa daha şık bir görünüm sağlamış olacaksınız. Aynı zamanda dökülmemesini sağlayarak sunumlarınızın kötü görünümünden kaçınmasına sağlarsınız. Kendiniz veya konuklarınız için hazırlayacağınız akşam yemeklerinde ya da bir kafeye makarna yemeğe gittiğinizde sunumlarınızda bambaşka bir görünüm olsun isterseniz. Makarnaların hazırlanışı ve görünüşü kolay olsa da her makarna çeşidi için uygun olan bu spagetti için kullanılan tabak modelleri makarnaların sunumlarını ve şıklığını ön plana çıkaracaktır. Makarna tabağı modelleri kullanımı ile sofralarda sizlere, misafirlerinize veya restoran sahibi iseniz müşterilerinize kullanım kolaylığı sağlar. Ortasında bulunan bu boşluk sayesinde sunumlarınızı da kolaylıkla yapabilirsiniz ve dökülmesine engel olabilirsiniz. Tarzınızı bu makarna tabakları ile ortaya çıkabilirsiniz ve kısa zaman içerisinde sunumlarınızın olmazsa olmazları arasında bu tabak çeşitlerini de katabilirsiniz. Bu spagetti tabağı modelleri çeşit çeşit alternatifleri ile sunumlarınıza güzellik katar. Sadece evlerinizde bu tabakları kullanılmaz aynı zamanda bugün gittiğiniz bir yerde makarna yemeğe kalktığınızda mutlaka bu tabaklar ile karşılaşacaksınız. Bu tabaklar müşteriler tarafından son derece güzellikle karşılanan tabak modelidir. Hazırladığınız bu makarna modellerini sofralarınızda daha da ön plana çıkarmak daha hoş hale getirmek için bu tabak modellerine çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Modern ve Şık Spagetti Tabaklarının Çok Sayıdaki Çeşitleri

Kendiniz için hazırladığınız, misafirleriniz için hazırladığınız veya bir restoran sahibi iseniz müşterileriniz için hazırladığınız makarnalar için yapacağınız sunumlar kuracağınız sofralar çok önemlidir. Makarnalarınızı sunacağınız tabaklar çok sayıda modeli önünüze çıkararak sofralarınızı ve sunumlarınızı ihtişamlı hale getirir. Bu tabaklar her sofra için uygundur. Yaptığınız makarnaların göz zevkinize hitap etmesi açısından hemen hemen herkesin sofra tarzına göre ayrılan çeşitli modellere sahip bu tabakları birbirinden farklı kriterlere göre seçebilirsiniz. Spagetti tabağı çeşitleri farklı kriterlere ve modellere göre ayrılır. Spagetti tabağı boyutları, tasarımları, renkleri, şekilleri ve üretildiği malzemeler ile değişiklik gösteren bu tabak modelleri yıllardan yıllara her tarza ve isteğe göre gelişerek değişiklik gösterir ve sizlerin beğenisine sunulur. Bu ürünler çok çeşitte boyuta sahiptir. Koyacağınız porsiyonun büyüklüğüne göre tabak seçimi yapmalısınız. Makarna porsiyonlarınız büyük olacaksa büyük makarna tabağı modellerini daha küçük porsiyonlar koyacaksanız daha küçük modelleri tercih edebilirsiniz. Boyutlarından sonra tabaklar renklerine göre de çeşitli modellere ayrılır. Sofranızdaki aksesuarlara ve kendi tarzınıza en uygun rengi seçebilirsiniz. Böylelikle sofranızda uyumu sağlayarak şık bir görünüm yakalamış olursunuz. Altına sereceğiniz örtü açık renkse koyu renkli tabaklar, koyu renkliyse de makarna tabağı beyaz gibi açık renkli modelleri seçmeniz de şık görünüm yakalamanız açısından son derece önemlidir. Bu şekilde oluşturacağınız zıtlıklar makarna sunumunuzu ortaya çıkaracaktır. Tasarımları ile de çok sayıda tarza hitap eder. Üzerlerine yapılan işlemeler, baskılar tabaklara ayrı bir hava katar aynı zamanda da alışılagelmişin dışına taşır. Son zamanlarda hızla yükselen kadın figürlü tabakların yanında leopar veya bitki desenli tabaklar da çok şıktır. Tüm bunların yanında bir de tabaklar şekillerine göre de değişiklikler gösterir. Genel olarak yuvarlak modeller bulunmasına karşın kare, oval ve elips şekilleri de sizlere seçenek sunmaktadır. Üretiminin yapıldığı malzemeler de tabaklarda çeşitliliğe yol açar. Porselen makarna tabağı, cam tabak gibi daha birçok model vardır. Her sunuma ayrı ayrı uyum sağlayan ve her sofraya farklı modelleri ile farklı havalar katan bu tabak modellerini sofralarınıza kazandırmak çok kolay.

Makarna Tabağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Spagetti makarna tabağı çeşitleri hemen hemen herkesin tarzına hem uyum sağlar hem de hazırladığınız yemeklere farklı bir şıklık katar. Bu modeller arasında tercih yaparken dikkate almanız gereken pek çok nokta bulunur. Bunlardan bazıları şunlardır;

  • Eğer birden çok kişi için satın almak istiyor ve birbirinden farklı modellerde ve renklerde olsun istemiyorsanız takım halindeki ürünleri tercih etmelisiniz.
  • Kaç kişilik sunum oluşturacağınıza uygun olarak da o kadar sayıda tabak satın almanız bütçeniz için önemlidir.
  • Boyut seçimi yaparken de dikkatli olmanız gerekir çünkü sunumunu yapacağınız makarnaların porsiyonlarına uygun boyut seçimi yapmanız masanızdaki şıklık açısından önemlidir.
  • Spagetti tabağını uzun yıllar kırılmadan çizilmeden kullanmak istiyorsanız üretildiği malzeminin ne olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Örneğin yüksek ısıya rağmen dayanıklı olmasını istiyorsanız porselen makarna tabağı modellerimi tercih edebilirsiniz.
  • Tarzınıza her zaman uyacak olan ve uzun yıllar sıkılmadan kullanacağınız model ve renkleri tercih etmelisiniz.
  • Baskılı makarna tabağı modelleri tercih edeceğiniz zaman baskılarının silinmemesi de görüntü açısından önemlidir. Bu sebeple silinmeyecek modeller satın almalısınız.
  • Tüm bu önemli noktaları dikkate aldıktan sonra fiyatlara da göz atarak spagetti tabağı modelleri özelliklerini karşılaştırarak kendinize en uygun tabağı satın alabilirsiniz. Bu detayları göz önünde bulundurmak cebinizi korumak açısından son derece önemlidir.

Makarnalarınızı Sunabileceğiniz Tabak Modellerinin Çeşitli Fiyatları

Hem tarzınıza hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun ürün bulmanız önemlidir. Spagetti tabağı modelleri birbirinden son derece farklı detaylarda üretilir. Sofralarınız için en uygun modeli bulmanız kadar bütçeniz için de en uygununu bulmanız gerekir. Fiyatlandırmalar da ürünlerdeki çeşitlilik kadar geniş olduğu için her bütçeye uygun olan modeli bulmak son derece kolaydır. Bazı zamanlar set halinde tabak satın almak istersiniz bazı zamanlarda tekli satılan ürünleri almak istersiniz. Set halindeki ürünler ile tekli ürünler arasında fiyatlar farklı olacaktır. Düz modellerin yanında işlemeli modeller de olur işlemeli modellerin yapılışı daha zahmetli olduğu için bu modellerdeki fiyatlar düz modellere göre çok daha farklı olacaktır. Ayrıca tabakların boyutları da fiyatta oynamaya sebep olacaktır. Küçük, orta ve büyük makarna tabağı fiyatları aynı olmayacaktır. Bazı tabak modellerinde de fiyatlar renklerine göre değişiklik gösterir. Alışılagelmişin dışında yeni ve değişik renklerde tabaklar üretilir. Bu tabaklarda fiyatlar değişir. Tabakların hangi malzemeden yapıldığı da fiyatlandırmada önemli bir yere sahiptir. Altın işlemelere sahip modellerin fiyatları diğer modellere göre artar. Porselen tabak ile cam tabak arasında da fiyatlar değişecektir. Çok fazla çeşit ve de model olması kafanızı karıştıracak gibi dursa da sizlere büyük kolaylık sağlar. Tarzınıza ve de bütçenize uyan ürünü bulup sunumlarınıza şıklık katabilirsiniz.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit