Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

Farklı Tarzı ile Çukur Tabaklar

Şimdilerde çıkan programlar doğrultusunda olsun yeni çıkan dergiler olsun insanlar sofra sunumlarındaki şıklığa merak sarmış durumda. Herkes yaptığı yemekleri en güzel şekilde sunmak sofralarında muhteşem bir görünüme kavuşmak istiyor. Kahvaltılarınızdan, yemeklerinize, yemeklerinizden tatlılarınıza kadar sunum yapacağınız her sofranın güzel görünmesini istersiniz. Her çeşit yiyecek için farklı tabak türleri karşınıza çıkar. Çukur yemek tabağı bu türlerden birisidir. Çukur tabaklar ortalarındaki derin boşluk sayesinde masalarınızda sıvı yemeklerin konulması için yer alıyor. Yalnızca sıvı yemekler değil aynı zamanda makarna, salata tarzındaki yiyeceklerin de konulması için yer alır. Genellikle çorbalar ve sulu yemeklerin sunumu yapılırken dökülmemesi için çukur tabaklar imdadınıza koşar. Bu tarz sulu yiyecekleri ve içecekleri çukur tabaklarda sunum yapmanız hazırlayacağınız sunumun şıklığını da ön plana atacaktır. Harika akşam sofralarınıza hazırlayacağınız eşsiz lezzetteki yemekleri şık tasarımlara sahip bu tabaklarla sunumunu yaparak daha harika hale getirebilirsiniz. Misafirlerinize kuracağınız sofrada veya kendiniz için kuracağınız basit bir akşam yemeği sofrasında ya da bir restorana gittiğiniz zamanlarda sofralarda farklı bir hava olsun istersiniz. Hemen hemen her sofra için uygun olan bu tabak modelleri şıklığı ön plana taşıyacaktır. Çukur tabak modellerinin kullanımı da son derece kolaydır çünkü ortasında bulunan derinlik sayesinde sulu yemeklerinizi kolayca koyabilir ve dökülmeden servis edebilirsiniz. Tabağın bu şekilde oluşu servislerinizi de kolayca sunmanızı sağlayacaktır. Sulu yemeklerinizi kolayca sunabilmek dökmeden masalara koyabilmek için çukur sunum tabağı sofralarınız için en doğru karar olacaktır. Yalnızca kendi evinizde değil gittiğiniz herhangi bir yemek yerinde de çukur servis tabağı modelleri sıkça tercih edilmektedir. Yemek yerlerinde sıkça tercih edilen bu ürünler müşteriler tarafından beğeniyle karşılanmaktadır. Hazırladığınız yemekleri daha ihtişamlı hale getirmek, sofralarınızda şıklığı ön plana çıkarmak, restoranlarda müşterilerin gözdesi olmak için çukur tabak modellerine sahip olmalısınız.

Şık Yemekleriniz İçin Kullanacağınız Çeşitli Çukur Tabak Modelleri

Ailenize, dostlarınıza veya müşterilerinize sunacağınız yemeklerin sunumları son derece büyük önem taşır. Çukur tabaklar sizlere çok çeşitli sayıda model sunarak her masaya ayrı ayrı uyum sağlayabiliyor ve sunumlarınızı daha güzel hale getirmeyi başarıyor. Hazırlayacağınız her yemeğe uyum sağlar. Örneğin çorbalar için çukur tabaklar, makarna koymak için çukur makarna tabağı, yemeklerinin yanına hazırladığınız salataları sunmak için çukur salata tabağı gibi çok çeşitli yemekler için farklı işlevlere sahiptir. Sofralarınız için sunum hazırlayacağınız zaman daha sade ve düz çukur tabak modelleri hoşunuza gidiyorsa üzerlerinde ağır işlemeler yapılmış karışık renkteki modellerden kaçınmalı daha sade düz modelleri tercih etmelisiniz. Daha şatafatlı her rengi kullanmak hoşunuza gidiyorsa çukur tabak renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Üretiminin yapıldığı malzemelere göre de çeşitlilik gösteren çukur tabaklar vardır. Porselen çukur tabak, cam çukur tabak, plastik ve seramik gibi pek çok modele sahiptir. Üretiminin yapıldığı malzemeler de hem görüntüsünde hem de kalitesi hakkında kullanıcıyı bilgilendirir. Çukur tabak ölçüleri de birbirinden çok farklıdır. Farklı farklı ebatlara sahip olan bu tabak modelleri küçük, orta, büyük gibi ne zaman kullanacağınıza bağlı olarak değişiklik gösterir. Porsiyonları farklı olan yiyecekler için farklı ölçülerde tabak kullanılır. Örneğin çorba tabağı olarak kullanacağınız ürünün boyutu ile makarna tabağı olarak kullanacağınız ürünün outu aynı olmayacaktır. Bu tabak modellerini tekli çukur tabak şeklinde satın alarak kendiniz bir takım oluşturabileceğiniz gibi set halinde satılan modellerini de alabilirsiniz. Renk renk olan bu modeller çok sayıda şekle de sahiptir. Genellikle yuvarlak olan u taak modelleri gelişen mutfak ürünleri altında kare, elips, oval çukur tabak ve daha pek çok şekilde bulunabilir. Şekilleri değişiklik gösteren tabakların her şekli her yemek için uygundur. Mesela kare çukur tabaklarında çorba sunumu yapabileceğiniz gibi makarna ve salata sunumu da yapabilirsiniz. Kare, yuvarlak, oval ve elips olması sadece sunumlarınızda farklılık sağlayacaktır. Farklı renk, farklı şekil derken bir de farklı desenlerde ve işlemelerde tabak modelleri karşınıza çıkar. Kimi modeller altın işlemeler gözlenirken kimi modellerde kadın figürü giği pek çok baskı gözlenir. Çukur yemek tabağı değişen özellikleri ve farklılaşan modelleri ile sofralarınızın vazgeçilmezi haline gelecek. Ortası çukur tabak çeşitleri içerisinden tarzınıza uygun modelleri satın alarak sofralarınızda şıklığa yer vermiş olursunuz.

Çukur Tabak Seçerken Dikkatli Olunması Gerekenler

Kuracağınız her sofrada çok çeşitli çukur tabaklarla sizler de birbirinden farklı muhteşem sofralar ve sunumlar hazırlayabilirsiniz. Herkesin tarzına göre değişen ve gelişen tabaklar içerisinde çukur tabaklar da vardır. Çukur tabaklar da diğer taak modelleri gibi sürekli olarak değişir ve gelişir. Artan bu kadar modellerle birlikte dikkat edeceğiniz noktalar da artar. Dikkat edeceğiniz bazı noktalardan bahsetmek gerekirse;

  • Eğer satın almak istediğiniz ürünlerin hepsi aynı renk ve modelde olsun istiyorsanız tekli çukur tabak modellerinden ziyade takım halinde satılan modelleri tercih etmeniz daha doğru tercih olacaktır.
  • Kaç kişilik sunum hazırlayağınıza karar verip ona göre çukur servis tabağı satın almalısınız. Böylelikle fazla masraftan kaçınmış olursunuz.
  • Satın alacağınız çukur tabakları ne için kullanacağınıza kaar verip ona göre de boyut tercihi yapmalısınız. Çorbalar için daha küçük modeller tercih edecekken makarna sunumu için daha derin çukur tabak modelleri tercihiniz olmalı.
  • Satın alacağınız tabakların hangi maddeden yapıldığı da dikkate almanız gereken noktalar arasındadır. Çünkü kalitesi ve dayanıklılığı doğrudan üretildiği malzeme ile alakalıdır. Uzun yıllar kullanmak istiyorsanız bu özelliğe dikkat etmelisiniz.
  • Renk tabak seçimde her ne kadar önemsiz gibi gözükse de sunumlarınızdaki renk uyumu sofranızdaki en önemli detaylardan birisidir.
  • Düz modeller hoşunuza çok gidiyorsa desenli modelleri tercih etmemelisiniz.

Bahsedilen bu noktalara dikkat ederek tercih yaparsanız sıkılmadan yıllar boyunca çukur tabakları kullanabilirsiniz.

Fiyat Çeşitliliği İle Sofralarınıza Renk Katacak Çukur Tabaklar

İhtiyacınıza ve tarzınıza uygun ürünü bulduktan sonra bütçenize de uyan ürünü satın almanız sizin için en önemli noktalardan biridir. Çok çeşitli sayıda ve modelde bulunan çukur sunum tabağı çeşitlerini sofranıza uydurabilmeniz kadar bütçenize de uydurabilmeniz de önemlidir. Çok çeşitli ürün fiyatlandırması ile cebinize en uygun ürünü bulmanız çok kolaydır. Tabaklar bazen tekli modeller bazen de takım halinde satılır. Takım halindeki ürünlerin sayısı daha fazla olduğu için fiyatları tekli tabaklara göre daha farklı olur. Düz modeller ve desenli modeller arasında da fiyatlar farklı olacaktır. Çünkü modeller üzerine işlemeler yapıldıkça el emeği arttığı için fiyatlar farklılaşır. Ayrıca tabak modellerinde boyutlarına göre de fiyatlar çeşitlilik gösterir. Porsiyonlarınız için küçükten büyüğe her boyutta bulunan oval çukur tabak fiyatları çukur tabak ölçülerine göre değişir. Bu kadar model ve fiyat çeşitlerinin olması tabak satın almak isteyenler için büyük kolaylık sağlayacaktır. Tabak fiyatları aynı zamanda markadan markaya da değişebilir. Binlerce tarza ve cebe hitap eden tabak modellerinde dikkat etmeniz gereken detaylara da dikkat ettikten sonra ürünler arasında karşılaştırma yaptıktan sonra diledğiniz çukur tabaklarını satın alabilirisiniz.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit