Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 150 ürün bulunmaktadır.

Sofraları Şenlendiren 6 Kişilik Yemek Takımları

Eski zamanlardan günümüze kadar gelen en özel gelenek ve görenek evlere misafir davet etmektir. İnsanlar evlerine davet ettikleri misafirler için birbirinden şık yiyecekler hazırlar. Hazırlamış olduğunuz yemekler ve sunumları masada birbirini tamamlayarak şık bir görünüm ortaya çıkarır. Kimi zaman güzel yapılmış bir yemeği kötü bir sunum mahvedebilirken kimi zaman basit yemekleri güzel sunumlarla daha ihtişamlı hale getirebilirsiniz. Misafirlerinizi ağırlarken veya kendiniz için kahvaltı veya yemek hazırladığınızda yemek takımları en çok ihtiyaç duyduğunuz sofra ürünleri arasında yer alır. Masanızın şıklığı için ihtiyaç duyduğunuz bu yemek takımları kişi sayısına göre de değişiklik göstererek size, misafirlerinize ve masalarınıza uyum sağlar. Dilerseniz günlük sade bir sofra kuracak olun dilerseniz de son derece gösterişli şatafatlı sofra kuracak olun her iki durumda da çeşitli yemek takımları kullanarak sofralarınızın gösterişli olmasına olanak sağlamış olursunuz. Hem geçmişte hem günümüzde hem de gelecek zamanlarda sofralarınızdaki önemi son derece büyük olan takımlar sofralardan eksik olmayacaktır. Günlük kullanıma daha uygun sayıya sahip olan 6 kişilik yemek takımı çok fazla talep gördüğü gibi sofralarınıza hoş bir ambiyans sağlayacaktır. Yalnızca misafirlerinizi değil zaman zaman kendinizi de kurduğunuz muhteşem sofralar ve uyum içindeki takımlarla şımartmak istersiniz. Evlerinizde kullanabileceğiniz gibi bugün bir kafe ya da restorana gittiğinizde takımlarla yapılan sunumlar sizlerin de çok hoşuna gidecektir. Bu sunumlar hem kahvaltı hem akşam yemeği için uygun olabilir. Günden güne gelişerek çeşitlenen bu 6 kişilik yemek seti ihtiyaçlarınızı karşılayarak sizleri memnun etmeyi başarıyor. Sofralarınızın tarzına önem veriyor ve sunumlarınızdaki şıklığı ön plana çıkarmak istiyorsanız 6 kişilik yemek takımı modelleri sofranızda yer bulmalıdır. Tarzınıza göre tercih edecek olduğunuz bu ürün ve modelleri hazırladığınız sunumlara estetik bir görüntü sağlamış olur. Hemen hemen her tarza göre değişiklik gösteren bu modeller arasından tercih yapmanız da çok kolaydır. Gittiğiniz bir kafe ya da restoranda sunumların önemini ön planda tutuyorsanız siz de gerek kendiniz gerekse de konuklarınız için sofralarınızı daha şık hale getirmek için çeşitli modelleri sofranıza kazandırabilirsiniz.

Şıklığıyla Ön Plana Çıkan 6 Kişilik Yemek Takımları

Her insan aynı tarza sahip olmayacağından hazırlayacağız sofralar için satın alacağınız takımlar da farklı olacaktır. Farklı tarzlardan ve farklı ihtiyaçlardan doğan çok sayıdaki takımlar arasından tercih yapmak çok kolaydır. Değişen ambiyanslar için birbiri ile uyum içinde olan 6 kişilik yemek setleri çok sayıda farklı modelleri ile karşınıza çıkar. Takım denildiğinde 6, 8 ve 12 kişilik takımlar akla gelir. Bu modeller genellikle sahip olduğu içerik sayısına göre değişiklik gösterir. 6 kişilik yemek takımı günlük kullanım için son derece uygundur. 24 parçadan oluşan daha çok kalabalık olmayan sunumlar için uygun olan 6 kişilik yemek takımı modelleri çok geniş model ve renk yelpazesine sahiptir. Alacağınız takımın öncelikle zevkinize hitap etmesine daha sonra da ihtiyacınızı karşılamasına dikkat etmelisiniz. Bu iki detaya dikkat ettikten hemen sonra çok sayıdaki modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Öncelikli olarak sofralarınıza kazandıracağınız takımların üretiminin yapıldığı malzemeler ile çeşitlenir. Bazı malzeme çeşitleri şunlardır; 6 kişilik yemek takımı porselen, cam ve seramik. Porselen yemek takımları çok fazla ısı verilse bile dayanıklılığı ile sizleri tatmin edecektir. Cam ve seramik gibi diğer modeller de sofralarınıza şıklık katacaktır. Üretildiği malzemeden sonra takımların boyutları da değişiklik gösterir. Hemen hemen her boyutta ürün bulmanız kolaydır. Her sunuma ayrı ayrı uyum sağlaması gereken takımlar çok çeşitli renklerde bulunur. Klasik hemen her evde bulunan 6 kişilik yemek takımı siyah ve 6 kişilik yemek takımı beyaz modelleri her sunuma uyum sağlar. Bunların yanında daha renkli bir sofraya sahip olmak isterseniz 6 kişilik yemek takımı renkli modellerini sofralarınıza katabilirisiniz. Üzerlerine yapılan işlemeler, takımların şekilleri ile de modeller çeşitlenir. En çok tercih edilen 6 kişilik yemek takımları yuvarlak modeldedir ama gelişen modeller arasında 6 kişilik yemek takımları kare modelleri de sık tercih edilir. Üzerlerine yapılan özel işlemeler ya da yapılan baskılar ile de takımlar çeşitlenir. Bu kadar farklı modeller arasında sunumlarınızda çeşitlilik kazandırabilirsiniz.

6 Kişilik Yemek Takımı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

6 kişilik yemek takımı alırken dikkate almanız gereken pek çok nokta bulunur. İlk olarak ihtiyacınızı karşılayan ürünler almanız en önemli detaylardan birisidir. Daha sonra dikkate alacağınız nokta 6 kişilik yemek takımı günlük modellerinin içinde bulunan ürün sayısının size uygun olup olmadığıdır. 6 kişilik yemek takımı 24 parça iken diğer modeller daha kalabalık sofralar için uygundur. Çok kalabalıklar için sunumlar hazırlayacaksınız ona göre takım seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Diğer bir nokta da takımların üretildiği malzemenin kalitesi ve dayanıklılığı olacaktır çünkü alacağınız bu takımları uzun zaman kullanmak istersiniz. Yapıldığı malzemenin kolay kırılmayan, çizilmeyen modeller olmasına dikkat etmelisiniz. Yapıldığı malzeme aynı zamanda görüntü olarak da farklı bir hava katacaktır. Tarzınıza göre renk seçimi yapmanızın yanı sıra sereceğiniz masa örtüsünü de aldığınız ürünlerin renkleri uyum sağlamalıdır. Masanızdaki aksesuarlarda ağır renkli tercihler yaptıysanız takımlarda 6 kişilik yemek takımı sade modellerini tercih etmelisiniz. Böylelikle sofralarınıza şıklık katacak ve aynı zamanda uyumlu modeller ile göz alıcı sunumlara sahip olacaksınız. Tüm bunlarla beraber satın alacağınız ürünlerin sağlığa zararlı bileşenleri içermemesine dikkat etmelisiniz. Dikkate almanız gereken noktaları dikkate aldıktan sonra tarzınıza en uygun modelleri sofralarınıza kazandırabilirsiniz.

Bütçenize Uygun 6 Kişilik Yemek Takımları

Geçmişten günümüze değişen tarz ve isteklere göre değişiklik gösteren yemek takımlarının fiyatları da bunlarla beraber değişmekte. Takımların üretiminin yapıldığı malzemeler ürünlerde fiyat değişikliğine yol açacaktır. 6 kişilik yemek takımı porselen fiyatı ile cam takım arasında fiyatlar değişecektir çünkü üretildiği malzemeler ürünün dayanıklılığı hakkında kesin bilgi verecek en önemli detaydır. Ürünlerdeki işlemeler de fiyatları değiştirecektir. Örneğin kimi ürünler altın işlemelidir altın da değerli bir madde olduğu için bu ürünlerde fiyat farklı olacaktır. Kimi 6 kişilik yemek takımı desenli modelleri de özel el işlemeleri ile üretildiği için fiyatlar değişecektir. Boyutlarına göre de çeşitlilik gösteren takımlarda küçük modellerin ve büyük modellerin fiyatları aynı olmayacaktır. Klasik renkleri tercih etmeyen kullanıcılar değişen renklerin karşısında değişen fiyatlarla karşılaşacaktır. Hem ürün hem de fiyat çeşitliliği altında tercih yapmanız çok kolaydır çünkü fiyatlar her ne kadar değişiklik gösterse de bütçenizi aşmayacak şekildedir. Bu sayede 6 kişilik yemek takımı fiyatları cep yakmayacaktır. Hem sizlerin cebinizi yakmayacak hem de kuracağınız sofralara şıklık katacak yemek takımları yıllar boyunca yıpranmayarak sizlerle kalır. Bütçenizi aşmayacak ürünlerden hem tarzınıza en uygun hem ihtiyacınızı karşılayan hem de bütçenize uyum sağlayan hem sunumlarınızı daha ihtişamlı hale getirecek hem de cebinize kolaylık sağlayacak. Onlarca, yüzlerce hatta binlerce modeller arasında karşılaştırmalar yaparak kendinize en uygun ürünü sofralarınıza kazandırabilirsiniz.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit