Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Kahvaltı Takımları

Kahvaltı güne başlarken atlanmaması gereken ve kişiyi güne hazırlayan bir öğündür. Her gün hayatımızın bir rutini olan kahvaltı yeri geldiğinde uzun muhabbetlerin ve sohbetlerin başlama yeri olmaktadır. Ayrıca uzun zaman sonra toplanan arkadaş gruplarının, akrabaların ya da haftanın yorgunluğunu atmak isteyen eşlerin tatil zamanlarında en özenerek hazırladığı sofralardır. Tüm bunlardan ötürü bu sofraları daha canlı ve özenli kılabilmek adına kahvaltı takımları tüm evlerde olması gereken bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu takımlar hem evlilik arifesindeki çiftlerin hem de evli çiftlerin ya da beraber yaşayan sevgililerin severek kullandığı ve mutfağında mutlaka bulunması gereken ürünler arasındadır. Genel olarak hem günlük hayatta kullanmak için hem de özel günlerde misafirlerin ağırlanması için ayrı ayrı setler ve modeller tercih edilmektedir. Bu modellerden günlük hayatta tercih edilenler daha sade ürünler olurken, özel günlerde kullanılan ürünlerde daha şık desenlere ve detaylara sahip olan takımlar tercih edilmektedir. Günlük kahvaltı takımları, ev halkının her gün düzenli olarak ya da çok samimi insanları ağırladıklarında kullandıkları takımlardır. Her mutfağın olmazsa olmazları arasında yer alan bu takımlar ile enerjisi yüksek sofralar kurulmakta ve sevdiklerinizle beraber muhabbet ederek uzun uzun kahvaltı yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kahvaltı Takımı Modelleri

Kahvaltı takımı modelleri oldukça geniş bir tasarım ve dizayn yelpazesine sahiptir. Bu kadar çok model ve desende ürün olmasının sebebi piyasada bu ürünlere olan rağbetin bir yansımasıdır. Var olan rağbete ve modele göre çeşitli takımlar hazırlanmaktadır. Bu modeller arasında kahvaltı takımı sade en çok sevilen ürünlerdendir. Basit ve şık olan bu ürünler masanıza sadelik katarken çeşit çeşit kahvaltılığı en güzel şekilde sunmanıza olanak sağlamaktadır. Her türlü model ve desene sahip bu ürünlerden kişiler tarzlarına ve isteklerine uygun ürünleri kolaylıkla bulabilmekte ve satın alabilmektedir. Genel olarak rağbet gören modeller şu şekilde sıralanabilir;

Renkli kahvaltı takımları; Bu modellerde renkli çizgiler, desenler ve tasarımlar mevcuttur. Hem günlük hayatta hem de özel günlerde tercih edilebilecek takımları içerir. Bu tasarımlarla masanıza renk katabilirsiniz. Hazırladığınız ürünleri en güzel şekilde sergilemenize olanak sağlayacak bu takımlar, markamızın barındırdığı yüksek kalite standartları ile piyasaya sunulmaktadır. Kullanıcılarının ve alıcılarının severek kullandığı bu ürünlerde kullanılan renkler hem sizin hem de sevdiklerinizin içini açacak. Kişilerin tercihlerine bağlı olarak renkli kahvaltı takımları açık ve koyu takımlar olarak ikiye ayrılabilmektedir. Açık renk kahvaltı takımları günlük hayatta tercih edilirken, koyu renkli olan daha ağır desenlere sahip olan kahvaltı takımları özel günlerde tercih edilmektedir. Özellikle koyu renkler arasından kahvaltı takımları siyah oldukça popüler bir üründür. Siyahın üzerine işlenen gümüş, altın, bakır vb. renklerle parlaklık katılan modeller oldukça göze çarpmaktadır.

Çiçekli kahvaltı takımları; Çiçekli modeller genel olarak üstünde bir bahar havası taşıyan ve iç açan tasarımların başında yer almaktadır. Bu yüzden çiçekli kahvaltı takımları oldukça sık tercih edilmektedir. Bu modeller oluşturulurken çeşitli çiçek motiflerinden yararlanılmaktadır. Sevdiğiniz çiçekleri masanıza taşıyan bu ürünler hem günlük hem de özel günlerde kullanılabilir. Bu kişinin tercihine göre değişkenlik gösterebilen bir durumdur. Genel olarak daha büyük ve canlı çiçek motifleri özel günlerde daha basit ve sade tasarımlar ise gündelik hayatta tercih edilmektedir. Bu modellerde yaprak, dal, kelebek motifleri sıklıkla kullanılmaktadır. Bahar enerjisini masanıza taşımak istiyorsanız bu modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle bu ürünlerde deniz enerjisini taşıyan kahvaltı takımı mavi renk seçeneği de mevcuttur. Çiçekler ile birleşen mavi rengi enerjisi yüksek, ferah ve sakinlik hissi uyandıran tasarımların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır.

Modern kahvaltı takımları; Son zamanlarda oldukça popüler olan ve tasarımlarıyla göz dolduran bu modeller günlük ve özel hayatta kullanılmak üzere satın alınan takımlarda en çok tercih edilen modeller arasında yer edinmiştir. Bu modern çizgiler sadece ürünlerde tercih edilen desenlere değil, ürünlerin tasarımına da yansımıştır. Kahvaltı takımları kare gibi geometrik desenlerde de tasarlanmıştır. Oldukça şık ve normal tasarımların dışında olan dikkat çekici bu ürünler mutfağında ve masasında değişiklik ve farklılık isteyenler için güzel bir tercih olacaktır. Modern kahvaltı takımları genel olarak sade ve basit bir görünüme sahip olsa da özel misafirlerin ağırlanmasında sadelikten yana tercihte bulunmak isteyenlerin tercih edebilecekleri ürünlerdir. Sade ve basitliği zaman zaman bazı modellerde farklı renk ve çizgilerle birleşerek daha ağır tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır. Bu ağır ve şık tasarımlar misafirleriniz için özel olarak kullanabileceğiniz takımlardan biridir.

Kahvaltı Takımı Fiyatları

Genel olarak kahvaltı takımı setleri farklı parça sayılarından meydana gelmektedir. Bu parça sayıları takımın kaç kişilik olduğuna bağlı olarak artıp azalmaktadır. Bu sebeple kahvaltı takımları fiyatları hem parça sayısına hem de sahip olduğu model ve tasarıma göre değişkenlik göstermektedir. Bütçenize uygun birçok ürünü incelemek ve farklı tasarımlara göz atmak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Kalitesinden yıllar boyunca ödün vermeyen yenilikçi markamız modern ezgileri ve çizgileri, işinde uzmanlaşmış tasarımcıları ile ürünlerine taşımakta ve piyasada diğer markaların önüne geçmektedir. Bu takımlar çeşitli sayıda üründen meydana gelmektedir. Genel olarak bir kahvaltı takımı 32 parça şu ürünlerden oluşmaktadır;

 • 6 Adet Servis Tabağı
 • 6 Adet Çay Fincanı
 • 6 Adet Çay Tabağı
 • 6 Adet Joker Kase
 • 4 Adet Oval Kase

Kahvaltı takımı seti tüm masanın dizaynını sağlayacak olan ürünleri içermektedir. Her şeyin bir bütün olduğu masada çeşit çeşit reçel, peynir, zeytin gibi kahvaltılık ürünleri sunabileceğiniz ürünler mevcuttur. Bu takımların içerisinde var olan ürünler ve ürün sayıları takımdan takıma değişiklik gösterebilmektedir. Yukarıda verilen rakam ve isimler markamızın bünyesinde bulundurduğu takımlardan referans alınmıştır.

Daha kalabalık ve daha fazla ürünü içeren donanımlı setlerden biri olan kahvaltı takımı 36 parça şu ürünleri içermektedir;

 • 6 Adet Servis Tabağı
 • 6 Adet Çay Fincanı
 • 6 Adet Çay Tabağı
 • 6 Adet 12 cm Joker Kase
 • 4 Adet 16 cm Oval Kase
 • 2 Adet 24 cm Kayık Tabak
 • 1 Adet 28 cm Kayık Tabak
 • 1 Adet Demlik
 • 1 Adet Demlik Kapağı
 • 1 Adet Yumurtalık
 • 1 Adet Biberlik
 • 1 Adet Tuzluk

Renkli Kahvaltı Takımları

Genel olarak bu şekilde farklı ürünlerin aynı desen ve modelde bir araya getirilip takım olarak piyasaya sunulan bu ürünler alıcıları için oldukça avantajlı bir içeriğe sahiptir. Tek tek bu ürünleri alarak takım yapmak oldukça zahmetli bu yüzden bu ürünleri takım halinde satın almak çok daha mantıklı. Kahvaltı takımları renkli ve sade model, tasarımlarla satışa sunulmaktadır. Bütçenize ve ihtiyacınız için en uygun olan takımı seçebilmeniz adına farklı sayıda, farklı ürün içerikleriyle birçok takım alternatifi piyasada mevcuttur. Hem çekirdek hem de kalabalık ailelerin sabah sofralarını renklendirecek ve güzel anılarına dahil olacak olan bu ürünleri incelemek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit