Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Sipariş İptali

KutahyaPorselen.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişinizin durumunu Hesabım > Siparişlerim menüsü altından takip edebilirsiniz. Siparişiniz, "Sipariş Alındı" yada "Ürün Hazırlanıyor" durumunda iken iptal işlemini panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

"Kargo Hazır" yada "Kargoya Verildi" durumunda olan siparişlerde iptal işlemi yapılamamaktadır. Bu durumda olan siparişlerinizde, siparişin kargo tarafından adresinize teslim edilmesi sonrasında panel üzerinden 14 günlük yasal süre içerisinde "Sipariş İade" işlemini başlatabilirsiniz.

Yukarıdaki şartlara uygun durumda olan siparişlerinizin iptal talebini hafta içi ve siparişinizin verildiği gün içerisinde 09:00 - 17:00 saatleri arasında 0850 255 00 43 numaralı Kütahya Porselen müşteri ilişkileri birimine ulaşarak ta gerçekleştirebilirsiniz.

Talebinizi aynı zamanda sipariş numaranız ile birlikte [email protected] mail adresine iletmeniz durumunda, müşteri ilişkileri birimimiz sizinle bağlantıya geçecektir.

İade Şartları & Prosedürü

Almış olduğunuz ürünü kullanmadan, tahrip etmeden ve orjinalliği bozulmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük yasal süre içerisinde iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri "İade Faturası" kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ve tarafımızdan kabul edilen ürünlerde iade kargo ücreti satıcıya (Kütahya Porselen San. A.Ş.) aittir.İadelerinizi sistemden alacağınız iade kargo kodu ile "Yurtiçi Kargo" Firması aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir.Siparişiniz de yer alan ürünleri ve ,ürüne ait irsaliye ile birlikte bize iletmeniz halinde, iade prosedürü işletilecektir.

Ürünler adresimize ulaştığı andan itibaren on ( 10 ) gün içerisinde ürün bedeli kredi yada banka kartınıza iade edilir. Bankanız kredi kartı ve banka kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın Müşteri hizmetlerini aramanız gereklidir.

KütahyaPorselen.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almama hakkını saklı tutmaktadır.

KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit