Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Kurumsal Hizmetlerimiz

Markanızın akılda kalmasının ne kadar önemli olduğunun farkında mısınız?

"Sofranızın keyfini çıkarın" sloganıyla yola çıkan ve sipariş verilen her ürün sonrası kaliteden ödün vermeden hızlı teslimatından, satış sonrası desteğine ve müşteri takibine kadar ki tüm süreçlerde müşteri memnuniyeti sağlayan Kütahya Porselen San. A.Ş. ile siz de markanızı en iyi yansıtacak ürünlere sahip olabilirsiniz.

Bir firmanın tüketicilere ulaşabilmesi için marka tanıtımının yanında, onlara arada küçük sürprizler yapmak, tüketicinin marka bilinirliliğini arttırmaya da etkendir. KutahyaPorselen.com bunun için önemli bir platform. Markanızın gücü ile KutahyaPorselen.com'un geniş ürün gamını kullanarak tüketicilerinizle daha samimi ilişkiler kurabilirsiniz.

30'un üzerinde marka ve 3000'in üzerinde ürüne sahip, Türkiye'nin en büyük 7/24 açık porselen mağazası KutahyaPorselen.com; firma sahipleri, çözüm ortakları, çalışanları veya mağaza çalışanlarının tüm taleplerini karşılamaya yönelik Kurumsal Satış hizmetini hayata geçirdi. Gerek kişiselleştirilmiş veya logo uygulamalı ürün siparişleri, gerekse herhangi bir kişiselleştirme uygulamaksızın belirli adette verilecek siparişleri de karşılıyor.

Siz de tercih edeceğiniz kurumsal çözümler için [email protected] adresi üzerinden Müşteri Hizmetleri departmanına ulaşabilirsiniz.

Kütahya Porselen San. A.Ş. Adres : Eskişehir Yolu 8.km - Kütahya / Merkez Telefon : +90 (274) 225 01 50 E-posta : [email protected]
KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit