Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

4 Kişilik Kahvaltı Takımı

Kahvaltı kültürü ülkeden ülkeye göre değişen ve çeşitli yiyeceklerle sınırlandırılmış bir öğündür. Bu ülkeler arasında en geniş kahvaltı kültürünün olduğu ülkelerden biri Türkiye’dir. Türkler için kahvaltıda tüketilecek ürünlerde bir sınır bulunmamaktadır ve birçok çeşitte ürün masalara konulmaktadır. Bu zengin kültüründen ötürü ülkemizde buna bağı olarak kahvaltı takımları oldukça fazla modelde ve çeşitte ürün bulunan bir kategoridir. Kişilerin her türlü zevkine cevap verecek model ve tasarım piyasada yer almaktadır. Bu modeller çeşitli kişi sayısını içeren takımlar halinde satışa sunulmaktadır genel olarak. Bu şekilde çok daha avantajlı ve pratik bir alışveriş sağlanmış olmaktadır. Kişiler beğendiği modelde ihtiyaçları olan ürünlerin hepsini birlikte satın alma şansını yakalayarak, tek tek satın alıp birbirine uydurma zorunluluğundan kurtulmuş olmaktadırlar.

Bu takımlar arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri 4 kişilik kahvaltı takımı olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalabalık olmayan ailelerin tercih ettikleri bu takım günlük ve özel günlerde kullanım için farklı tasarımlarda piyasada yer almaktadır. Genel olarak bu takımı yeni evli çiftler, çekirdek aileler tercih etmektedir. Çok sevdiğiniz bir model olursa iki ayrı set halinde alarak takımı 8 kişilik haline de getirebilirsiniz. Bu şekilde kalabalık misafirlerinizi de rahatlıkla ağırlayabilirsiniz bu alternatifin dışında kalabalık sofralar için ihtiyacınızı karşılayacak ürünlere de göz atabilirsiniz.

4 Kişilik Kahvaltı Takımı Modelleri

4 kişilik günlük kahvaltı takımı bu model için en sık tercih edilenlerden biridir. Günlük hayatınızda ihtiyacınızı ve kişi sayısını karşılayacak ürünlerden oluşmaktadır. Bu modellerde genellikle daha sade modeller ve açık tonlarda renkler kullanılmaktadır. Günlük ürünlerde öne çıkan şeylerden biri ürünün sade bir modelde olmasıdır. Yalnız bu durum kişinin zevkine göre değişmektedir. Mutfağı döşeme zevki oldukça değişken ve belli bir standardı olmayan bir zevktir. Kimi modeller kimisine çok abartı gelmekteyken kimine göre çok sade gelebilir. Bu sebeple bu durum kişilerin tercihine kalan bir durumdur ve çeşitli görüşlere göre değil, en beğendiğiniz modeli satın alarak kullanmanız tavsiye edilir. Bu noktada 4 kişilik kahvaltı çeşitleri oldukça fazla model içermektedir. Bu durum alıcıları için oldukça avantajlı bir durumdur. Bundan ötürü alıcılar beğendikleri ve istedikleri modelde var olan ürünlere, tasarımlara en kolay şekilde bulma imkânı yakalamaktadırlar.

Markamız birbirinden farklı tasarımları ve modelleri kalite ile birleştirerek, piyasada en çok tercih edilen ürünlere ev sahipliği yapmaktadır. Çeşitli renk ve desenlerde olan 4 kişilik kahvaltı takımı modelleri sofralarda en güzel şekilde yer almaktadır. Özellikle yoğun bir iş hayatında kahvaltı atlanılabilen ya da çok erken saatlerde yapılan bir öğünüdür. Sabah kalkıp masada kahvaltı yapan eşler, sevgililer günün yorgunluğunun üstesinden gelebilmek adına kahvaltı yapıp bir fincan kahve ya da çay tercih ederler. Masanızda kullandığınız ürünler siz farkında olmasanız bile üzerinizde farklı etkiler bırakmaktadır. Özenle hazırlanan güzel tabakların, fincanların kullanıldığı bir masada yapacağınız bir kahvaltı ayak üstü ya da rastgele kurulan kahvaltı sofralarından çok daha pozitif bir etki uyandıracaktır. Aynı şekilde evinizde ağırlayacağınız misafirlere ne kadar özel ve güzel sofralar kurarsanız kendilerini o kadar değerli hissedeceklerdir.

4 Kişilik Kahvaltı Seti

4 kişilik kahvaltı seti ile özel ve güzel sofraları en çabuk şekilde kurabilir, en kolay şekilde sofranızı şekillendirebilirsiniz. Sofralarınıza estetik bir duruş katan olan bu ürünler kişilere güzel bir sofra hazırlamanın tatmin karlığını en iyi şekilde hissettirmektedir. Kalabalık sofralar kurmak istiyorsanız 32 parça 4 kişilik kahvaltı takımı bu isteğinizi karşılayabilecek birçok üründen oluşmaktadır. Hazırladığınız kızartma, hamur işleri, yumurta, reçel, peynir vb. birçok ürünü en güzel şekilde sunmanız için gerekli ürünleri içeren bu paket ayrıca masanızdaki her şeyin birbiri ile uyum içerisinde olmasını olanak sağlamaktadır. Bu paketler çeşitli sayılarda olabilmektedir. Sık olarak tercih edilen bir diğer set 30 parça 4 kişilik kahvaltı takımı seçeneğidir. Kişilerin ihtiyaç duydukları ürünlere göre şekillenen bu setlerden kendiniz için en uygun boyut ve parçadaki ürünler markamız bünyesinde mevcuttur. Sizde hem kendiniz hem de sevdikleriniz için özel hissettirecek masalar kurmak için hemen bu ürünlere göz atabilirsiniz.

Markamız yıllardır milyonlarca ailenin masasında yer alarak mutluluklarına ve güzel anlarına dahil olmuştur. Enerjisi yüksek, özenle hazırlanan masalarda giderilen hasret ve özlem, atılan yorgunluklara bir fincan çay, kişiler için özenerek sunulan ürünler eşlik etmektedir. 4 kişilik kahvaltı takımı fiyatları setin içerisinde var olan ürün sayısına, desene ve tasarıma göre değişkenlik göstermektedir. Kendi zevkiniz ve bütçeniz için en uygun ürünleri hemen inceleyerek sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. Yıllardır kaliteyi, zariflik ve şıklık ile birleştiren markamız kullanıcılarının çeşitli ürünler için her daim tercih ettikleri bir marka haline gelmiştir. Mutfağınızın ve evinizin her köşesinde kalite ve şıklığı bir arada bulunduran ürünlerimize göz atmak için hemen internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

4 Kişilik Kahvaltı Takımı Boyutları

4 kişilik kahvaltı takımı boyutları seçeceğiniz takıma göre değişkenlik gösterebilir. Genel olarak kahvaltı takımı tabakları daha minimal boyutlarda olmaktadır ve sofrada minimum yer kaplamaktadır. Bu kişinin tercihine ve zevkine göre değişkenlik gösterebilir. Genelde kahvaltı tabakları 22 cm olarak piyasaya sunulmaktadır. 4 kişilik kahvaltı takımı çeşitli parça sayıları ile hazırlanan setlerden oluşmaktadır. Tek bir tip yoktur farklı farklı ihtiyaçlara ve isteklere göre hazırlanmakta, satın alınmaktadır. Çekirdek ve kalabalık aileler hem günlük hayatlarında hem de özel günlerde kullanmak üzere farklı parça sayılarındaki farklı ürün içeriklerine sahip takımları satın almaktadırlar. 4 kişilik kahvaltı takımı kullanımı masayı organize etme ve ürünlerinizin sunumunu yapabilmeniz adına farklı ürün boyutlarını, şekillerini içermektedir. Bu sebeple çift yönlü bir kullanım avantajı sağlanmaktadır. Bu setler masanız için hazırladığınız ürünleri sunabileceğiniz farklı boyut ve şekillerdeki ürünleri de içermektedir. Genel olarak 22 parça 4 kişilik kahvaltı takımı şu ürünlerden meydana gelmektedir;

  • 1 Adet Ekmek Tabağı
  • 4 Adet Servis Tabağı
  • 4 Adet Pasta Tabağı
  • 4 Adet Büyük Kase,
  • 3 Adet Kare Kayık Tabak
  • 4 Adet Kase
  • 1 Adet Tuzluk
  • 1 Adet Biberlik

Bu ürünlerin boyutları web sitesinde detaylı olarak verilmiştir. Bu ürünler masanızı hazırladığınızda ürünlerinizi koyabileceğiniz azami düzeyde üründen oluşmaktadır. Yukarıda verilen ürünler setten sete göre değişkenlik gösterebilmektedir. Geniş sofralar kurmak ve her şeyin takım halinde olmasını istiyorsanız 36 parça 4 kişilik kahvaltı takımı yerinde bir tercih olacaktır. Bu takımların içerisinde fincan, bardak, bardak altlığı, çaydanlık, peçetelik, yumurtalık, çay kaşığı vs. gibi ürünlerde dahil olabilmektedir. 35 parça 4 kişilik kahvaltı takımı tercih edilen bir diğer üründür. Bu takımlar oldukça geniş ve bir masada olması gereken tüm ürünleri kapsayan paketlerdir. Kahvaltı sofralarında rahatlıkla çeşit çeşit ürünü kolaylıkla ve en güzel şekilde sunmak için bu takımları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerde en öne çıkan ve kullanılan ham madde porselendir. Bu noktada markamız porselen alanında öne çıkan markalar arasındadır ve kullanıcılarına memnuniyet sağlamaktadır. Sizde gönül rahatlığı ile alışverişinizi tamamlamak ve kalite, şıklığı sofranızda sergilemek için ürünlerimizi inceleyerek, satın alabilirsiniz.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit