Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim


Kampanya Şartları ve Koşullar

Kampanya 10 Temmuz 2024 ve 31 Temmuz 2024 23.59 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya sadece “Hepsipay ile Öde” ile ödeme seçeneği dahildir. 

Hepsipay ile Öde:

Kutahyaporselen.com  ve Kütahya Porselen mobil uygulaması ödeme sayfalarında “Hepsipay” seçilerek, kampanya süresince yapılan 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 300 TL Hepsipara kazanımı olacaktır. ‘’Hepsipay ile öde’’ seçeneği ile yapılan ödemelerde kazanılacak maksimum ödül 300 TL Hepsipara’dır.

Kampanya süresince 1 Hepsipay kullanıcısı en fazla 300 TL Hepsipara kazanabilir. 

Kampanyaya Hepsiburada’da yapılan alışverişler dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Hepsiparalar 15.08.2024 tarihinde 23:59’a kadar yüklenecektir.

Kullanılmayan Hepsiparalar 30.08.2024 23:59 tarihinde otomatik olarak silinecektir.

Bu kampanya, firmanın kampanya süresi içerisinde dahil olduğu diğer Hepsipay kampanyaları ile birleştirilebilir.

Kampanyadan kazandığın Hepsiparaları, Hepsiburada veya "Hepsipay ile öde" seçeneğinin geçerli olduğu online üye işyerlerinde Hepsipay bakiyen ile harcamalarında kullanabilirsin.

Hepsipay ile yapılan harcamalarda Hepsiburada Premium üyeliğine özel %3 Hepsipara kazanımı olacaktır. Kazanılacak Hepsipara maksimum 20 TL’dir. Kazanılan Hepsiparalar yüklenildiği tarihten itibaren 15 gün boyunca, Hepsiburada’da kullanılabilir. Kullanılmayan Hepsipara'lar bu sürenin sonunda otomatik olarak silinir.

İptal/iade olan siparişlerden Hepsipara kazancı sağlanmamaktadır.

Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyadan faydalanılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda kazanılacak olan Hepsipara'lar haber vermeden iptal edilebilir.

D-Ödeme Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. (Hepsipay) ve Kütahya Porselen kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Hepsipay, şirket politikalarının veya ilgili mevzuatın ihlal edildiği veya kampanya gibi uygulamaların veya kart sisteminin suistimal edildiği gibi hususları tespit etmesi halinde, kampanya katılımcısının hukuki ve/veya cezai sorumluluğu saklı kalmak kaydıyla, kampanya katılımcısının Hepsipay hesabını kapatabilir veya askıya alabilir, kampanya kazanımlarını iptal edebilir.

Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.

KARGO BEDAVA 400 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit