sadsad x
asdasd

Kütahya Porselen’in yeni nesil alışveriş yöntemi NG Happy ile alışverişin en mutlu hali başlıyor.

NG Happy ile çok sevdiğiniz Kütahya Porselen ürünlerinde büyük fırsatlar sizi bekliyor. Bu fırsatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken NG-HAPPY.COM' a üye olmak!

NG-happy-884x430.jpg (59 KB)


NG Happy Card Sıkça Sorulan Sorular

NG Happy Card Nedir?

NG Happy Card, kaydolarak uygulamayı indiren tüm kullanıcılara Kütahya Porselen ürünlerinde, tüm indirimlere ek olarak ilave %10 indirim kazanacakları indirim kodu veren bir cüzdan uygulamasıdır.

NG Happy Card’a Nasıl Üye Olunur?

NG Happy Card’a üye olmak için https://ng-happy.com adresine tıklamanız ve ardından açılan sayfada yer alan iletişim bilgilerini doldurmanız yeterlidir.  İletişim bilgilerinizi girdikten sonra sayfanın alt köşesinde yer alan “Kayıt Ol” butonuna tıklamanız sonrasında tarafınıza SMS doğrulama şifresi gönderilecektir.

Tarafınıza ulaşan bu kodu sayfada bulunan ilgili alana girmeniz sonrasında NG Happy Card hazır olacaktır. NG Happy Card’ınızı cep telefonunuzun dijital cüzdan uygulamasına ekleyerek Kütahya Porselen ürünlerinde tüm indirimlere ek olarak ilave %10 indirimden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

NG Happy Card Ücretli mi?

Herhangi bir üyelik ücreti bulunmamaktadır. NG Happy Card uygulamasının indirilmesi sırasında gerçekleşecek internet kullanımından kaynaklı iletişim ücretlerinin tamamı kullanıcıya aittir.

İletişim Formu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.