Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Baharat Takımı

Baharat takımı bir evin mutfağında olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Çeyiz alışverişinde takım olarak tercih edilen ve kişinin tercihine bağlı olarak değişen parça sayısından oluşmaktadır. Baharat takımı modelleri için birçok alternatif tasarım ve desen bulunmaktadır. Genel olarak bir kez alınan ve çok sık değiştirilmeyen bu takımı seçerken günlük kullanıma uygun basit ve sade modeller tercih edilmektedir. Bu noktada markamız şık ve basit desenlere sahip mutfağınız ile uyum içerisinde olacak baharat takımı çeşitleri piyasaya sunmaktadır. Genel olarak yemek yapılırken yemeklere lezzet katmak için kullanılan baharatlar, her daim kullanıldığı için baharatlık takımları bir ihtiyaçtır.

Genel olarak her mutfakta kendine ait bir köşesi vardır ve bu köşenin genelde ocağa yakın olması tercih edilir. Çeşit çeşit lezzetteki baharatları yan yana dizerek içerisinden rahatlıkla ve kolaylıkla istediğiniz baharatı bulup kullanabilirsiniz. Her baharatın ne olduğunu belirlemek ve karıştırmamak adına üzerinde baharatların isimlerinin yazıldığı modelleri tercih edebilirsiniz. Ya da etiketler alıp istediğiniz baharatları üzerine yazarak baharatlık takımınızı isimlendirebilirsiniz. Bu şekilde çok daha pratik ve kolay bir şekilde istediğiniz baharatı bulabilecek ve herhangi bir karışıklık olma ihtimalini ortadan kaldıracaksınız. Dünya’da çok sayıda baharat bulunmaktadır. Baharat kullanmayı seviyorsanız kendinize oldukça geniş bir yelpaze oluşturabilirsiniz.

Bu ürünlerin boyutları değişkenlik gösterebilmektedir. Tuz, pul biber, nane gibi sürekli kullanılan baharatlar genel olarak daha büyük kaplara konmaktadır. Kişilerin bu isteklerini karşılayabilecek boyda ve büyüklükte ürünler piyasada mevcuttur. Baharat takımı büyük boy seçeneği yanında küçük boyda olan farklı alternatiflerle satışa sunulduğu gibi ayrı takım olarak da satılmaktadır. Çeşitli yemek, salata, çorba, mezelerinizde kullanabileceğiniz baharatlarınız için mutfağınızda renkli bir köşe oluşturabilirsiniz ve yaptığınız yiyeceklere farklı lezzetler katabilirsiniz. Bu noktada beğenilen baharat takımından iki ya da üç tane alınabilir ve serinin devamı sağlanabilir. Birbirleriyle uyum içerisinde olan baharat takımları mutfağınızı daha düzenli göstermek adına önemlidir. Birbirinden farklı modeller bir uyumsuzluğa sebep olabilir. Ayrıca tercih edilen modele bağlı olarak mutfağınızda farklı bir duruş yakalayabilirsiniz. Çeşitli baharatlık dolapları ve rafları oluşturarak mutfağınızı hareketlendirebilirsiniz. Bu tasarımlar son zamanlarda oldukça revaçtadır.

Baharat Takımı Setleri

Genel olarak mutfakta oldukça fazla vakit geçiren insanlar mutfaklarında değişik dokunuşlarda bulunmak istemektedirler. Bu temel değişkenlikler yerine daha farklı olarak mutfağın dolapları içerisinde ya da sürekli olarak kullanılan tabak, bardak gibi değişimlerden meydana gelmektedir. Küçük gibi gözüken değişimler sürekli olarak kullandığınız ürünlerde meydana geldiği için aslında oldukça büyük bit fark yaratmaktadır. Değişikliğe gidilen ürünler arasında baharat takımı setleri de bulunmaktadır. Sürekli olarak kullanılan ve uzun süreli kullanılan bu ürünlerde değişim küçük gibi gözükse de zamanının çoğunu mutfakta geçiren bireyler için oldukça yeni bir değişikliktir. Eski takımların yerini alan takımlar yeni ve farklı tasarımlara sahip olması sebebiyle kişilere mutfaklarında olan değişikliği hissettiren ufak ama etkili bir dokunuştur.  Değişime giden bu ürünlerde genel olarak baharat takımı renkli modelleri tercih edilmektedir ve kişiler mutfaklarına renk katmaktadırlar. Birçok renk seçeneğinde ve modelde ürün bulunmaktadır.

Ürünleri satın alırken mutfakta kullandığınız renklerle uyum içerisinde olabilecek olan ürünleri ya da diğer mutfak ürünlerinizle uyumlu ürünleri tercih etmeye özen gösterebilirsiniz. Özellikle mutfakta sadelikten yana iseniz ve porselen kullanmayı seviyorsanız baharat takımı porselen ürünler sizin için isabetli bir tercih olacaktır. Porselen ürünler hem dayanıklı hem de zarif ürünlerdir.

Baharat Takımı ve Fiyatları

Markamız bu ürünler için piyasada diğer markaların önüne hem kalitesi hem de tasarımıyla geçmektedir. Kullanıcılar ve alıcılar yaptıkları alışverişten memnun kalmaktadır. Ürünlerinin yapılış aşamasında oldukça hassas davranan ve kişilerin isteklerini göz önünde bulundurarak bu istekleri kalite ve şıklık ile birleştirerek üretim yapmaktadır. Baharat takımı ve fiyatları çeşitli kriterlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu kriterler şu şekilde sıralanabilir;

  • Takımın içerisinde bulunan ürün sayısı bu değeri arttırabilir veya azaltabilir. Genel olarak baharat takımları kalabalık setlerden oluşmaktadır.
  • Ürün üretilirken kullanılan malzeme ve ürünün kalitesi fiyatı belirleyen bir diğer unsurdur. Üründe kullanılan malzemenin kalitesine bağlı olarak fiyat artabilir. Eğer yüksek kaliteyi uygun fiyatlara satın almak istiyorsanız markamız bu noktada beklentinizi en iyi şekilde karşılayacak bir markadır.
  • Ürünün sahip olduğu tasarım eğer özel bir tasarım koleksiyonuna ait bir ürünse fiyat daha yüksek olabilmektir. Çeşitli tasarımcıların imzalarını taşıyan bu koleksiyon parçaları birçok üründen meydana gelmektedir ve baharat takımı da bu parçalardan biridir. Özel tasarımcıların imzasını taşıyan bu ürünleri mutfağınızda severek kullanabilirsiniz.
  • Ürünlerin sahip olduğu boyutlara göre de fiyat değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin bir genelleme yapacak olursak piyasada var olan küçük baharatlık takımlarının fiyatları büyük boyutlarda olan baharatlık takımlarına göre daha uygun fiyata satılmaktadır. Bu genellemeyi bozabilecek birçok kriterde mevcuttur. Bu sadece anlatılmak istenenler için verilen yüzeysel bir örnektir. Fiyat unsurunu belirleyen birçok durum mevcuttur.
  • Ürünlerin kapaklarında kullanılan malzeme ve tasarımlara göre fiyat değişkenlik gösterebilmektedir. Genel olarak baharatlıklar kapaklı olarak satışa sunulmaktadır. Kapak kullanımı baharat saklamada önemli kriterlerden biridir. Baharatın kendi kokusunu muhafaza edebilmesi ve tazeliğini korumasında önemli bir rol oynar.

Baharat takımı çeşitleri ve fiyatları yukarıda görüldüğü üzere birçok kritere göre değişkenlik göstermektedir. Ürünleri tercih ederken bu kriterleri göz önünde bulundurarak zevkinize ve bütçenize uygun olan ürünleri seçme noktasında kolaylık sağlayabilirsiniz. Sizde hemen size ve bütçenize uygun ürünleri seçmek için sitemizi ziyaret edebilir, alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Baharat Takımı Tavsiye ve Önerileri

Hemen hemen her evde farklı şekillerde ve sayıda bulunan bir üründür. Sık olarak tercih edilen ürünler arasında 3lü baharat takımı rağbet gören modeller arasındadır. Bu baharat takımları genel olarak ocak yanında yemek yaparken en sık olarak kullanılan baharatların konulduğu ürünlerdir. Hem mutfakta işinizi kolaylaştıran bu baharat takımları sürekli olarak ekleme yapılmaması için daha geniş boyutlara sahip ürünlerdir. Kullanıcıların ve alıcıların sık olarak tercih ettikleri bu ürünler farklı model ve tasarımlarla kişilerin zevkine uygun olabilecek alternatiflerle piyasada yer almaktadır.

Ayrıca baharatlarınızın tazeliğini muhafaza edebilmek için tercih ettiğiniz ürünlerin kapaklarına dikkat edebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şey ürün kapatıldıktan sonra ürün ile kapağın birbirini hava almayacak şekilde korumasıdır. Ayrıca sürekli olarak kaşık vs. ile uğraşmamak adına kendiliğinden kaşıklı modelleri de tercih edebilirsiniz.  Diğer bir baharat takımı tavsiye örneği ürünleri yüksek sıcaklık alan yerlerde muhafaza etmemenizdir. Yüksek sıcaklığa maruz kalacak kadar ocak yanında değil daha ocak kenarı alanlarda ürünlerinizi konumlandırmak ürünleriniz ve baharatlarınızı korumak için uygulanabilecek bir öneridir. İstediğiniz ve beğendiniz ürünleri satın alırken, ürünün kalitesinden de emin olmak istiyorsanız markamız bu noktada sizi memnun edecektir. Yüksek kullanıcı memnuniyetine sahip olan markamız yıllardır bu sektör içerisinde hizmet vermektedir. Porselen ürünler yüksek dayanıklılığı ile öne çıkan ürünlerdir. Bu sebeple çok sık olarak tercih edilmektedir ve kullanıcıları uzun süreler boyunca bu ürünleri memnuniyetle kullanabilmektedir. Sizde hemen baharat takımı fiyatları ve modellerine göz atarak kendiniz için en uygun olan ürünü veya ürünleri satın alabilirsiniz.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit