Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Mama Takımı

Bebekler için özel olarak tasarlanan mama takımları, daha kolay bir bakım süreci sağlar. Bebeklere hassas bir şekilde yaklaşmak ve ihtiyaçlarını karşılamak için idealdir. Mama takımı, farklı kap ve kase çeşitlerinden oluşur. Özellikle ek gıdaya geçme aşamasında bu ürünler, büyük yardımcınız olur. Düşmelere ve aşınmalara karşı oldukça dayanıklı tasarıma sahiptir. Böylece yemek esnasında bebeğinizin verebileceği olası hasarlara karşı sağlam kalır. Yere düştüğünde, deforme olmasından korkmadan rahatlıkla sık sık yıkayabilirsiniz. Bebeklerin hassaslığına uygun olarak tasarlanan mama kapları, oldukça hijyeniktir. Isıya dayanıklı olduğu için bulaşık makinesinde yıkayarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Farklı tasarımları ile çocukların dikkatini çeken mama takımları, bebeğinizin severek yemek yemesini sağlar. Mama yemek takımı, bebeklerin yemek saatine renk katarak iştahlarını açar. Ergonomik tasarımı ile ön plana çıkan mama kapları, farklı mama sandalyelerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Kulplu beslenme araçlarını, bebeğiniz rahatlıkla kavrayabilir. Bu sayede hem beslenme süreci kolaylaşır hem de motor gelişimine katkıda bulunur. Birbirinden farklı modele sahip mama takımlarını, ihtiyacınıza uygun olarak Kütahya Porselen’de bulabilirsiniz.

Mama Takımı Modelleri

Farklı ihtiyaçlar için üretilen mama takımları, farklı araçları içerebilir. Bazı mama takımları yalnızca tabak, bazıları bardak, bazıları ise her ikisinden oluşur. Bebeğinizin yemek saatindeki ihtiyacına göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca farklı materyallerden elde edilmiş mama takımları bulmak da mümkündür. Bunlar arasında en yaygın olarak kullanılan mama takımı porselen çeşitleridir. Porselenin dayanıklı ve sağlıklı olması, tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biridir. Ayrıca şık tasarıma sahip porselen ürünler, çocukların beslenme saatine eğlence katar. Biberonlu mama takımları, ek gıdaya geçilen süreçte büyük kolaylık sağlar. Bebeklerin çiğneme refleksi geliştiremediği dönemde biberon, beslenmedeki temel araçlardan biridir. Emme refleksine alışan bebekler, sıvı gıdaları biberon sayesinde kolayca tüketebilir. Set halindeki biberonlar, farklı boyutlar ve ölçülerdedir. Böylece bebeğinizin günlük beslenme programını ayarlayabilirsiniz. 100 ml, 200 ml, 250 ml gibi hacimlere sahip biberonlar, bebeğinizin ne kadar besin tükettiğini anlamanızı kolaylaştırır. 6. ayda ek gıdaya geçiş başlar. Bu dönemden itibaren kullanıma uygun olan biberonlar, çift kulplu modellere de sahiptir. Çift kulplu olduğu için bebekler tarafından kolayca kavranabilir. Gelişim dönemi için oldukça önemlidir. Cam, plastik, silikon gibi farklı materyallerden üretilen mama takımı çeşitleri, mikrop tutmayan yapıya sahiptir. Kolayca temizlenebilir özellikleri sayesinde bebeklerin sağlığını korur. Bebeklerin beslenme döneminde size kolaylık sağlayan bir diğer araç ise mama tabaklarıdır. Bebeklerin tek öğünde yemesi gereken mamayı kolayca saklayabilir. Sıvı ve püre halindeki yemekleri tüketmek için kullanılır. Kapaklı modeller sayesinde daha pratik bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Mamaların bozulmasını ve besin değerlerini kaybetmesini önler. Farklı kapasitelere ve bölme sayısına sahip mama tabakları, mama kaşıkları ile birlikte kullanıma uygundur. Mama kaşık seti, özel olarak bebekler için tasarlanmıştır. Bu sayede beslenme esnasında bebeğiniz daha rahat bir şekilde yemek yiyebilir. Kanserojen madde içermeyen kaşıklar, bebeklerin sağlıklı beslenmesini sağlar. Yumuşak kaplamalara sahip oldukları için bebeklerin ağızları için oldukça uygundur. Mama tabağı, biberon ve mama kaşığı birlikte kullanılarak daha verimli bir beslenme dönemi geçirilebilir. Bebeklere özel, kaliteli mama takımları için Kütahya Porselen’n geniş ürün yelpazesine göz atabilirsiniz.

Mama Takımı Kullanımı

Ek gıdaya geçen bebeklerin beslenmesi için mama takımları oldukça önemli bir yere sahiptir. Biberon, tabak, kase, kaşık gibi farklı araçlarla, bebeğinize rahat bir yeme deneyimi sunabilirsiniz. Farklı ölçülere sahip biberonlarda, bebeğinizin sıvı gıdasını kolayca hazırlayabilirsiniz. Kapaklı tasarıma sahip biberonlarda, karışım hazırlamak çok kolaydır. Gerekli besinleri koyarak çalkalamanız yeterlidir. Mama beslenme seti içinde önemli yere sahip olan biberonlar, bebeklerin motor gelişim dönemine de katkı sağlar. Porselen, bambu, plastik gibi farklı malzemelerden elde edilen mama kapları ise sıvı ve püre yemekleri muhafaza edebilir. Farklı ebatlara sahip seçenekleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Kapaklı şekilde satılan mama kaseleri sayesinde yemekleri daha uzun süre saklayabilirsiniz. Bebeğiniz yemeğini bitiremezse, kapağını kapatıp birkaç saat sonra tekrar yedirebilirsiniz. Dolapta muhafaza edilebilen kapaklı mama kapları, besinlerin değerini ve lezzetini korur. Mama kaşıkları, özellikle çorba ve püre gibi yemekleri yerken kullanılır. Yumuşak ve kolay kavranabilen malzemelerden elde edildiği için çocuklar tarafından kolayca kavranabilir. Belli bir dönemden sonra bebeğinizin kendi başına yemek yemesine yardımcı olur. Küçük boyutlarda tasarlandığı için bebeklerin ağzı için oldukça uygundur. Mama takımı 5 parça, oldukça kullanışlı ve pratiktir. Çocukların yemek yerken ihtiyacı olan farklı parçalardan oluşur. Kahvaltı, ara öğün ve akşam yemeğine uygun araçlar bulundurur. Farklı boyutlardaki tabaklar, bardaklar, yumurtalıklar, kaşık ve çatalları bu set içinde bulabilirsiniz. Bebeğinizin severek yemek yemesi ve güvenli bir şekilde beslenmesi için mama takımlarını kullanabilirsiniz. Eğlenceli tasarımlara sahip mama takımları, çocukların ilgisini çeker. Böylece çocuğunuza yemek yedirmek sizin için eziyet olmaz. Farklı özelliklere sahip mama takımlarını, ihtiyacınıza göre tercih edebilirsiniz. Bebeğiniz ek gıda dönemine geçtiğinde mama setlerinin pratikliğinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bebeğinizin zihinsel ve motor gelişimi açısından da bu ürünler oldukça önemlidir. Mama seti önerileri ve modelleri için Kütahya Porselen’e bakabilirsiniz. Kaliteli materyalleri, özenle işleyerek üretim yapar. Böylece bebeklerin sağlığı için oldukça güvenilirdir.

Mama Takımları Fiyatları

Teknolojinin gelişmesiyle, günümüzde oldukça fazla çeşitte mama takımı bulmak mümkündür. Bu da farklı fiyatlar olduğu anlamına gelir. Mama takımı seti fiyatları bazı faktörlerden etkilenir. Örneğin; hangi materyalden üretildiği oldukça önemlidir. Çünkü kullanılan malzeme; dayanıklılık, kullanım ömrü gibi özellikleri belirler. Ayrıca malzemenin işlenme aşaması da fiyatlara doğrudan yansır. Porselen mama takımları ile bambu olanlar arasında fiyat farkları görülür. Bambu mama takımı, doğal bir malzemeden elde edildiği için oldukça sağlıklı ve güvenilirdir. Aynı zamanda dayanıklı yapısı ile ön plana çıkar. Bu yüzden diğer modellere nazaran daha yüksek fiyatlıdır. Mama takımının hangi parçalardan oluştuğu da fiyat açısından önemlidir. Biberon, tabak, kaşık gibi farklı gereçleri içeren takımlarda, parça sayısı arttıkça fiyat da yükselir. Ayrıca bu araç gereçlerin boyutları da fiyatlar üzerinde etkilidir. Ne kadar geniş hacme sahipse fiyatı da o kadar yüksek olur. Fakat büyük boydakiler, daha avantajlı ve hesaplıdır. Araç gereçlerin tasarımları da fiyatları belirlerken göz önünde bulundurulur. Düz renklerden oluşan sade tasarımlı ürünler daha uygun fiyatlara sahiptir. Renkli, desenli, eğlenceli tasarımlar ise daha yüksek fiyatlıdır. Fakat çocukların dikkatini çeken renkli tasarımlar, daha sağlıklı bir beslenme sağlar.

Mama takımı özellikleri, fiyatları belirlemede oldukça etkilidir. Daha işlevli ve çok yönlü seçenekler, yüksek fiyatlıdır. Fakat uzun vadede daha hesaplı ve avantajlıdır. Fiyat performans açısından daha tatmin edicidir. Bütçenize uygun kaliteli mama takımlarını Kütahya Porselen’de bulabilirsiniz. Oldukça fazla ürüne sahip olduğu için her bütçeye hitap eder. Farklı özelliklere, tasarımlara sahip mama takımları arasındaki fiyat farkları, her bütçe için oldukça uygun olduğu anlamına gelir. Kalite ile uygun fiyata bir arada sahip olmak için Kütahya Porselen mama takımlarını tercih edebilirsiniz.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit