Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

Mug Bardak

Son yıllarda evimizde görmeye alışık hale geldiğimiz Mug bardaklar, özellikle birkaç yıl içerisinde trendlerin ilk sırası içerisinde yer almaktadır. Mug bardaklarının kendine has tarzı olması ve dışardıan bakıldığında farklı görüntüsü ile ilgi ve alakanın kendisine toplanması son yıllarda ki en çok satış yapılan bardak türleri arasında girmesine yardımcı olmuştur. Mug bardak, üzerine işlene birbirinden değişik türdeki motifler ile bulunduğu ortamın havasını değiştirmede en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Bu tür bardakların normal bardaklardan en belirgin farkı ergonomik yapıda olması. Her tür yaş grubundan insanın kolaylıkla kullanabileceği mug bardak modelleri, bu gibi özellikleri ile son yıllarda en çok satışı yapılan ve dış piyasaya açılan ürünlerin başında gelmektedir.

Mug Bardak Modellerinin Özellikleri

Mug bardaklar üzerine işlenen en trend motifler genellikle kelebek ve nazar boncuk işlemeleri olmuştur. Kelebek motifleri sadece mug bardaklarda değil, kahve fincan takımlarında da çokça kullanılan motifler arasında yer almaktadır. Mug bardaklar üzerine işlenen kelebek desenlerinin renk tonları birbirleri ile uyumlu hareket etmektedir. Bu anlamda mug bardaklarının tonlarına ve modeline bakıldığında görülür ki dışarıdan bakıldığında çok farklı bir hava vermektedir. Mug bardaklar, özellikle sabah saatlerinde içilen kahvelerde sıklıkça kullanılan parçalar arasında yer almaktadır. Tekli veya setli olarak satılan mug bardaklar, odaya kattığı farklı bir imaj ile tüm gözlerin kendisine toplanmasına neden olmaktadır. Mug bardaklar, normal fincan takımlarına oranda ebat bakımından daha geniştir. İçerisine almış olduğu kahve miktarının fazlalığı özellikle sabah saatlerinde ayılmak ve güne enerjik başlamak isteyenlerin tercih ettiği bardak türleri arasında yer almaktadır. Mug bardakların üzerinde çoğunlukla açık renkli ürünlere ağırlık verilmiştir. Bunun en büyük nedeni ise mug bardaklarının üzerine işlenen motifler ile uyum göstermesi ve ferah bir hava katabilmesi için dizayn edilmiştir.

Mug Bardak Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sıcak kahvelerden çok soğuk kahvelerin içinde görmeye alışık hale geldiğimiz mug bardaklar, yapılış amacı bakımından bu özellikleri kendisine toplayabilemektedir. Mug bardaklar, onlarca farklı kategoride yüzlerce farklı çeşitte ve dizayna karşınıza çıkmaktadır. Karşınıza çıkan birbirinden farklı şekilde dizayn edilmiş mug bardak modelleri arasından seçiminize en doğru şekilde verebilmenizdir. Bu anlamda seçimlerini kolaylaştırmak için yapmanız gereken birkaç tüyo ve öneri şöyledir;

  1. Mug bardak seçimine çıkmadan önce alacağınız bardağın özelliklerini, türünü ve şeklini aklınıza canlandırmanız gerekmektedir. Aklınıza önceden kurguladığınız mug bardak modelini bulmak daha kolay bir işlem haline gelmektedir. Yüzlerce farklı mug bardak modeli arasında kaybolmak ve stres altına girmek yerine kafanıza canlandırmış olduğumuz bardağı bulmanız daha akıllıca bir karar olacaktır.
  2. Mug bardak seçimi yapmadan önce evinizi tam olarak tanımanız ve kararınızı bu yönde vermeniz gerekmektedir.
  3. Geleneksel tarz evinizde mug bardak seçimi daha zor ve meşakkatli bir işlemdir. Mug bardaklarının kullanım amacı doğrultusunda üretilen ürünler çoğunlukla açık renk tonlarında, küçük motif işlemeli ve düz parçalardan oluşmaktadır. Fakat koyu renk tonlarında, ağır motiflere yer verilmiş, ışıltılı ve zarafetli geleneksel tarz evinize alacağınız mug bardak ta bu özelliklerin büyük çoğunluğunu kapsamalıdır. Bu anlamda geleneksel tarz evinize alacağınız mug bardak seçimine ekstra önem vermeniz ve kararınızı iyi vermeniz gerekmektedir.
  4. Modern tarz evinize alacağınız mug bardak parçalarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Açık renk tonlarında aydınlatmalara, perdelere ve mobilyalara ver verilmiş evinize alacağınız mug bardaklar bu özelliklerin büyük bir bölümünü kendisinde bulundurması gerekmektedir. Bu anlamda en güzel mug bardak seçimi için yeni ürün kategorisine de önem vermeniz gerekmektedir.

Mug Bardak Fiyatları

Mug bardak fiyatları, üzerine işlenen motiflerin türlerine, hacmine ve genişliğine, renk tonlarına göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra seramik kupa bardak mug bulunduğu her ortama katmış olduğu hava ile ön plana çıkmaktadır. Her yıl yeniden çıkan ve güncelliğini sürekli olarak koruyan mug bardak, bu gibi özelliklerinden ötürü net bir fiyat listesi çıkarılamayacak ürünler arasında seyretmektedir. Mug bardaklarının üzerine onlarca farklı motifte işlemeler yer almaktadır. Bu anlamda kelebek ve mozart tarzı motifler sade ve düz mug bardaklarının aksine fiyat konusunda artış göstermektedir. Mug bardaklarının üzerine uygulanan her bir motif parçası fiyatların değişikenlik göstermesindeki etkili unsurlar arasında yer almaktadır. Bu anlamda eviniz ve sizin için en güzel ve doğru mug bardak seçiminde ilk önceliğiniz para yerine zevkiniz olmalıdır. Ayrıca bu ürünler iş yerlerinde de kullanışlıdır. İş hayatının çokça yaygınlaşması ve ofislerde, çalışma alanlarında ve bürolarda mug bardaklarına büyük önem verilmesidir. Farketmiş olduğunuz üzere birçok çalışma alanında mug bardakları işlev bakımından daha ön plana çıkmaktadır. İlk olarak çalışma alanlarında görmeye alışık hale geldiğimiz mug bardaklar ileriki dönem içerisinde evimizin içine kadar girmiştir.

Mug Bardak Kullanımı

Mug bardak kullanımı, kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Misafirlere kahve sunumunda da ev halkının da kullanmaya müsait olduğu mug bardak seti, son yılların en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Mug bardakların birden çok kullanım alanı olması son yılın trendlerine girmesine vesile olmuştur. Trendler arasında kahve fincanları ve yemek setlerinden sonra gelen mug bardak setleri, ileriki dönemde daha çok evde görmeye alışık hale geleceğiniz ürünlerin başında olacağı gözüyle bakılmaktadır. Mug bardaklar, her yıl gerek renk tonu olarak gerekse üzerine işlenen motifler ile çeşitlilik göstermektedir. Mug bardaklarının kendine has tarızının yanı sıra koyu renk tonları bu parçalara en çok yakışan renkler arasına girmektedir.

Gri renk tonlarındaki mug bardaklar, özellikle yeni ürünlerin baş tacı haline gelmiştir. Uzay grisi ile birlikte mug bardak takımları, görünüş ve kullanış açısından birden çok çeşitliliği ile karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda gri renk tonlarındaki mug bardak setleri, görmeye alışık hale geleceğiniz renk tonlarının başında gelmektedir. Mug bardak seçiminde renk tonunu iyi ayarlamak önemli kritlerin başında gelmektedir. Onlarca farklı renkteki mug bardak setleri arasından kendinize ve odanıza en çok uyanı seçerek evinizin nadide köşesine yerleştirebilirsiniz.

Mug bardak setlerine önem vermeniz ve evinizin bir köşesine koymanız, evinize farklı bir hava katmada yardımcı olacaktır. Dekorasyon amacı ile de kullanılan mug bardak setleri, üzerine işlenebilecek güzel motifler ile birlikte çok farklı tipte ve modelde karşınıza çıkmaktadır.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 400 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit