Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Kütahya Porselen Snowy 4 Parça 2 Kişilik Kahve Takımı
Sepette %15 İndirim 312 TL
%30İndirim
524 TL
367 TL
Kütahya Porselen Bone Olympos 12 Parça 6 Kişilik Kahve Takımı
Sepette %15 İndirim 1.188 TL
%30İndirim
1.997 TL
1.398 TL
Kütahya Porselen Pilea 4 Parça 2 Kişilik Kahve Takımı 12216
Sepette %15 İndirim 444 TL
%30İndirim
746 TL
522 TL
Kütahya Porselen Pilea 4 Parça 2 Kişilik Kahve Takımı 12215
Sepette %15 İndirim 559 TL
%30İndirim
939 TL
657 TL
Kütahya Porselen Pilea 4 Parça 2 Kişilik Kahve Takımı 12226
Sepette %15 İndirim 429 TL
%30İndirim
721 TL
505 TL
Kütahya Porselen Rüya 4 Parça 2 Kişilik Kahve Takımı 11793
Sepette %15 İndirim 375 TL
%30İndirim
630 TL
441 TL
Kütahya Porselen Crash 3 Kişilik Kahve Seti 100 cc Siyah/ Kahve
Sepette %15 İndirim 620 TL
%25İndirim
972 TL
729 TL
Kütahya Porselen Favo 3 Parça Kahve Seti Lacivert
Sepette %15 İndirim 507 TL
%30İndirim
852 TL
596 TL
Kütahya Porselen Favo 3 Parça Kahve Seti Pembe
Sepette %15 İndirim 471 TL
%35İndirim
852 TL
554 TL
Kütahya Porselen Crash 3 Parça Kahve Seti 100 cc Gri
Sepette %15 İndirim 526 TL
%30İndirim
885 TL
619 TL
Kütahya Porselen Crash 3 Parça Kahve Seti 100 cc Sarı
Sepette %15 İndirim 526 TL
%30İndirim
885 TL
619 TL
Kütahya Porselen New Tuvana 12 Parça 6 Kişlik Kahve Takımı Bej
Sepette %15 İndirim 512 TL
%30İndirim
861 TL
603 TL
Toplam 174 ürün bulunmaktadır.

Kahve Takımı

Kahve özellikle son yıllarda Anadolu coğrafyasının vazgeçilmez içeceği haline gelmiştir. Çok eski bir tarihe dayanan kahve; tadı, yoğunluğu ve aroması ile her yaş grubundan insanın severek kullandığı içeceklerin başında gelmektedir. Kahve çok eski yıllara dayandığı gibi kahve sunumu da eski tarihlerden itibaren çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Padişah ve krallardan en alt katemedeki evi misafir eden misafirlere kadar kahve sunumu ayırt edilmeksizin büyük bir özenle tertip edilmektedir. Kahve sunumunu apayrı bir boyuta getirmede en etkili yöntemlerden birisi kahve takımı ve kahve sunum dekorasyonları olmuştur. Kahve takımı, kahve sunumunu apayrı bir boyuta çıkarmada temel faktörlerin başında gelmektedir. Kahve takımlarının üzerine işlenen her bir motif ve her bir model aralığı büyük bir emek sonucunda ortaya çıkmaktadır. Durum böyle olunca özellikle kahve takımlarının üzerine işlenen Osmanlı tarzı motifler kahe takımının dış görünüşünü değiştirmede en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Kahve takımı, üzerine işlenen motifler ile değeri anlaşılır. Bu anlamda kahve fincan takımı üzerine herhangi bir motif işlemesi sonucunda çok farklı şekilde ve tipte karşınıza çıkmaktadır. Aynı zamanda takımlarının renk tonlarının ve motiflerin renk tonlarının birbirleri ile benzerlik göstermesi, son yılların trendini yakalamada etkili faktörler arasında yer almaktadır.

Kahve Fincan Takımı Çeşitleri

Kahve fincan takımları özellikle üzerine işlenen onlarca farklı şekilde ve türdeki motifler ile trendlerin başında gelmektedir. Kahve fincan setlerinin üzerine işlenen kelebek ve mozart baskıları son yıllarda en çok tercih edilen türlerin arasına girmektedir. Kelebek motiflerinin renk uyumları kahve fincanı takımının renk uyumları ile benzerlik göstermesi, motiflere apayrı bir hava katmak da etkili olmaktadır. Kelebek motiflerinin içine işlenen birden çok farklı renkte ve tipteki şekiller, bu türden motiflere duyulan ilgi ve alakayı arttırmada etkili olmuştur.

Kahve fincanı takımı kendi aralarında iki ana başlık içinde kendine yer bulmaktadır. Bu başlıklar içerisinde alacağınız kahve fincanını iyi seçmeli ve kararınızı önceden belirtmeniz gerekmektedir. Geleneksel tarz kahve fincan takımları üzerine işlenen motifler ile bulunduğu her ortama ağır bir hava katmak da en etkili yöntemlerin başında gelmektedir. Koyu renk tonlarında olan, üzerine işlenen ağır ve süslü motifler ile herkesin dönüp bir kez daha bakacağı ve merak edeceği, kendisine has duruşu ile bulunduğu ortamın havasını saniyeler içerisinde değiştirebilecek ihtişamlı ve görkemli ürünlerdir. Gelenekse tarz kahve fincan takımları çoğunlukla koyu renk mobilyalara, aydınlatmalara, dekorasyon ürünlerine, perdelere ve oturma gruplarına ağırlık verilen evler için kullanılmaktadır. Geleneksel tarz kahve fincan takımınına aktarılan bir başka özellik ise takımların üzerine eklenen altın renk tonlarıdır. Altın renk tonları, geleneksel tarz kahve fincanlarında çok eski tarihlerden beri popüler olarak kullanılmaktadır. Altın renk tonlarının diğer renk tonlarına oranla etrafa kattığı hava daha kalıcı olması, geleneksel tarz kahve fincanlarında altın renk tonlarına ağırlık verilmesine sebebiyet vermiştir. Özellikle evinizde altın renk tonlarına ağırlık vermişseniz alacağınız kahve fincan takımı setlerinde de altın renk tonlarındaki parçalara ağırlık verebilirsiniz.

Modern tarz kahve fincan takımı çoğunlukla son yılların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Özellikle son yapılan evlere bakıldığından çoğunlukla modern tarz işlemelere ve dekorasyon ürünlerine ağırlık verildiği görülmektedir. Bu gibi nedenlerden ötürü günümüz kahve fincan takımı trendlerine göz attığınız vakit göreceksiniz ki başlarda çoğunlukla modern tarz kahve fincan setlerine ağırlık verilmiştir. Aynı zamanda son çıkan ürünlerden de anlaşılacağı üzere modern tarz kahve bardağı takımı ve kahve fincan setlerine olan ilgi ve alaka artmıştır. Modern tarz kahve fincan takımı; sade, bakıldığında göz yormayan, estetik duruşu ile ön plana çıkan, bulunduğu çoğu ortama kolaylıkla ayak uydurabilen üzerine işlenen hafif ve küçük motifli ürünlerdir. Modern tarz kahve fincan setlerinin üzerine işlenen motifler arasında en çok öne çıkanı mozart ve kelebek tarzı işlenmiş motiflerdir. Bu tarz motifler, özellikle göz zevkine hitap etmesi ve yeniden şekillenen Dünyadan geri kalmama isteği sonucunda bu tür işlemeler son yıllarda Dünya’nın birçok farklı noktasında trend haline gelmiştir. Modern tarz kahve fincan takımı seçmeden önce evinizi iyi tanımanız ve tercih edeceğiniz kahve fincan takımlarında da buna öncelik vermeniz gerekmektedir. Bu anlamda açık renk aydınlatmalara, duvarlaraü mobilyalara, perdelere ve dekorasyon ürünlerine ağırlık verdiğiniz bir eviniz varsa bu seçeneklere göz atabilirsiniz.

Farklı Kahve Takımı Seçenekleri

2’li kahve fincan takımları, özellikle tek kişi yaşayan insanların tercih ettiği kahve takımlarının başında gelmektedir. Karşılıklı kahvelerde sıklıkça görmeye alışık olduğumuz bu tür kahve fincan takımları, üzerine işlenen birbirinden farklı motifler ile her odaya rahatlıkla uyum gösterebilmektedir. 2’li kahve fincan takımı seçilmesindeki bir başka seçenekse üzerine işlenen motiflerin sayıca ve renkçe diğer türlerden daha fazla olmasıdır. 2’li kahve fincanı takımı seçmeden önce evinizin hangi bölümünde yer edineceği ve hangi amaç doğrultusunda kullanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Çünkü 2’li kahve fincan takımı çoğunlukla misafirler için değilde ev halkının kendileri için almış olduğu parçalar içerisinde yer almaktadır.  4’lü kahve fincan takımı ise her amaç için kullanılmaya müsait parçalar arasında yer almaktadır. Gerek misafirler için kullanılan gerekse ev halkı tarafından belirli aralıklarla kullanılan 4’lü kahve fincan takımı, bulunduğu odanın havasını ve tonunu değiştirmede en etkili yöntemler arasında yer almaktadır. 4’lü fincan takımları üzerine işlenen motifler, bulunduğu ortama farklı bir hava katacağı gibi göz zevkinize de uyum göstermektedir.

Kahve Sunum Takımı Çeşitleri

Kahve sunum takımı, özellikle son yıllarda kahve fincan takımlarıyla beraber trendlerde kendine yer bulmuştur. Kahve sunum takımı, içerisinde işlenen birbirinden ayrı ve harika motifler ile sunumunuzu farklı bir boyuta getirmede en etkili yöntemler arasındadır. Kahve sunum takımı, içerisinde ki ürünler ile birlikte misafirinizin kendini özel hissetmesine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra kahve sunum takımının yanında ekleyeceğiniz birkaç kurabiye, çikolata veya atıştırmalık tarzı ürünler sayesinde sunumunuzu tatlandırabilirsiniz. Kahve takımlarının yanı sıra kendi zevkinize bağlı olarak yanına koyabileceğiniz birden çok kahve sunum dekorasyonu mevcuttur. Sizin tek yağacağınız bu dekorasyon ürünleri içerisinden kendinize en çok uyanı seçmek olacaktır. Unutmayın ki, kahvenin yanına koyabileceğiniz her bir dekorasyon parçası kendi içerisinde büyük bir öneme sahiptir. Kahve takımı fiyatları, kahve takımlarının üzerine işlenen motiflerin türüne ve cinsine, yeni ürün kategorisine girip girmediği ve malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden kahve takımlarıları ile alakalı net bir bilgiye sahip olmak çok zordur. Sizin burada yapacağınız istediğiniz kahve takımını seçtikten sonra maddi anlamda eski ve artı yönlerini ele almak olacaktır.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit