Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 20 ürün bulunmaktadır.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Bir evin ve bir mutfağın olmazsa olmazları arasında çatal kaşık bıçak takımı en üst sıralarda yer almaktadır. Genel olarak bu takımlar uzun süreli olarak kullanılan ürünlerdir. Günün her öğününde bize eşlik eden bu ürünler sık sık makine ya da elde yıkamaya maruz kalmaktadır. Bundan ötürü bu gibi ürünleri satın alırken alıcılar oldukça hassas davranmaktadır ve kaliteden ödün vermemektedir. Setler hem günlük hayatta hem de özel günlerde misafirlere hazırlanan sofralarda daha şık modellerde yer alması adına iki farklı set halinde satın alınmaktadır. Kültürümüzde misafir ağırlamak önemli ve geniş bir yer kaplamaktadır. Bu sebeple ev sahipleri misafirlerine her daim güzel ve özel hissettirmek isterler. Misafirlerini ağırlarken kendi kullandıkları gündelik ürünler yerine misafirleri için kullandıkları parçalarla sofrayı hazırlarlar. Bu noktada bu parçalar arasında en önemli olanlardan biri çatal kaşık bıçak takımıdır.

Özel günlerde kullanmak için daha zarif çatal kaşık bıçak takımı modelleri tercih edilmektedir. Günlük hayatta tercih edilen ürünler genel olarak daha düz ve sade modellerdir. Ayrıca düğün arifesinde olan ve çeyiz alışverişine çıkan aileler içinde alınması gerekenlerde ilk sıralarda yer alan bu ürünler çeşitli setlerde farklı sayılarla satışa sunulmaktadır.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Setleri

Yeni evlenen çiftler çatal kaşık bıçak takımı günlük setleri incelerken takımlarda daha az sayıda ürünü içeren setleri tercih etmektedir. Özel günlerde ise misafirlerini ağırlamak için kişi sayısına bağlı olarak daha fazla ürün içeren kalabalık setleri tercih etmektedirler. Günlük hayatta tercih sık olarak tercih edilen ürünlerden biri çatal kaşık bıçak takımı 18 parça setleridir. Bu set genel olarak şu ürünlerden oluşmaktadır.

 • 6 Adet Yemek Çatal
 • 6 Adet Yemek Kaşık
 • 6 Adet Yemek Bıçak

Bu setler çeşitli çay kaşığı, tatlı kaşığı, çay kaşığı içermemektedir ve ayrı olarak satın almanız gerekmektedir. Eğer tüm ürünlerinizin modelleri aynı olsun istiyorsanız daha geniş setlere göz atabilirsiniz. Genel olarak bu takımların set halinde tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri ürünlerin birbirleri ile aynı olmasıdır. Ürünlerin birbirinden farklı model ve tasarımda olması bir karışıklığa sebep olacaktır. Günlük hayatta tercih edilecek ve gündelik hayatta ihtiyacınız olabilecek tüm parçaları barındıran geniş bir set olan 48 parça çatal kaşık bıçak takımı şu ürünlerden oluşmaktadır;

 • 6 Adet Yemek Kaşığı
 • 6 Adet Yemek Çatalı
 • 6 Adet Yemek Bıçağı
 • 6 Adet Tatlı Kaşığı
 • 6 Adet Tatlı Çatalı
 • 6 Adet Kahve Kaşığı
 • 6 Adet Dondurma Kaşığı
 • 6 Adet Çay Kaşığı

Bu takımın içerdiği ürün sayısı ve modelleri setten sete değişkenlik gösterebilmektedir. Bu seti günlük hayat için çok kalabalık bulanlar genel olarak çatal kaşık bıçak takımı 30 parça ürün içeren setleri tercih etmektedir. Bu set şu ürünlerden oluşmaktadır;

 • 6 Adet Yemek Kaşık
 • 6 Adet Yemek Çatal
 • 6 Adet Tatlı Kaşığı
 • 6 Adet Tatlı Çatal
 • 6 Adet Çay Kaşığı

Bu set hem çatal kaşık bıçak takımı çeyiz seti için ideal bir takım hem de günlük hayatta kullandığı takımı değiştirmek isteyenler için güzel bir takım içeriğine sahiptir.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı 84 Parça

Eğer kişi sayısı size göre az ise aynı ürünleri içeren fakat kişi sayısı daha yüksek takımları tercih edebilirsiniz. Bu takım gündelik hayat için oldukça yeterli bir takımdır lakin özel günlerde yetersiz kalabilmektedir. Yetersiz kalıp kalmaması kişilerin etrafının genişliğine ya da ailelerin kalabalıklarına göre değişen bir durumdur. Genelde özel günlerde misafirleri ağırlamak için çatal kaşık bıçak takımı 84 parça tercih edilmektedir. Bu set şu ürünlerden meydana gelmektedir;

 • 12 Adet Yemek Kaşığı
 • 12 Adet Yemek Çatalı
 • 12 Adet Yemek Bıçağı
 • 12 Adet Tatlı Kaşığı
 • 12 Adet Tatlı Çatalı
 • 12 Adet Tatlı Bıçağı
 • 12 Adet Çay Kaşığı

Çatal kaşık bıçak seti 84 parça kalabalık bir settir ve kalabalık sofralarda ağırladığınız misafirlerinizin hepsini tam olarak ağırlamanıza olanak sağlar. Bu takım günlük hayatta da tercih edilebilecek bir üründür. Kalabalık bir aileye sahipseniz bu seti tercih etmek sizin için avantajlı olacaktır. Genel olarak ürünlerin içerdiği parça sayısına göre değil ürünlerin sahip olduğu tasarım ve modellere göre günlük ya da özel günler olarak iki seçeneğe ayrılmaktadır. Misafirlerinizi masada ağırlamak için çatal kaşık bıçak takımı 24 parça tercih edilebilecek bir diğer settir. Bu set tatlı kaşığı, tatlı çatalı, çay kaşığı gibi ürünler içermemektedir lakin genel olarak yemekten sonra çay ve tatlı ikram edildiği için bu ürünlerde daha farklı model ve desenler tercih edilebilir. Bu ürünler ayrı ayrı satın alınabilir. 24 parça bir setin içeriği oldukça azami ve yeterli ürün sayısı içermektedir. Bu ürünler şu şekilde sıralanabilir;

 • 8 Adet Yemek Kaşık
 • 8 Adet Yemek Çatal
 • 8 Adet Tatlı Kaşığı

Genel olarak çatal kaşık bıçak takımları birçok farklı ham maddeden ve desenden oluşmaktadır. Farklı farklı tasarımlara ve modellere sahip olan ürünlerde bu nedenle tercih yaparken zaman zaman kararsızlıklar yaşanmaktadır. Modern çizgilerin ve tasarımlarla birleşen bu ürünler oldukça şık, parlak ve kaliteli gözükerek son zamanların popüler olan modeller arasında ilk sıralardadır. Geleneksel çatal kaşık bıçak tasarımlarının dışında tasarımlar tercih edilerek farklı modeldeki ürünler masalarda yer alarak, dikkat çekmektedir. Pırıl pırıl parlayan ve masanıza şıklık katacak bu ürünleri seçmek için ve en kaliteli setleri bulabilmek adına kişiler çevrelerinden çatal kaşık bıçak takımı önerileri isteyebilmektedir. Ürünleri deneyimleyen ve kullanan kişilerden gelen geri bildirimler ile kişiler içleri daha rahat bir şekilde alışverişlerini tamamlayabilmektedir. Genel olarak bu çatal kaşık bıçak takımı tavsiye eden kişiler kullandıkları markanın kalitesini referans alarak öneride bulunmaktadır. Markamız hep yaratıcı tasarımları ile hem de kalitesi ile tavsiye edilen markalar arasında yerini almaktadır. Masanızda yer alacak ve yemeklerinize eşlik edecek çatal, kaşık, bıçak setleri üstün kalite standartları ile üretilerek, satışa sunulmaktadır. Bu noktada hem alıcılarına hem de kullanıcılarına güzel ve tavsiye edilebilir bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır.

Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Çatal kaşık bıçak takımı fiyatları çeşitli durumlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu durumlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Ürünlerin üretildiği hammaddeye bağlı olarak fiyat yükselebilir ya da alçalabilir. Altın, gümüş, çelik, bakır, alüminyum vb. çeşitli maddelerden üretilebilen bu setler oldukça geniş bir ham madde çeşitliliğine sahiptir.
 • Takımın içerdiği ürün sayısına bağlı olarak fiyat değişkenlik gösterebilir.
 • Ürünlerin tasarımına ve tasarım aşamasında yapılan işlemlerin çeşitliliğine bağlı olarak da fiyat değişebilmektedir. Daha düz ve sade modeller daha uygun fiyatlarda olurken, farklı kesim ve modellere sahip ürünler daha yüksek fiyatlarla piyasaya sunulmaktadır.

Sizde hemen bütçenize ve zevkinize en çok hitap eden çatal kaşık bıçak setlerine göz atarak kolayca satın alabilirsiniz.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 400 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit