Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Tuzluk, Biberlik, Sosluk

Tuz, hayatımızın olmazsa olmazlarından biri haline gelen ve yemeklerimize lezzet katan bir üründür. Her sofrada yer alan tuzluklar yemeğinizi lezzetlendirebileceği gibi zehirde edebilir. Bu noktada tercih edilen tuzluğun tuz veriş miktarı göze alınarak tuz eklenmelidir. Eğer kullandığınız tuzluğun geniş noktaları varsa ve yemeğinize bir anda boca ederseniz yemeğinizin lezzeti yerine lezzetsizliğe bırakacaktır. Bu örneğin tam tersi ise tuzluğun tuz dökmemesidir. Uzun çabalar sonucunda eklenen tuz her hâlükârda yetersiz gelecektir ve bu da keyfinizi kaçıran bir durum olacaktır. Tüm bu örnekler aslında tuzluk seçiminin göründüğü kadar basit bir olay olmadığını bize göstermektedir. Tuzluk modelleri çeşit çeşit tasarım ve yapıdan üretilen ürünlerdir. Her türlü ham maddeden üretilen bu ürünler cam, porselen, plastik gibi farklı hallerde piyasaya sunulmaktadır.

Biberlik

Genel olarak tuzluk, biberlik ve sosluk çeşitli takımların içerisinde yer almaktadır. Bu sayede şık masalarda uyum içerisinde yer alabilirler. Tuz ve biber masalarda olmazsa olmazlardandır ve mutlaka eksikliği hissedilir. Baharat kullanmayı ve acıyı seven milletimiz çeşitli biberlerden oluşturduğu, acılığı ile nam salan bu ürünleri masalarından ayırmamaktadırlar. Acı severler ve yemeklerinde acıyı eksik etmeyen kişilerin en çok satın aldığı ürünlerden biri de biberlik seti olarak karşımıza çıkar. Farklı memleketlerin farklı derecedeki acılarını bu sette yan yana getirerek kullanabilirsiniz. Ayrıca karabiber, toz biber gibi çeşitli biberleri bu setlerle hem mutfağınızda hem de masanızda yer almasını sağlayabilirsiniz. Bu noktada bu basit gibi gözüken ürünlerin aslında hayatımıza ne kadar entegre olduğu ile karşılaşmaktayız.

Genel olarak evlerde tuz ve biber hep aynı kaplarda kullanılır ve o şekilde kullanılmaya alışılır. Biberlik hem acı biber için hem de karabiber için kullanılan çift fonksiyonlu bir üründür. Kişiler genelde tuz, pul biber ve karabiberi masalarından eksik etmezler ve yemeklerine ekleyerek lezzetini arttırırlar. Bu sebeple çeşitli tuzluk seti adı altında satılan çok ürünün bir arada bulunduğu setler piyasada yer almaktadır. Pul biber, karabiber ve tuzu aynı takım içerisinde bir araya getiren setler oldukça sık olarak tercih edilmektedir. Bu noktada en çok tercih edilen ürünlerden biri 2 li tuzluk biberlik setidir. Tuzu ve biberi bir araya getiren bu set masalarda ayrılmaz ikili olarak yer almaktadır. Ayrıca oldukça pratik bir üründür. Bu setlerde zaman zaman sosluk eklenmektedir.

Sosluk Takımı

Salatalarınızı istediğiniz gibi lezzetlendirmenizi sağlayan sosluk takımı masada bulunanların damak zevklerine göre yiyeceklerini ya da salatalarını lezzetlendirmeleri açısından oldukça gerekli bir üründür. Aynı zamanda şık tasarımı ile masada yerini alarak masaya farklı bir şıklık ve özen katmaktadır. Sosluk modelleri günümüzde birçok farklı tasarıma sahiptir. Çeşitli şişe, kâse, tüp vb. olarak satılmaktadır. Tek ya da set halinde satılmaktadır. Set olarak satılan sosluk modelleri çeşitli ikram ya da reçel vs. konmak üzere de kullanabilir. Bu sebeplerden ötürü sosluk seti çok fonksiyonlu bir ürün özelliği taşımaktadır. Ayrıca her masanın ve mutfakta olması gereken ürünler arasındadır. Özenle hazırlanan çeşit çeşit yemek ve salatayı lezzetlendirmek için masada konumlandırılan tuzluk, biberlik ve sosluk ayrılmaz bir üçlüdür. Ev dışında çeşitli restoran, yemek yeme alanlarında da insanların talep ettiği ve ihtiyaç duyduğu ürünlerdir. Sürekli olarak kullanılmasından ötürü bu ürünleri satın alırken dayanıklı bir malzeme olan porselen alıcılar için güzel bir tercih olmaktadır.

Markamızın adını duyurduğu ham madde olan porselen ürünler, tuzluk biberlik porselen ürünleri ile de oldukça sık tercih edilmektedir. Bünyemizde barındırdığımız kalite ve şıklık ürettiğimiz tüm ürünlere yansımaktadır. Basit gibi görülen ufak ürünler bile markamızın yarattığı fark ile başka bir boyut kazanmakta ve rakip firmaların önüne geçmektedir.

Porselen hem dayanıklı hem de oldukça şık bir görünüme sahip değerli bir maddedir. Çeşitli ham maddelerden uzun süre yüksek ısıların kullanılarak pişirilmesiyle oluşan bu maddeyi şekillendirmek oldukça zahmetlidir. Porselen bu sebeple oldukça değerli ve dayanıklılığı, ürünlere kattığı özel görünüm sebebiyle hem markaların hem de kullanıcıların tercih ettikleri bir üründür. Porselen kullanıldığı basit ürünleri bile şıklık noktasında üst bir düzeye taşımaktadır. Ustalarımızın elinde şekillen tuzluk porselen, ince işçilik ve kaliteli malzeme sayesinde masada en şık haliyle yer almaktadır. Bu durum sosluk porselen ve ürettiğimiz diğer tüm ürünler için geçerlidir.

Tuzluk Biberlik Fiyatları

Tuzluk biberlik fiyatları çeşitli kriterlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ürünün markasına, üretildiği ham maddeye, ürün sayısına göre değişkenlik gösteren bu kriterlerin hiçbiri tek başına fiyatı belirlemez. Fiyatın belirlenme aşamasında birçok farklı etken hesaba katılarak fiyat belirlenmektedir. Bu ürünleri tek ya da set halinde satın alabilirsiniz. Tuzluk biberlik çeşitleri farklı model, tasarım ve figürlerde olabilmektedir. Oldukça geniş bir tasarım yelpazesi bulunan bu ürünlerin zaman zaman farklı modelleri moda olmaktadır. Sektör içerisinde yeni çıkan ürünler kişiler tarafından oldukça sık tercih edilerek adını duyurduğu noktada çıktığı markadan bağımsız olarak farklı markalar tarafından taklit edilmektedir. Bu sebeple yayılan bu ürünler her bütçeden insanın satın aldığı ve masalarında yer bulabilen ürünler haline gelmektedir.

Tuzluk fiyatları çok düşük meblağlarda olabildiği gibi kalitenin ve kullanılan ham maddeye bağlı olarak ortalamanın üstünde fiyatlara da satılmaktadır. Çeşitli model ve tasarımda olan tuzluklar satın alınırken ürünün kapak kısmına dikkat edilmesi gerekmektedir. Eğer tuzların döküldüğü kısımlar çok geniş ise ürünün fazla gelmesi sonucunda yemeklerinizin tadı bozulabilir. Çeşitli kapak tasarımlarıyla piyasada yer alan modellerden zevkinize ve bütçenize en çok hitap eden ürünü seçip tuzluk satın al. Kendiliğinden hazneli ve tuzunuzu kendinizin öğütebileceğiniz tuzluk çeşitleri ya da zahmetsiz direkt olarak kullanabileceğiniz porselen tuzluk modellerine göz atabilirsiniz.

Biberlik ve sosluk fiyatları çeşitli kriterlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Tuzluk, biberlik, sosluk modelleri günlük hayatta tercih edilirken daha sade ve basit tasarımlara sahip ürünlerin tercih edildiği ürünlerdir. Özel günlerde ya da çeşitli misafir gruplarını ağırlamak için kurulan masalardaki ürünlerin şıklığına gölge düşürmemesi adına daha detay yoğunluğuna sahip şık ürünler tercih edilmektedir. Standlı sosluk misafirler için özel olarak hazırlanan masalarda tercih edilen bir sosluk modelidir. Ürünlerin fiyat skalası bu gibi özelliklerine ve tasarımlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Markamız hem günlük hayatınızda hem de özenerek hazırlanan sofralarınızda yer alacak bu ürünleri kalite ve şıklık ile birleştirmektedir. Masadaki diğer ürünlerinizle uyumlu olması açısında aynı renk ürünleri tercih edebilirsiniz. Ya da kurtarıcı olan ve her masaya uyum sağlayan porselen tuzluk, biberlik, sosluk ürünleri tercih edebilirsiniz. Sizde hemen bu ürünleri inceleyerek bütçenize ve yemek takımlarınıza en çok uyan tasarımı seçip satın alabilirsiniz.

Porselen ürünlerde kazandığı yıllık tecrübeyi farklı tasarımlarla ve üstün kalite standartlarıyla birleştiren Kütahya Porselen, ürünleri sağlığınız için zararlı olacak maddelerden tamamen arınmıştır. Tamamen yüksek kaliteden üretilen ürün çeşitli ucuz plastik veya paslanabilecek herhangi bir maddeden tamamen uzak bir şekilde üretilmektedir. Evinizde hem kendiniz hem sevdiklerinizle güvenle kullanabilirsiniz.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit