Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 8 ürün bulunmaktadır.

Porflame Tencere ve Tava

Türkiye’de ilk defa Kütahya Porselen tarafından üretilen Porflame, özel malzemeler kullanılarak elde edilir ve yüksek kaliteye sahiptir. Ateşe dayanıklı porselen bir üründür. Daha az yağ kullanarak sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirmenizi sağlar. Yemeklerin besin değerini ve lezzetini korur. Tamamen doğal materyallerden üretilir. Yüksek ısı iletkenliği sayesinde kısık ateşte bile yüksek performans sunar. Böylece ısıdan tasarruf edebilirsiniz. Çevre dostu hammadde ve üretim teknolojisine sahiptir. Elektrikli ocak, gazlı ocak, fırın ve mikrodalgada kullanıma uygundur. Ayrıca bulaşık makinesinde de yıkanabilir özelliktedir. Yemekleri pişirdikten sonra Porflame porselen tencere içinde buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Yeni nesil porselen olan Porflame, sağlıklı ve hijyenik bir seçenektir. Daha lezzetli yemekler pişirmenizi sağladığı gibi yiyeceklerin besin değerini korur. Bakteri oluşumunu önlediği için sağlığınızı tehdit etmez. Ağır metaller içermediği için kanserojen değildir. Kolay temizlenebilir yapısı ile size pratiklik ve zaman kazandırır. Aradığınız Porflame tencere ve tavaları, Kütahya Porselen’de bulabilirsiniz. Porflame konusunda Türkiye’de öncü olduğu için en güvenilir ve kaliteli alternatifleri sunar.

Porflame Ürünlerin Avantajları

Gelişen teknoloji ile yeni nesil bir üretime sahip Porflame, oldukça fazla avantaja sahiptir. Kullanışlı ve işlevli özellikleri sayesinde yemek pişirme konusunda kolaylık sağlar. Profesyonel mutfakların olmazsa olmazıdır. Porflame tava ve tencerelerin sahip olduğu özellikler ve avantajlardan bazıları şunlardır:

Tamamen doğal hammaddelerden üretilmiştir. Bu yüzden sağlıklı ve hijyenik bir seçenektir.Yemeklerin lezzetine daha da lezzet katar.Besin değerini koruma özelliğine sahiptir.Enerji ve zaman tasarrufu yaparak yemek pişirmenizi sağlar.Bakteri oluşumunu önleyerek sağlıklı bir kullanım imkanı verir.Pürüzsüz yüzeyi sayesinde yanmaz yapışmaz özelliğe sahiptir. Böylece uzun süre kaliteli ve dayanıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.Yüksek ateşe karşı dayanıklıdır. Böylece uzun sürede pişen yemekler için tercih edilebilir. Ayrıca fırında kullanım için de uygundur.Farklı alanlarda kullanılabilir olduğu için çok yönlüdür.Doğa dostu üretim tekniği ve materyallere sahiptir. Böylece ekolojik özelliğe sahiptir ve çevreyi korur.Sap ve tutma kısımları kolay bir şekilde kavranabilir. Böylece kolayca taşıyabilir ve konforlu bir şekilde servis yapabilirsiniz.Kapaklı porflama tencereler, yemeklerin uzun süre sıcak kalmasını ve besin değerini korumasını sağlar.Şık ve sade tasarımı ile mutfakta estetik bir görünüm oluşturur. Sofrada sunum yapmak için uygundur.Farklı boyutta ve litrede Porflame tencere ve tavalar vardır. Böylece dilediğiniz yemeği pişirebilirsiniz. Kalabalık aileler için büyük ve derin tencereler oldukça uygundur.

Porflame porselen tava, yıkamadan 20 dakika önce ıslatılmalı ve temizlenmelidir. Temizliği oldukça kolay ve pratiktir. Fakat temizlerken sert malzemeler kullanmaktan kaçınılmalıdır. Uzun ömürlü kullanım imkanı sunduğu için fiyat performans açısından oldukça verimlidir. Ergonomik tasarımı ile konforlu ve işlevli bir kullanım imkanı sunar. Yuvarlak veya oval şekle sahiptir. Yemeklere uygun pişme ortamı ve alanı verir. Kütahya Porselen tesislerinde Türk mühendisler tarafından üretilmektedir. Yeni nesil porselen ile sağlığı bir arada sunar.

Porflame Tencere ve Tava Ölçüleri

Porflame tencere konusunda ön plana çıkan Kütahya Porselen, farklı ebatlarda seçenekler sunar. Genişlik ve derinlik olarak farklı alternatiflere göz atabilir ve ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Sulu etli yemekler, sarma, sebze yemekleri gibi farklı yemekler için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı pişirme yöntemlerine uygundur. Çünkü yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. Bu yüzden ağır ağır pişmesi gereken yemekler için güvenilirdir. Porflame porselen 1.7 lt. tencere, iki kişilik yemekler için oldukça yeterlidir. Yuvarlak şekle sahiptir. Kapaklı olduğu için daha hızlı pişirme ve buzdolabında muhafaza etmeye uygundur. Ergonomik tutma sapları sayesinde kolayca taşıyabilirsiniz. Porflame porselen 3 6 lt tencere, aileler tarafından en çok tercih edilen modellerden biridir. Oval ve yayvan bir şekli vardır. Farklı yemekler pişirmek için uygun tasarıma sahiptir. Ayrıca kısa olması sayesinde dar raflara sahip buzdolaplarında bile rahatlıkla depolanabilir. Ayrıca çok derin olmaması, yemekleri kepçe ile daha kolay almayı sağlar. Kullanışlı ve işlevli özellikleri ile ön plana çıkar. Profesyonel mutfaklar için ise Porflame porselen 4 lt. tencere tercih edilebilir. Kalabalık sofralar için tek seferde yeterli miktarda yemek pişirmeyi sağlar. Derin yapısı sayesinde sulu yemekler için en uygun tenceredir. Özellikle yumurta kırmak ve sos hazırlamak için sık sık tercih edilen Porflame tavalar da farklı boyutlara sahiptir. 21 cm ve 25 cm kapaklı Porflame tavalar, kullanıcıların en sık tercih ettiği modellerdir. Kapaklı oldukları için göz yumurta pişirmeyi kolay hale getirir. Ayrıca tavaya yapışmadan yumurtanızı alabilirsiniz. Yanmaz saplara sahip olduğu için sofraya da getirebilirsiniz. Estetik şekli ve tasarımı ile masada şık bir görünüm yaratır. Kütahya Porselen kalitesine sahip yeni nesil porselen Porflame, oldukça kullanışlıdır. Farklı pişirme araçlarını rahatlıkla bulabilir ve her yemeğinizde lezzet ve sağlığı elde edebilirsiniz. Uzun ömürlü dayanıklı kullanım avantajına sahip olmak için Kütahya Porselen Porflame tencere ve tavalarına göz atabilirsiniz.

Porflame Tencere ve Tava Fiyatları

Kütahya Porselen sayesinde geniş bir çeşitliliğe sahip Porflame tava ve tencereler, farklı fiyatlara sahiptir. Tencere ve tavaların şekli, boyutu, tasarımı gibi kriterler fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Porflama tencerelerde genişlik ve derinlik, yemek kapasitesini belirler. Bu yüzden fiyatları belirlemede göz önünde bulundurulur. 1.7, 3.6 ve 4 lt gibi farklı kapasitelere sahip seçenekleri bulabilirsiniz. Tencerenin litresi arttıkça fiyatı da yükselir. Fakat fiyat performans açısından değerlendirildiğinde daha hesaplıdır. Özellikle kalabalık aileler ve profesyonel mutfaklar için büyük Porflame tencereler daha uygundur. Porflame tencere seti, tekli satılanlara nazaran daha avantajlı fiyatlara sahiptir. Setlerin içinde farklı boyutlarda birden fazla tencere bulunur. Bu yüzden farklı yemekler için kullanabilirsiniz. Porflame tencerelerin sapı ve kapağı için ekstra bir malzeme kullanılmaz. Bu yüzden ekstra fiyat söz konusu değildir. Aynı materyalden elde edilen parçalar sayesinde uygun fiyatlıdır. Porflame tavaların fiyatları da, daha çok boyutuna göre belirlenir. Ölçü büyüdükçe fiyatta artış görülür. İhtiyacınıza göre farklı boyutlardaki Porflame tencere ve tavaları tercih edebilirsiniz. Porflame porselen, yeni nesil bir materyaldir. Doğa dostu özelliğe sahiptir. Sunduğu özellikler sayesinde diğer materyallerden elde edilen tencere ve tavalardan daha kalitelidir. Yüksek ateşe karşı dayanıklı olması, uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Porflame tencere ve tava üretimi yapan Kütahya Porselen, model ve fiyat konusunda geniş bir yelpaze sunar. Böylece her kesime ve bütçeye hitap eder. Profesyonel mutfaklarda mutlaka kullanılması gereken bu avantajlı tencere ve tavaları, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Porflame tencere fiyatları, Kütahya Porselen farkı ile uygundur. Kaliteden ödün vermeden hesaplı bir alışveriş için tercih edebilirsiniz. Fiyat performans açısından değerlendirildiğinde Porflame ürünler, oldukça yüksek verim sunar. Dayanıklı olduğu için dilediğiniz yemeği pişirebilirsiniz ve uzun süre kullanabilirsiniz. Ocak, fırın, mikrodalga gibi farklı alanlarda kullanılabilir olduğu için çok yönlü işlev sunar. Bakım, kullanım, temizlik konusunda pratik bir alternatiftir. Aradığınız Porflame tencere ve tavalara, Kütahya Porselen kalitesi ile sahip olabilirsiniz.

Daha fazla... Gizle
KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit