Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama
Toplam 16 ürün bulunmaktadır.

6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Çatal kaşık bıçak takımı günlük hayatımızda temel ihtiyacımız olan yemek yemeyi kolaylaştıran ve kullanılması zorunlu hale gelen ürünlerdir. Bir mutfağın ve evin en temel ihtiyaçlarından biri olan bu takımlar çeyiz alışverişlerinde ilk alınan ve özenle seçilen ürünlerdendir. Gelişen ve genişleyen mutfak ürünleri sektöründe artık birçok model ve alternatif bulunmaktadır. Bu setler çeşitli ihtiyaçlara göre farklı sayılardan ve farklı ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünler arasında 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımı en sık tercih edilen setlerden biridir. Hem özel günlerde misafirlerinizi ağırlamak için hem de günlük hayatınızda kullanmak için bu takım oldukça zengindir. Mutfakta ihtiyacınız olan bu ürünleri farklı boyut ve ürün çeşitleriyle tamamlamaktadır.

18 parça 6 kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı

Oldukça kalabalık bir takım oluşturan ürünler bu kategoriye ait tüm ürünleri bir araya getirmektedir. Ürünlerin takım olarak tercih edilmesi hepsinin birbiri ile uyum içerisinde olarak karışıklık yaratmasını önlemek ve göz şıklığını sağlamak amacı taşır. 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımı avantajları bu noktada ortaya çıkmaktadır. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Ürünler takım olduğu için tek tek ürünleri birbirlerine uydurma zorunluluğundan kurtulmuş oluyorsunuz. 18 parça 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımı modelleri birçok modeli sizler için bir arada sunar. Bu noktada ihtiyacınız olan tüm ürünleri bir araya getiren bu geniş takım sayesinde çay kaşığından tatlı bıçağına kadar tüm ürünler aynı modelde ve desende olarak uyumlu bir görünüm yakalamaktadır.
  • Çatal kaşık bıçak takımı 6 kişilik her öğünde ve her yiyeceği tüketirken ihtiyacınız olan ürünü içeren geniş bir takımdır. Masanızı kurarken tam takım olarak ihtiyacınız olan tüm ürünlerin masada yerini almasına olanak sağlar. Çay, çeşitli tatlı, meyve ikramlarınızda ihtiyacınız olan çeşitli çay kaşığı, tatlı kaşığı, tatlı bıçağı ve tatlı çatalını içererek bu ürünlerin sunumlarını en güzel ve donanımlı şekilde yapmanızı sağlaması avantajlarından biridir.
  • Bir diğer avantajı ise kalabalık misafir gruplarını ağırlarken kişilerin 12 kişilik bir masayı çatal, kaşık ve bıçak takımıyla eksizsiz bir şekilde kurulmasına olanak vermesidir. Bu sebeple kişiler genellikle özel günlerde tercih ettikleri setlerini daha geniş ve kalabalık ürünleri içeren paketlerden yana kullanmaktadır.

Genel olarak çatal kaşık bıçak setleri farklı sayıda ve ürün içeriğine sahip olması sebebiyle oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kişilerin talep ettikleri ürünlerden ve kişi sayısına bağlı olarak hazırlanan setler, alıcıların ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına özenle hazırlanmaktadır. Markamızın piyasaya sunmuş olduğu birçok farklı içerikte ve modelde çatal kaşık bıçak takımı bulunmaktadır. Bu modeller arasında kalabalık takımlar hem yeni evleneceklerin hem de sofrasında değişiklik ve yenilik arayan çiftlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle geniş ailelerin ve çevresi geniş olan kişilerin ihtiyacını karşılayan bu takımlar birçok farklı üründen oluşmaktadır. Genel olarak ürünlerin uyum içerisinde olmasını isteyen çiftler geniş takımlara bu sebeple de ilgi göstermektedir. En geniş ürün içeriğine ve kişi sayısına sahip takımlardan biri olan çatal kaşık bıçak takımı 6 kişilik şu ürünlerden oluşmaktadır;

  • 6 Adet Yemek Kaşığı
  • 6 Adet Yemek Çatalı
  • 6 Adet Yemek Bıçağı

Yukarıda verilen ürün içerikleri ve sayısı markamızda üretilen ürünlerin içeriklerine bağlı olarak verilen bir örnektir. Görüldüğü üzere oldukça geniş olan bu takım birçok farklı üründen meydana gelmektedir. Sizde bu geniş takımların tasarımlarını ve modellerini inceleyerek satın almak için hemen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Modelleri

Genel olarak bu takımlar alınırken iki ayrı set halinde satın alınır. Günlük hayatta kullanmak için tercih edilen ürünler sade sade model ve kesimlere sahipken, özel günlerde ya da misafirleri ağırlamak amacıyla satın alınan takımlarda daha ağır desenler ya da farklı kesimlere sahip ürünler tercih edilmektedir. Çatal kaşık takımı 6 kişilik kabalık misafirleri ağırlamak için ya da kalabalık ailelerin tercih ettikleri bir settir. Bu modellin içerisinde her türlü sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği ve ara öğünlerde ihtiyacınız olan ürünler mevcuttur. Genel olarak çeşitli çizgi detayları, çiçek desenleri, yaprak motifleri, yağmur damlası vb. gibi tasarımlar bu ürünlerin üzerinde yer alır. Kesim olarak farklı modeller bulunmaktadır. İnce kesimle biten modeller, tutma yerlerinin çeşitli ufak detaylarla hareketlendiği modeller ya da geniş kesim ürünler bu modellere verilebilecek bazı örneklerdir. 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımı kullanım alanları oldukça geniştir.

6 Kişilik Çatal Kaşık Bıçak Takımı Fiyatları

Bu takımların fiyatları çeşitli kriterlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. 6 kişilik çatal kaşık bıçak seti fiyatlarını değiştiren kriterler şu şekilde sıralanıp, açıklanabilir;

  • Ürünlerin üretildiği ham madde; Çatal kaşık bıçak takımı çeşitli çelik, gümüş, altın, bakır, alüminyum gibi maddelerden üretilebilmektedir. Üretildiği maddeye bağlı olarak fiyat artıp, azalabilmektedir. Çok lüks markaların tasarımlarında pırlanta ya da çeşitli değerli taşlar kullandığı ürünler mevcuttur. Bu malzemeler açısından hem dayanıklı hem sağlıklı hem de bütçesi uygun olan ham madde çeliktir. Çelik çatal, kaşık, bıçak takımı tutumu kolay, yıkanmaya dayanıklı ve birçok tasarımı mevcut olan ürünlerdir. Markamızda bu ham maddeyi kullanarak çeşitli modellerde ve tasarımlarda ürünler piyasaya sunmaktadır. Hem kullanıcılarına hem de alıcılarına keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan markamız sık sık kişilerin birbirlerine tavsiye edip, övdükleri bir marka olma özelliği taşımaktadır.
  • Ürünlerin sahip olduğu tasarım; Ürünlerin sahip olduğu tasarım kadar ürünleri tasarlayan tasarımcılar ve markada fiyatı belirleyen kriterler arasındadır. Çeşitli sanatçıların eserlerinden esinlenerek özenle ve sınırlı sayıda piyasaya sunulan çatal kaşık bıçak takımlarının fiyatları çok daha yüksek olmaktadır. 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımı çeşitleri fiyatları görüldüğü üzere sahip olduğu tasarıma göre de değişkenlik göstermektedir.
  • Ürünün markası; Ürünün üretildiği markada fiyatı etkileyen bir unsurdur. Her markanın darklı bir fiyat belirleme politikası mevcuttur. Çeşitli üretim, nakliyat, dağıtım işlemleri farklı bütçelerden meydana gelmektedir. Markaların güvenirliği, tanınmışlığı, kalitesi fiyat standartlarını etkilemektedir.

Bu kriterlerin dışında alışverişinizi yaptığınız dönemde fiyat standartlarını etkilemektedir. Çeşitli sezon indirimlerini düzenli olarak takip ederek ürünleri çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca eski sezon ürünler yeni sezon ürünlere göre çok daha uygun olmaktadır. Eğer eski sezon bir ürünün modelini beğendiyseniz yeni sezona oranla daha düşük bütçelerle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Günlük hayatta kullanacağınız 6 kişilik çatal kaşık bıçak takımını eski sezondan, misafirlerinizi ağırlamak için satın aldığınız takımı yeni sezondan seçebilirsiniz. Yeni sezonda çıkan ve moda olan tasarımlar masanızın şıklığına şıklık katma noktasında oldukça hoş bir görünüm sağlayacaktır. Sizde hemen zevkinize ve bütçenize en çok uyum sağlayan model ve tasarımları belirleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Daha fazla...Gizle

KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit