Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim
Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
FİLTRELE
SIRALAMA
SIRALAMA
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Fırsat Köşesi

Fırsat ürünü, özellikle evlerinde uygun fiyatlar karşılığında farklı bir imaj yakalamak isteyenlerin yardımına koşmaktadır. Fırsat ürünü olarak isimlendirilen birçok farklı fincan ve yemek takımları yılın belirli aylarında indirimlere tabi tutulmaktadır. Bu indirimlerden yararlanmak, uygun fiyatlar karşılığında güzel porselen ürünlerine sahip olmanız gayet kolay ve basittir. Yılın belirli zaman dilimlerinde önceden belirlenmiş olan Fırsat ürünü, zamanı ve yeri gelince çeyrek veya yarı fiyatına düşmektedir. Bu gibi kısa vadeli indirim ürünlerinden faydalanmanız, evinize farklı bir hava katmanız fırsat köşesi sayesinde mümkün bir hal almaktadır.

Fırsat Köşesi Ürünleri

Fırsat köşesi tüm kategorilerin birleşiminden oluşmaktadır. Her kategoride ki belirli ürünler yılın belirli zamanlarında indirimlere tabi tutulmaktadır. Özellikle indirimli fincan takımları ve indirimli porselen yemek takımları bu kategoride en çok satışı yapılan ürünlerdendir. Farklı motif işlemeli ürünlerin indirimli fiyatlar ile bir araya geldiği fırsat köşesi kategorisi evinizde küçük değişiklikler yapmanız için size destekte bulunmaktadır. Her türden insanın hem zevkine hem de cebine uygun fiyatları ile bu kategoriyi çok seveceğiniz aşikar bir gerçektir. Fırsat köşesinde geleneksel tarz işlemeli ürünlerin yanı sıra yeni tarz ürünlerin sayısı ve çeşidi de oldukça fazladır. Her tarzın ortak buluşması haline gelen fırsat köşesi sayesinde çay takımınızda yeni değişikliklere gitmenize yardımcı olacaktır. İndirimli baharatlık takımları, bu kategoride de ön plana çıkan ürünlerden bir tanesidir. Baharat takımlarının üstüne işlenen motifler, birbirleri arasında tonlanan renk uyumları bu takımlarının çokça tutulmasına yardımcı olmuştur. Sofralarında farklı bir hava katmak için indirimli baharatlık takımlarına göz atmanız uygun fiyatlar karşılığında özel olarak işlenmiş ve renk tonlamaları harika baharatlık takımlarına sahip olmanız fırsat ürünleri sayesinde mümkündür. Her yıl sürekli olarak değişen ve güncelliğini koruyan fırsat köşesi bölümü, kampanyalar ve indirimler ile adının çokça geçmesine sebebiyet vermektedir. Kampanyalar sayesinde sofralarında ufak değişikler yapmaktan yana olanların, evlerindeki porselen takımlarında küçük oynamalar yapmak isteyenler için en çok ziyaret edilen bölüm olmuştur. İndirimli kahve fincanı takımı, onlarca farklı renk seçeneğinde ve farklı tip modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Uygun fiyatlar karşılığında alacağınız kahve fincan setleri, son yılların modasına uygun, farklı motif işlemeleri ile bulunduğu ortamın havasını rahatlıkla değiştirmektedir. Özellikle altın renk tonları ile işlenmiş indirimli kahve fincanı takımları, gelenekselleşmiş evlerin baş tacı haline gelmektedir. Estetik duruşunun yanı sıra zarafeti ve ağır havası ile tüm gözlerin üzerine çevrilmesine sebebiyet vermektedir.

Kampanyalı Porselen Setleri

Özellikle son yıllarda hızlı bir artış yakalayan porselen setleri, üzerine işlenmiş olan motifleri ile ön plana çıkmaktadır. Yüzlerce farklı renk ve motif seçeneği olan kampanyalı porselen setleri, bulunduğu ortamın estetiğini değiştirmede birebirdir. Uygun fiyatlar karşılığında alacağınız porselen setleri, yemek sunumlarınızın daha canlı, gösterişli ve hareketli olmasına yardımcı olacaktır. Evdeki tüm gözlerin yemek sunumunuza odaklanması, uygun fiyatlar karşılığında kampanyalı porselen setleri ile mümkün olabilir. Kampanya ürünleri birkaç stok ile sınırlı kaldığından ötürü gün içerisinde sürekli olarak güncellenmektedir. Her giden porselen, yemek, çay ve kahve takımlarının peşi sıra gelen farklı tür set takımları fırsat ürünü sürekli olarak değişmesine ve tarzının belirli aralıklarla değişkenlik göstermesine sebebiyet vermektedir. Birçok farklı tarzdaki setleri bir arada görebileceğiniz bu katalog istediğiniz tür seti bulmanıza yardımcı olacaktır.

İndirimli Kahve Fincanı Takımı Modelleri

Özellikle son yıllarda kahve sunumuna verilen önemde hızlı bir artış göze çarpmaktadır. Kahve sunumunu apayrı bir boyuta taşımada etkili olabilecek indirimli kahve fincanı takımı, sizin ve misafirlerinizin farklı ve alışılagelmedik bir sunum ile karşılaşmanıza vesile olabilir. Sizin tek yapacağınız kampanyada ki kahve fincanı takımları arasından kendinize ve evinize en çok yakışan seti tercih etmek olacaktır. Yüzlerce farklı kahve fincanı takımı arasından en doğru kararı verebilmek için tam olarak ne tür bir kahve fincanı istediğinizi kararlaştırmanız gerekmektedir. Kahve fincanı genel başlıklar çerçevesinde iki şekilde karşınıza çıkmaktadır. Bunlar geleneksel tarz kahve fincanı ile modern tarz kahve fincanıdır. Geleneksel tarz kahve fincanları çoğunlukla koyu renk tonlarında, ağır işlenmiş motif seçenekleri ile göz yoran, ihtişamlı ve asaletlidir. Fakat modern tarz kahve fincanı takımları gelenekselleşmiş tarz kahve fincanlarının aksine sade, göz yormayan, açık renk tonları ile her tür odaya rahatlıkla uyum gösterebilecek şık ve düz fincan tipidir. Bu fincan tipleri, özellikle son yıllarda modern tarz evlerin sayılarındaki hızlı artış neticesinde daha çok ön plana çıkmaktadır. Kampanyalı ürünler arasından ihtiyacınız olan eşyayı seçebilir ve evinizin nadide bölümüne yerleştirebilirsiniz Bu katalogdaki yüzlerce farklı ürün arasından kendinize en çok yakışanı seçmek sizin tercihinize kalmıştır. Kampanyalı ürünler arasında siyah ve beyaz seçenekleri en çok göze parçan ve tutulan iki renk tonudur. Her iki renk tonunda kendisine has duruşu ve asaleti ile ön plana çıkmaktadır. Siyah severler ve beyaz severlerin ortak buluşması haline gelen siyah-beyaz karması kampanyalı ürünler bu yıla damgasını vurmuştur. Her iki renk tonunun birbirleri ile uyum göstermesi, bu iki renk tonuna duyulan ilgi ve alakayı arttırmıştır. Sadeliğin rengi olan beyaz ile asaletin ve ağırlığın rengi olan siyah farklı türden motifler ile porselen, yemek, fincan, kahve ve çay takımlarına aktarılınca ortaya birbirinden muazzam eserler çıkmaktadır.

Daha fazla... Gizle
KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit