sadsad x
asdasd
Filtrele
{{translate.categories}}
{{translate.size}}
{{translate.color}}
{{F.NAME}}
{{translate.brands}}
Filtreyi Uygula
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Puana Göre
  • Varsayılan
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Çaycı Modelleri

Çay keyfini bir üst seviyeye çıkaran çay makinesi modelleri, hızlı kaynama fonksiyonuyla çayınızı kısa sürede demler ve tadı damağınızda kalan çaylarla lezzetli içim keyfi sunar. Evde, ofiste ya da yaşam alanlarınızda pratik bir şekilde kullanılabilen çaycı çeşitleri geniş kapasiteleri, işlevsel demlik ve su ısıtıcı bölümleriyle tek seferde kalabalık misafirlerinizi ağırlamanıza yardımcı olur ve zaman tasarrufu sağlar. Ekstra demli, açık ya da klasik şekilde hemen her tür çay çeşidini demleyebileceğiniz çay makineleri fonksiyonel tuşları yardımıyla herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Demleme, sıcak tutma, su ısıtma gib, işlevlerle öne çıkan çaycılar bir cihaz ile pek çok ihtiyaca cevap verir. Mutfak tezgahlarına ya da çay/kahve köşelerine modern tasarımıyla anında uyum sağlayan çay makineleri bullunduğu ortamın havasını değiştiren retro görünümlere sahiptir.

Çay Makinesi Özellikleri

Porselen demliğe sahip çay makinesi modelleri paslanmaz çelik su ısıtıcı ile tamamlanır. En iyi çay makinesi özelliklerinden biri olan hızlı ısınma ile zaman ve bütçe tasarrufu sağlar. Enerji tüketimi konusunda yaklaşık %90'a kadar tasarruf yapmanıza olanak tanıyan cihazlar, dual ısıtma teknolojisiyle donatılır. Bu sayede kısa sürede ısındığı gibi geç soğuyarak sıcak suya  daha uzun süre erişim sunar. Geniş kapasiteli paslanmaz çelik su haznesi gıda temasına uygundur ve pürüzsüz yüzeyi kolay temizleme imkanına sahiptir. Leke tutmayan iç yüzey çayların tadında değişiklik yaratmaz.

Genellikle kettle ölçülerinde üretilen su ısıtıcı bölmesinin 1,7 ve 1,8 litre su kapasitesi vardır. Demlikler ise daha minimal tasarımlardan oluşsa da yaklaşık 0,7 litre çay demlemenizi sağlar. Hem siyah çay hem de bitki çayları hazırlamanıza olanak tanıyan çay demleme makinesi modelleri farklı kapasitelerde hazırlanarak kullanıcıları memnun etmeyi başarır. Fonksiyonel çay makinelerinin ısıtıcı bölmeleri tıpkı kettle gibi sadece su ısıtmak amacıyla da kullanılabilir. Bu sayede demleme yapılmayan sıcak içeceklerinizi kısa sürede hazırlayabilirsiniz.

Çay Makinesi Modelleri

Çaycı modelleri renk ve kapasite açısından  değişkenlik gösterse de fonksiyon açısından birbirlerine oldukça benzer özelliklerle donatılır. Ancak çay makinesinin en büyük özelliği iç haznesinin paslanmaz çelik olması ve çay yapraklarının bardağınıza dökülmemesi için fonksiyonel bir süzgeç bulunmasıdır. Bazı çay makinelerinde bu iki özellik de mevcuttur ve süzgeç kısmı çıkarılarak yıkanabilir. Tpkı su ısıtıcılar gibi 360 derece dönebilen cihaz altılığın tezgahlarınızda rahat kullanım sunar.

Çay demlendiğinde ya da su ısındığında otomatik kapanan çaycılar, alt bölmeden çıkarılarak kablosuz olarak rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede çayları tazelemek için tekrar cihazın olduğu yere kadar gitmenize gerek kalmaz. Pek çok çay makinesi modelinde bulunan kablo toparlayıcı döner tablanın altında yer alır ve dağınıklığı ortadan kaldırır. Su ısıtıcı haznesinin ve demliğin kendi kapağı bulunduğundan her bir parça ayrı ayrı kullanıma uygundur.

Çay Makinesi Fiyatları

Fonksiyonlarının yanı sıra şık görünümleriyle öne çıkan çay makineleri modern ve retro tasarımlara sahiptir. Hemen her kullanıcının dekorasyon stiline uyum sağlayan bu cihazlar mutfağınız için düşündüğünüz konsepti eksiksiz bir şekilde tamamlar. Ayrıca elektrikli çay makineleri porselen demlikleriyle retro stili de destekler. Bunun yanı sıra kapasitesine, modeline ve özelliklerine göre değişebilen çay makinesi fiyatları sağladığı avantajlar, enerji tasarrufu ve pratikliği göz önünde bulundurulduğunda son derece bütçe dostudur. Herkesin ulaşabileceği fiyatlara sahip çay makineleri çay saatlerinizi lezzetli çay ve sıcak içeceklerle daha keyifli hale getirir.  Siz de şık görünümünden, su ısıtıcısından ve hızlı bir şekilde demleme özelliğinden yararlanmak isterseniz çay makinelerine göz atabilirsiniz.

Devamı.. Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.