Kapat
Üye Girişi
Kapat
Sepetim

Filtre
Kategoriler
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

Koleksiyonlar

Koleksiyon takımları, eviniz baştan yaratmak için kullanabileceği küçük dekorasyon parçalarından oluşmaktadır. Koleksiyonlar içerisinde bulunan küçük ama odanızın şeklini ve dizaynını değiştirmede etkili ürünler sayesinde evinizin farklı bir hava katmasına yardımcı olmaktadır.

Koleksiyon Çay Seti

Koleksiyon çay seti üzerine işlenmiş birbirinden güzel ve anlamlı motifler ile göz büyülemektedir. Renk tonlarının uyumluluğu ve odaya kattığı hava sayesinde son yılların trendleri haline gelen çay setlerinin başında gelmektedir. Eviniz için alacağınız koleksiyon çay seti parçalarından birini seçerken aşağıdakilere dikkat edebilirsiniz.

Son yılların trendlerin birisi haline dönüşen koleksiyon çay seti parçaları her yıl yeni ürünler ile karşınıza çıkmaktadır. Bu anlamda karşınıza çıkan yüzlerce farklı çeşitte ki çay seti arasından en doğru kararı verebilmek yine sizin elinizdedir. Karşınıza çıkan yüzlerce farklı model ve türdeki koleksiyon çay seti arasından stres ve heyecan yapmadan ve kafanız karışmadan alışverişinizi yapabilmek için alacağınız ürünün özelliklerini önceden kafanızda belirlemeniz gerekmektedir. Kafanızda koleksiyon çay takımları ile ilgili bir fikir oluşması, daha az ürün arasından seçim yapmanıza bu sayede kafanızın karışmamasına yardımcı olmaktadır. Bu yüzden alışveriş yapmaya başlamadan önce size ve evinize en uygun düşebilecek çay takımı setinin kopyasını gözünüzde canlandırmanız gerekmektedir. Gözünüzde canlandırmış olduğunuz çay seti takımı ile benzer özellikte ki setleri yüzlerce farklı ürün arasından kolaylıkla bulabilirsiniz.

Koleksiyon çay seti takımı almadan önce evinizi tam olarak tanımanız ve kararınızı bu yönde vermeniz gerekmektedir. Bu anlamda ev dizaynına ve şekline göre evin türü iki planda karşınıza çıkmaktadır. Bunlar Geleneksel tarz evler ve modern tarz evlerdir. Geleneksel tarz evinizde çoğunlukla koyu renkli aydınlatmalara, mobilyalara ve dekorasyon ürünlerine ağırlık vermişssinizdir. Bu yüzden alacağınız çay seti takımınında da bu gibi özelliklere dikkat etmeniz gerekmektedir. Tercih edeceğiniz koleksiyon çay takımı koyu renklerde, ağır motif işlemelerine sahip, bulunduğu her ortamda göze çarpan ve kendisini belli ettirebilmesi gerekmektedir. Geleneksel tarz evinizde altın renk tonlarına ağırlık vermişseniz alacağınız çay seti takımlarında da bu gibi özelliklere yer verebilirsiniz. Çoğunlukla açık renk aydınlatmalara, mobilyalara, dekorasyon ürünlerine ağırlık verdiğiniz modern tarz evinize alacağınız çay seti takımın da bu gibi özelliklere dikkat edebilirsiniz. Bu anlamda tercih edeceğiniz çay seti takımları açık renk tonlarında, sade, küçük motif işlemeleri ile göz yormayan tür ve şekilde olması gerekmektedir. Modern tarz evinizin geri kalanı ile uyum gösterebilmesi için bu tarz çay seti takımları siz ve eviniz için en doğru karar olacaktır.

Koleksiyon Çay Tabağı

Koleksiyon çay tabağı, üzerine işlenen motiflerin hoşluğu ve renk tonlarının birbirleriyle uyum göstermesi ile birlikte son yılların trendleri haline girmeyi başarmıştır. Koleksiyon setlerinde kendine bolva yer bulan çay tabağı ve çay setleri onlarca farklı çeşitteki boya tonlamaları ve motifleri ile karşınıza çıkmaktadır. Çay tabaklarının çay bardağı ile uyum göstermesi önemlidir. Aynı zamanda çay bardaklarının evin geri kalanı ile uyum göstermesi, kendisini belli etmesi gerekmektedir. Çay tabakları çok eski tarihlerden itibaren Anadolu coğrafyasında bolca kullanılan seramik ürünlerini başında gelmektedir. Özellikle Osmanlı ile birlikte Türk halkının hayatına giren çay, kısa vaddede kendisi kadar sunumu ile de ön plana çıkmıştır. Osmanlı tarzı işlemeli çay tabağı motifleri özellikle evlerinde eski kültürü yaşatmak isteyenlerin ilk tercihi arasına girmektedir. Fakat evlerinde modernlikten ve estetik duruştan yana olanların koleksiyon çay tabağı seçimleri çoğunlukla açık ton renklerinden, küçük ve hafif motiflerden oluşmaktadır. Çay tabaklarında kullanılan altın renk tonları sayesinde çay sunumlarınızı daha güzelleştirebilirsiniz. Sunumlarda çay bardaklarınızın yanı sıra çay sunumu sırasında kenara yerleştireceğiniz kurabiye, çikolata veya tatlı gibi ek detaylar çay sunumuzu şıklığını arttırmada yardımcı olacaktır.

Koleksiyon Ürünlerin Özellikleri

Koleksiyon ürünler, özellikle son yıllarda trendlerin ilk sırasında gelmektedir. Motif işlemeleri olan özel ilgi koleksiyon ürünlerine aynı şekilde yansımıştır. Bu anlamda renk tonlarının birbirleri ile gayet uyumlu olan ve farklı tür motifleriyle dönüp bir kez daha bakılacak koleksiyon ürünleri, son yıllarda piyasası çokça dönen parçalar arasında kendine yer bulmaktadır. Koleksiyon yapmak isteyenlerin de bolca tercih ettiği bu tür eşyalar, son yıllarda popüler olmuştur. Koleksiyon ürünler sayesinde evinize kolaylıkla farklı bir hava katabilirsiniz. Onlarca farklı şekilde ve motifte karşınıza çıkan koleksiyon ürünleri arasından evinize ve zevkinize en çok yakışanı seçmeniz ve karar vermeniz yeterli olacaktır. Koleksiyon ürünlerinin fiyatları, üzerine işlenen motiflerin büyüklüğü ve ayrıntısına, ürünün imal edilen malzemenin kalitesi ve boya tipi ve tonuna göre ürünün fiyatında küçük değişiklikler ortaya çıkmaktadır. Koleksiyon ürünlerinin baş tacı haline gelen çay takımlarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Özellikle son yıllarda koleksiyon çay tabağı modellerine gösterilen rağbet ve üzerine işlenen motiflerin çeşitlerinin sürekli olarak artması bu parçalara verilen önemin her geçen gün artmasına vesile olmaktadır.

Daha fazla...Gizle
KARGO BEDAVA 150 TL ve üzeri
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL & 3D secure
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Kırılan parçalarını tek tek temin edebilirsiniz
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ Peşin Fiyatına 4 Taksit